Przegląd katalogu
- 49 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 49 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Kraśnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 49 wyników w Kraśnikie, Lubelskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 11,345 opinii i ocen.
“Świetna przychodnia z doświadczonymi lekarzami weterynarii!”
“Świetny sklep zoologiczny! Bardzo miła i pomocna obsługa, która zawsze doradzi w wyborze. Duży wybór artykułów dla zwierząt – można znaleźć wszystko, czego potrzeba. Polecam z całego serca!”
“Fenomenalna obsługa, świetny asortyment, przyjemna atmosfera moim zdaniem najlepszy sklep zoologiczny w okolicy”
“Gorąco polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki dla swojego ukochanego zwierzaka! Doświadczenie, cierpliwość oraz indywidualne podejście Sylwii sprawia, że nawet te nie do końca „łatwe” psy takie jak mój wychodzą z salonu piękne i zadbane. Nie wspomnę już o tym jak mój Rico cudownie pachnie po wizycie w HappyPuppy :) Z pełną odpowiedzialnością polecamy to miejsce i serdecznie pozdrawiamy cały personel :)”
“Jestem zachwycona kotem Yoshi zakupionym z Hodowli Kotów Syberyjskich Colour Foot. Już 3 lata mijają od zakupu kotka i zawsze mogę liczyć na kontakt z Panią Magdą, która doradzi to co najlepsze dla kociaka, jak pielęgnować futro, które witaminy i karmy są najlepsze i jakie szczepionki są najbezpieczniejsze. Cyklicznie wysyłam jej zdjęcia jak rozwija się kocia piękność :) Serdecznie polecam i doceniam profesjonalizm Pani Magdy, który trwa latami.”
“"Dziękuję, że jesteś przy mnie – czuję się przy Tobie bezpieczny."”
“Najlepsza przychodnia weterynaryjna jeśli chodzi o Krasnik i okolice.Dobrze wyposażona,dwa gabinety,można zrobić szereg badań bez jazdy do Lublina a przede wszystkim co najważniejsze dla nas właścicieli czworonogow ale dla nich samych też to przemili lekarze,bardzo empatyczni.Polecam z czystym sumieniem.”
“super ceny super wyposażenie jeśli chodzi o karmy, bardzo polecam”
“Miła i sympatyczna obsługa, sprawy załatwiane sprawnie”
“Bardzo miła i bardzo fachowa obsługa zwierzęta po wizycie mają się świetnie”
“Asortyment duży aczkolwiek nie znalazłam tego co chciałam kupić. Tak jakby nie wszystkie sklepy były jednakowo zaopatrywane. Jednak można tam kupić wszystko od ubrania, przez zabawki po drobne gospodarswo domowe... Obsługa miła”
“Polecam! Zawsze trafna diagnoza i szybki efekt leczenia. Już drugiego pupila leczymy u dr Ani. Dziękujemy ❤️”
“Bardzo miła obsługa na stanowisku mięsnym. Panie bardzo miłe aż chce się wracać na kolejne zakupy”
“Miła i pomocna obsługa. Brak kolejek do kasy. Zakupy udane”
“Miła obsługa, zawsze świeże owoce i warzywa. Polecam sklep”
“Czysto, bardzo uprzejmie, kupiłam wszystko czego potrzebowałam, nie było kolejek”
“Bardzo miła obsługa. Towar od a do z, świeże wędliny, pieczywo. Polecam wspierać polskie sklepy jak ten.”
“Uwielbiam ten sklep.Dla mnie w strzał w dziesiątkę blisko ,tanio i miła obsługa a to najważniejsze Wesołych świąt ♥️”
“Wspaniała obsługa,dziewczyny są miłe i pomocne.”
“Warto tam zajrzeć. Towar dobry, liczne promocje, obsługa miła. Co jeszcze chcieć?”
“Bardzo fajny skkep czyty,mila obsluga.Panie na stoisku miesno-wedliniarskim brdzo pomocne.Polecam”
“Duży parking z miejscami dla inwalidów i osób z dziećmi. Dużo ładnie wyeksponowanych towarów Miła i pomocna obsługa”
“Super sklep z ladą miesną i kasami samoobsługowymi.”
“zdecydowanie - polecam sklep "GAMA" na ulicy Sikorskiego - profesjonalna obsługa - zawsze z uśmiechem, - pełen i świeży asortyment, - a nawet można mięć wpływ na to co sklep proponuje - "mówisz i masz" - Pani Kierownik zawsze dostępna, drzwi otwarte i słucha - wychodzi do klienta rozmawia i sprowadza - to co potrzeba - serdeczne dzięki :) - obsługa stoiska mięsnego życzliwa, zawsze podpowiadająca - można planować obiady ze sprzedawczyniami a jak potrzeba to szybko i sprawnie, żeby nie było kolejek - dziękuje - na kasie podobnie z uśmiechem i bez pomyłek - dziękuję wdzięczna klientka z Sikorskiego”
“Pani Marcelino byłem świadkiem tej sytuacji Pani z pieskiem i ochroniarzem. To Panie we dwie nie mają racji ponieważ po pierwsze jest zakaz wprowadzania psów a po drugie pies był agresywny i szczekał nie tylko na ochronę ale też na klientów i się skarżyli. Na przyszłość proszę przeczytać regulamin sklepu który jest przy wejściu na drzwiach. Pozdrawiam Pana ochroniarza”