Przegląd katalogu
- 1,687 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 1687 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,687 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 357,382 opinii i ocen.
“Jesteśmy zadowoleni z usług salonu, którego klientami jesteśmy już 3 lata. Lilu za każdym razem wygląda pięknie. Godna uwagi jest miła atmosfera i profesjonalne podejście do pieska. Serdecznie polecamy.”
“Wyjątkowe miejsce, wyjątkowa usługa!!! Pani z miłością i pasją zajęła się moim malutkim Biewerkiem! A efekt rewelacyjny!!! Pięknie ostrzyżony! Dopieszczony każdy kosmyk!!! A piesek zadowolony - brak stresu- zasypiał podczas całego zabiegu- czuł się bezpiecznie❤️ GORĄCO POLECAM- takich miejsc w Lublinie nie ma - dluuuugo szukałam właśnie takiego groomera! Profesjonalana usługa a Pani pełna pasji do tego co robi! Otrzymałam też wiele cennych informacji na temat pielęgnacji mojego maluszka! Bardzo bardzo dziękuję raz jeszcze!!! Zawsze wrócę!”
“Super lokalizacja. Przemiła i profesjonalna obsługa. Obiekt godny polecenia. Bliskość ogródka restauracji (wystarczyło wyjść z apartamenty) to już drzwi do raju.”
“Bardzo ładny wystrój wnętrz . Idealne miejsce dla 6-ciu osób podróżujących wspólnie. Bardzo dobre położenie ok 3 km od centrum. Łatwo można dojść pieszo. W pobliżu kursuje również autobus. Bogate wyposażenie kuchni, łazienki i pokoi. Jest również żelazko i deska do prasowania. Mieszkanie znajduje się w przyziemiu, pierwszego dnia było trochę zimno.”
“Bardzo empatyczne podejście do małych królików. Badania przeprowadzone bardzo sprawnie i dużą dozą troski. Zdecydowanie polecam do lecenia małych zwierząt typu kot, królik itp.”
“Pani lekarz jest bardzo profesjonalna, opiekuje się każdym zwierzątkiem. Zawsze Pani jest zainteresowana naszym kotkiem, coś doradzi oraz zrobi wszystko na wyższym poziomie. Polecam”
“Dziękuję za wsparcie w ostatnich dniach życia naszej Hindy ,gdyby nie profesjonalne wsparcie Pani doktor Beaty Kołodziejczyk i Pani Ewy Potockiej odeszłaby dużo wcześniej. Dziękujemy.”
“Zdecydowanie polecam! Warto jeździć 100 km do nich. Młoda ale doświadczona załoga, z ogromnym serduchem do zwierząt. Zawsze wszystko omówione i wyjaśnione. W przypadku Miszy (18 letni kot brytyjski) diagnozy trafne poparte odpowiednim leczeniem, dzięki czemu (nie chcę zapeszać tfu tfu tfu ...) wychodzi z cukrzycy. Pozdrawiamy serdecznie!”
“Pani Anna jest świetną specjalistką. Przyjęła moją kotkę od ręki, szybkie badania i diagnoza. Natychmiastowa pomoc i obszerne wyjaśnienia, co dalej. Kot nie chciał jeść przez kilka dni, po wizycie natychmiast wrócił apetyt i miska wyzerowana.”
“Serwisuje psa od 14 lat u tych Panów i jestem zadowolony. Pies też.”
“Będziemy tylko tu przyjeżdżać. Lekarz z sercem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Mało się takich spotyka.”
“Jeśli szukacie weterynarza z powołania to zdecydowanie polecam. Najważniejsze jest znalezienie przyczyny choroby, a nie leczenie, które czasami zamiast pomóc, może jeszcze bardziej zaszkodzić zwierzakom.”
“Miło,skutecznie,kameralnie i na dodatek ceny nie przyprawiają o zawał serca;)”
“Polecam z całego serca! Pan Tadeusz to Anioł! widać,że kocha swoją pracę. Ma super podejście do zwierząt jak i do ludzi. Korzystamy od wielu lat z Pana usług i jesteśmy zadowoleni. Za każdym razem wiemy,że nasze pieski są w dobrych rękach!”
“Najlepszy weterynarz w Puławach! Dojeżdżamy nawet ponad 30 kilometrów, bo nie ma nikogo lepszego. Lekarze podchodzą do każdego zwierzaka z ogromnym sercem, dokładnie badają i uważnie słuchają wszystkich problemów, z którymi przyjeżdżamy. Lekarz Gosia zdobyła moje serce swoim szacunkiem i troską o zwierzęta – przed badaniem najpierw głaskała i przytulała mojego kotka, dając mu czas, żeby poczuł się bezpiecznie. Od razu czuć jej prawdziwą miłość do zwierząt ❤”
“Super miejsce, super prowadząca. Serdecznie polecam!”
“Świetna przychodnia z doświadczonymi lekarzami weterynarii!”
“fantastyczna obsługa. ludzkie ceny, czysto, terminowo i przyjemnie. polecam”
“Tanio , ale stawiają im blisko stacje cyrkiel”
“Mały, ale wszystko co niezbędne kupisz. Bardzo miła Pani właścicielka.”
“Miła i profesionalna obsługa, sklep dobrze zaopatrzony w towar.”
“Miła obsługa, dobre zaopatrzenie”
“Polecam serdecznie, bardzo miła obsługa, duży asortyment, bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Super sklep zawsze świeże produkty i przemiła obsługa”
“Market z produktami dobrej jakości, jedyny minus to ciężko przejść między regałami gdy na rozstawiane jest dużo kartonowych stendow różnych marek”
“Polecam ten sklep. Wszystko na swoim miejscu, utrzymany porządek. Panie na sklepie i pani kierownik zawsze pomocne i uśmiechnięte .”
“Świeże mięso, ceny często promocyjne. Warto zajrzeć... i przekonać się samemu. Polecam”
“Super sklep, ciekawe propozycje”
“Profesjonalna obsluga zawsze kiedy to jest koneczne , nie wazne czy weekend czy po zamknieciu . Pan doktor zawsze pomoze . Lekarz z powolania”