Opinie

  1. Izabela Morawska ★★★★★

    Do Piesologów trafiliśmy z trudnym i bardzo zaangażowanym w pilnowanie nas, jako ludzi, pieskiem. Konsultacje i zajęcia uczą nas, jak postępować i reagować na różne sytuacje, ale nie mechanicznie a w oparciu o zrozumienie naszego kompana. Ola i Krystian chcą nauczyć jak być partnerami w tej międzygatunkowej rodzinie, wzajemnie respektując swoje granice ale też potrzeby. Odkąd razem pracujemy widzimy znaaaaaczną poprawę, dzięki czemu i my jesteśmy spokojniejsi. Polecam z całego serca jeśli zależy Wam na ludziach o ogromnej wiedzy i sercu, którzy dopasują indywidualnie rozwiązania do Waszego problemu, którzy w sytuacji podbramkowej znajdą dla Was termin, którzy powiedzą Wam „dobra robota” kiedy będziecie w siebie wątpić. Gorąco rekomenduję! ❤️

  2. Krzysiek Lopucki ★★★★★

    Super wsparcie behawioralne, niesamowita wiedza o psach połączona z bardzo dużym doświadczeniem. Nie radziliśmy sobie z naszym młodziutkim owczarkiem z linii psów pracujących, pomocy szukaliśmy w internecie, u znajomych, skorzystaliśmy z opinii kilku behawiorystów. Dopiero Ola z Krystianem pokazali nam, w jaki sposób należy komunikować się z psem, wyjaśnili, że pies musi mieć jasno postawione granice i pokazali jak te granice stawiać. Uświadomili nas jak i kiedy powinniśmy bawić się z psem, co jak się okazuje, wcale nie jest oczywiste. W Piesologu rozpoczęliśmy spotkania w ramach psiego przedszkola oraz wizyty domowe, a dziś szkolimy się dalej (posłuszeństwo, obrony, czy bardzo profesjonalnie prowadzone spacery socjalizacyjne z elementami posłuszeństwa). Dziś wiemy, dlaczego nie jest dobrym pomysłem, żeby pieski się obwąchiwały i razem wariowały z przypadkowymi psami oraz dlaczego od małego ograniczamy kontakt psa z innymi ludźmi. Profesjonalizm Oli i Krystiana można zobaczy patrząc na ich cztery psy, które są super posłuszne, wytrenowane i szczęśliwe, które nie widzą świata poza swoimi właścicielami. Warto podkreślić, że jeden z piesków to bardzo trudna rasa. Serdecznie polecam prace z Olą i Krystianem.

  3. Beata K. ★★★★★

    Suczka (Fiona) wzięta z schroniska, na początku bardzo lękliwa i wycofana. Po kilu miesiącach okazało się, że atakuje osoby które wchodzą na teren domu oraz zbliżają się do mnie (córkę nawet ugryzła). Rodzina przerażona, zagroziła brakiem odwiedzin jeżeli nie zapanuję nad tym zachowaniem. Dlatego zgłosiłam się do Pani Oli. Po konsultacji diagnoza - pies stróżujący, który uznał, że musi pilnować terytorium bo to on jest przewodnikiem. Pani Ola cierpliwie wszystko tłumaczyła i zaleciła postepowanie i ćwiczenia, które dały mi większą kontrolę nad Fioną. Niewiele osób wierzyło w pozytywne wyniki konsultacji behawiorystycznych a podczas ćwiczeń sama też miałam chwile zwątpienia. Na początku nie wszystko wychodziło poprawnie, potrzebny jest czas, cierpliwość i konsekwencja. Obecnie po kilku miesiącach efekty są satysfakcjonujące nie tylko w kwestii agresji ale także suczka mi ufa i jest posłuszna co bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie. Teraz wszystkim nam się lepiej żyje, a córka z wnuczką ostatnio spędziły z nami 2 tygodnie i wszyscy mogliśmy przebywać w jednym pokoju i na jednej kanapie :). Dziękuję za pomoc pani Olu.

  1. Dorota Magdalena Anna ★★★★★

    Z całego serca polecam!

  2. Martyna Rozmysłowska ★★★★★

    Szukaliśmy zajęć, które poprawią pewność siebie naszej suni Kory i trafiliśmy do Pani Oli i Pana Krystiana. Jeżeli potrzebujecie zrozumieć swego pupila, nauczyć się określać jego potrzeby, to miejsce dla Was! Kora uczęszcza na zajęcia z motywacji i Obi dla początkujących- świetnie się przy tym bawi i uczy, zbudowaliśmy z nią wspaniałą relację. Bardzo polecam!

  3. Wojciech Dobosz ★★★★★

    Pani Aleksandra w przecudowny i profesjonalny sposób przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie trafiając w potrzeby oraz możliwości psa a także jego opiekuna. Plus dużo spokoju, serca i troski o dalsze losy podopiecznego :) Bardzo polecam! Warto szukać pomocy-a u Pani Aleksandry na pewno można ją uzyskać. Pozdrawiam wraz z Karo.

  1. Tomek 5555 ★★★★★

    Gdyby nie Piesolog nie poradziłbym sobie z moim adopciakiem. Byłem załamany i przestałem czuć się bezpiecznie w swoim domu. Dodam, ze od poczatku pracowalem z innym behawiorystą. Poddałem się i szukałem hotelu dla psa, żeby znaleźć mu w tym czasie nowy dom. Tak trafiłem do Oli i Krystiana. Zaproponowali mi konsultacje. Bez wiary w sukces, ale zgodzilem się. Minęło pół roku. Mój pies jest ze mną, mamy się dobrze i na zajęciach grupowych spotkamy się jeszcze nie jeden raz.

  2. Ania Zdeb ★★★★★

    Jestem zachwycona zajęciami z psiego przedszkola jak też indywidualnymi konsultacjami. Pani Ola i Pan Krystian są profesjonalistami w każdym calu! Widać, że kochają zwierzęta, bez wątpienia z wzajemnością. Szczeniaki pod ich fachowym okiem zmieniają się z zajęć na zajęcia z niesfornych przedszkolaków na opanowanych, mądrych "studentów". Prowadzący zajęcia to serdeczne osoby, potrafiące przekazać swoją wiedzę. Dla nich nie ma przypadków beznadziejnych. Jestem im bardzo wdzięczna za naukę, pomoc i wsparcie w ułożeniu relacji z moim uparciuchem.

  3. Weronika Dudzik ★★★★★

    Cudowne miejsce i wspaniali ludzie. Zajęcia są bardzo edukacyjne. Wiedza jest przekazywana w przystępny dla laika sposób. Każdy piesek jest mile widziany. Spacer socjalizacyjne to przyjemność dla piesków ale i właścicieli. Na zdjęciach zadowoleni uczniowie :)) Dziękujemy Olu i Krystianie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piesolog - szkolenie psów i hotel?

Piesolog - szkolenie psów i hotel znajduje się przy Ziołowa 2, 20-144 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piesolog - szkolenie psów i hotel?

Można skontaktować się z Piesolog - szkolenie psów i hotel pod numerem +48 517 396 511

Jak można dotrzeć do Piesolog - szkolenie psów i hotel?

Do Piesolog - szkolenie psów i hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements