Przegląd katalogu
- 1,687 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 1687 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,687 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 357,382 opinii i ocen.
“Dr Ewelina to wspaniały fachowiec z sercem do zwierząt!!!! polecam!!!”
“Pełen profesjonalizm, super podejście do psiaków, duże doświadczenie. Pani Anna jest pełna empati i ma ogromne serce do swojej pracy i powierzonych jej pod opiekę pupili. Polecam z całego serca.”
“Bardzo się stresowaliśmy - kot pierwszy raz miał zostać sam na 5 dni bez nas. Podczas zapoznania Pani Katarzyna rozwiała wszelkie wątpliwości i zapewniła, że opieka będzie na najwyższym poziomie. Tak też było, zdjęcia, filmy, zabawa i karmienie, pełne opisy co i jak. Od razu widać, że do czynienia ma się z profesjonalistą. Bardzo polecamy, na pewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz z opieki Pani Kasi.”
“Nasz piesek Iko to trudny klient, Pani poradziła sobie z nim rewelacyjnie. Wygląda pięknie, dziękujemy bardzo, wrócimy na pewno i będziemy polecać i wychwalać wszędzie :-)”
“Usługa groomerska w Don Piesko to prawdziwa perełka! Ania emanuje miłością do zwierząt, co daje pewność, że zwierzę jest w dobrych rękach. Zabieg mycia i czesania mojego pieska w typie Jacka Russella był wykonany niezwykle starannie i z cierpliwością niezbędną dla upartego i nerwowego osobnika. Dodatkowo w salonie panuje przemiła atmosfera. Polecam z całego serca!”
“Usługi oferowane przez salon Teddy są na najwyższym poziomie. Piesek jest pięknie ostrzyżony, pachnący, a przede wszystkim nie jest zestresowany. Pani Ania ma bardzo dobre podejście do psów. Serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam ten gabinet! Doświadczeni, empatyczni, zaangażowani weterynarze, na których skuteczną pomoc zawsze można liczyć. Dziękuję!”
“Doktor Ostaszewicz ma bardzo dobre podejście do psa, a mój jest dość trudny w obsłudze, echo serca wykonane bardzo dokładnie, wszystko wyjaśnianie i tłumaczone, doktor jest bardzo zaangażowany i widać jego dużą wiedzę, polecam gabinet”
“Z czystym sumieniem polecam gabinet. Miło, fachowo i uczciwie! Po 3 latach podtrzymuję opinie, pani doktor to człowiek z powołaniem, zwierzęta nie mogą mieć już lepiej. Aż szkoda że od homo sapiens nie jest bo by była świetnym specjalistą.”
“Polecam. Widać, ze Pani kocha swoją pracę. Nasz piesek pięknie obstrzyżony i wypielęgnowany. Pani bardzo miła. Bardzo na plus zainteresowanie już po strzyżeniu ze strony Pani. Polecam. My napewno będziemy wracać.”
“Zgłosiłam się do przychodni z 12-letnim Yorkiem, który bardzo cierpiał z powodu chorych ząbków, cudowne Panie doktor z miłością, profesjonalnie przeprowadziły zabieg, dały mojemu psiakowi drugie życie. Trudno wyrazić słowami moją i psa wdzięczność. Przychodnia jest wspaniała, wystrój jest tak piękny, że chce się tam wejść i zostać :) Moje dwa psy, które zawsze stawiały opór przed wejściem do takich lokali, wchodzą tam jak do siebie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.”
“Gorąco polecam.Świetne podejście jestem bardzo zadowolona z usługi groomerskiej ,doskonale Pani wykonuję swoją pracę. Molly jest bardzo zadowolona i my również ❤️”
“Najlepsza przychodnia weterynaryjna jeśli chodzi o Krasnik i okolice.Dobrze wyposażona,dwa gabinety,można zrobić szereg badań bez jazdy do Lublina a przede wszystkim co najważniejsze dla nas właścicieli czworonogow ale dla nich samych też to przemili lekarze,bardzo empatyczni.Polecam z czystym sumieniem.”
“Pani Justyna ze świetnym podejściem do piesków ekspresowo robi z każdego pupila psa wystawowego. Ceny konkurencyjne. Polecam w 100%”
“Bardzo dobry sprzedawca , zamawiam u nich od dłuższego czasu karme do paczkomatu. Towary w bardzo dobrej cenie oraz sprawnie i bezbłędnie wysyłane .Serdecznie polecam”
“Sklep dobrze zaopatrzony,miłe panie sprzedawczynie i bardzo zadbane wnętrze.”
“Zawsze można liczyć na pomoc. W razie choroby zwierzątka nie mogą trafić lepiej. Gorąco polecam.”
“Pani Ewa najlepsze od wielu lat!”
“Świetne miejsce, wyglada jak amerykański motel, czyli auto pod oknem i wyjście odrazu na zewnątrz, ale jest bardzo czysto i przyjemnie. Blisko drogi głównej.”
“Od trzech lat nasz pies zostaje w tym hotelu, za każdym razem zostawiam go tam ze spokojem, czego nie mogłam powiedzieć o innym podlubelskim miejscu, które wypróbowaliśmy wcześniej. Duży teren, spacery, brak klatek, socjalizacja z innymi psami…. Cenię sobie też rady Pani właścicielki profesjonalnej behawiorystki psów z czasów, gdy nasz pies był szczeniakiem i jednocześnie naszym pierwszym psem. Poza tym czuję, że ma dla niego dużo serca, a nas uratowała ostatnio naprawdę w podbramkowej i niespodziewanej sytuacji, za co jestem równie wdzięczna, jak za dobrą opiekę nad Trikiem.”
“Jestem zachwycona tym sielskim miejscem! :) Przesympatyczny Kamil mimo tego, że się nie zapowiedzieliśmy oprowadził nas wśród bocianich zakątków, wszystko omówił, wyjaśnił, poświęcił czas z najwyższym zaangażowaniem. Jestem zauroczona tym miejscem, zjawiskowymi bocianimi przyjacielami, ich rajem na ziemi... Byłam tam po raz pierwszy, ale od tej wizyty jestem pewna jednego- na pewno nie po raz ostatni. Kamil- do zobaczenia za rok, kolejnym razem na dłużej:):)”
“Cała załoga Lecznicy to lekarze z powołania - super opieka, zabieg sterylizacji/kastracji wykonany został bardzo dobrze, sami dzwonili później zapytać czy wszystko dobrze u pacjentki. Od początku przywożę tutaj moją Miję na regularne szczepienia. Ceny bardzo korzystne. Polecam !!!”
“Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Jest wszystko co potrzeba a nawet więcej. Można skorzystać za dodatkową opłatą z sauny i jacuzzi, bezpłatnie do dyspozycji rowery, grill gazowy i tradycyjny, miejsce na ognisko, wiata grillowa, huśtawki, trampolina. Jest też miejsce do gry w piłkę nożną i siatkówkę. Przy okazji mini skansen i konie. Bardzo dobrze działa internet i WiFi. Do najbliższego sklepu jakieś 300m, do jeziora 2km. Na koniec właściciel-super pozytywna i otwarta osoba, pomocna w każdym aspekcie. Dostaliśmy nawet mały upominek przy wyjeździe,mały gest a mega cieszy. Polecam!”
“Pełna profeska,znają się na pieskach.Bardzo miło i fachowo.”
“Polecam szczerze nie tylko za bardzo duży i dobrej jakości asortyment, profesjonalną miłą obsługę ale też jako źródło merytorycznej wiedzy i porady w osobie właścicielki oraz żywą wizytówkę bardzo dużej znajomości świata zwierząt i bezgranicznego "zwierzolubstwa", które cenię w tym miejscu najbardziej ;D no i można pogłaskać nierzadko czworonożnych pomocników:)”
“Polecam, wiedza i podejście do zwierząt super”
“Świetny sklep! Bogactwo karm mokrych, suchych, akcesoriów czy preparatów leczniczych dla zwierzaków. Świetna zainteresowana obsługa! Taki sklep chcielibyśmy mieć u siebie. Polecam gorąco! + Parking pod wejściem jest ogromnym plusem, zwłaszcza w mieście wiecznie zatłoczonym :3”
“Bardzo polecam! Ogromny profesjonalizm, indywidualne podejście i ciepła, serdeczna atmosfera sprawiają, że zarówno zwierzak, jak i opiekun czują się tu naprawdę dobrze. Odwiedziłam wcześniej wiele różnych gabinetów, ale dopiero tutaj znalazłam miejsce, które w pełni spełnia moje oczekiwania. Polecam też właścicielom wymagających zwierząt (np. agresywnych, lękowych), Panie potrafią to na prawdę super ogarnąć. Jestem ogromnie wdzięczna za opiekę.”
“Pan Doktor Bany leczył naszego pieska, trafiliśmy do gabinetu w bardzo trudnym stanie — piesek był już „jedną łapką po drugiej stronie”, a my byliśmy pełni strachu. Pan Doktor profesjonalnie zaopiekował się naszym pieskiem, wykazując się ogromną wiedzą, spokojem i doświadczeniem. Wszystko dokładnie tłumaczył, informował o kolejnych krokach leczenia i odpowiadał na każde nasze pytania (nie tylko co do leczenia, ale i profilaktyki). Czuliśmy, że nasz piesek jest w naprawdę dobrych rękach. Do tego Pan Doktor wykazuje się dużą empatią i ciepłym podejściem — zarówno do chorego zwierzęcia, jak i do nas. Dzięki szybkiej reakcji, trafnej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu nasz piesek przeżył, mimo że sytuacja była bardzo poważna.”
“Bardzo miła pani doktor ze świetnym podejściem do zwierząt. Zrobiła na miejscu badanie krwi, podała zastrzyki, a dwie-trzy godziny później piesek czuł się już o niebo lepiej.”