Przegląd katalogu
- 455 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 455 wyników
Przeglądaj sushi w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 455 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 387,560 opinii i ocen.
“Bardzo rzadko to robię, ale muszę. To sushi jest obłędne, po prostu niebo w gębie! Dzisiaj jedliśmy tu pierwszy raz, bo nasze ulubione (aż do dziś) sushi było już zamknięte. Teraz to jest nasz absolutny number one!”
“Restauracja na Błoniach Krakowa z szeroką gamą azjatyckiej kuchni. Zjemy tutaj zarówno dania z japonii, chin, tajlandii czy korei. Lokal jest dość ekskluzywny, wnętrze zadbane i czyste. Obsługa kulturalna, a przy tym bardzo profesjonalna. Ceny są dość spore, jak i na Kraków, tak i na podobne restauracje z kuchnią azjatycką. Oddają one jednak standard i wielkość porcji serwowanych w lokalu.”
“Na razie oceniam frytki i kebab. Najlepsze steakhouse jakie jadlam, trzykrotnie. Kebab duzy, swiezy, bardzo duzo miesa, ja wole wiecej warzyw, ale to moje preferencje ofc. Na minus czas oczekiwania, raczej dlugo przy pustym lokalu i gotowych skladnikach. Sos sredni raczej zbyt lagodny jak dla mnie, malo go troszke. Ogolnie mi snakowalo i bede jadala.”
“Wielokrotnie już korzystałem z usług tego bistro i zawsze jest wszystko fantastycznie! Jedzenie świeże i przepyszne. Dostawy są szybkie a same bistro bardzo przytulne. Polecam!”
“Byłam zjeść wołowinę po seczułańsku a znajoma wołowine z czosnkiem. Ogólnie fajny smak tylko momentami trafiał się kawałek mięsa z 'gumowatymi' elementami. Na plus to że porcje proporcjonalne do cen (duża porcja ryżu i surówki) jednak jest drożej niż w innych miejscach. Próbowałam dania kumpeli i trzeba przyznać,że miała bardzo czosnkowy smak i zapach. Jak ktoś lubi to polecam. Jedynie trochę narzekała, że dla niej za słone trochę było. Obsługują całkiem miłe panie (Polki) przez co nie ma problemów z dogadaniem się i doradzeniem co do wyboru dania. Jedyny minus to to, że mi kurtka trochę przesiąknęła zapachem z wnętrza/kuchni. Ogólnie też jest całkiem przytulnie i czysto”
“Bardzo smaczna pizza, do której chętnie wracam – a to chyba najlepsza rekomendacja. Zamawiałam już kilka razy i za każdym razem było tak, jak trzeba. To nie jest klasyczna pizza włoska i bardzo dobrze – ja oczekiwałam konkretnej, sycącej pizzy z pizzerii, i dokładnie to dostałam :) Zawsze wybieram opcję na grubym cieście — jest puszyste, dobrze wypieczone, a pizza naprawdę syci. Dodatki są świeże i w odpowiednich proporcjach, a sos czosnkowy to małe arcydzieło – kremowy, intensywny, idealny do każdego kawałka. Duży plus za punktualność dostaw – zawsze dostarczone na wskazaną przeze mnie godzinę, bez opóźnień, a możliwość zamówienia online przez formularz to ogromna wygoda. Polecam wszystkim, którzy lubią porządną, treściwą pizzę i chcą mieć pewność, że dostaną ją na czas – bez niespodzianek, za to z pełnią smaku.”
“Bylam tam dwa razy, pizza najlepsza jaka jadlam z super zapieczonym serem po bokach. Widac ze chłopaki się znają na tym co robią. Bede tam uczęszczać regularnie. Duzym plusem jest lokalizacja miejsce jest ciche a takze przyjazne dla dzieci :) skladniki czuc ze sa wysokiej jakosci. Dziekuje i życze powodzenia”
“Zamówiłam dziś pizzę Roma i oboje z synem przepadliśmy - pizza obłędna! Ciasto puszyste, kurczak miękki i soczysty i do tego ten obłędny szpinak - nie w wersji surowej jak wszędzie tylko podsmażony z czosnkiem - PYCHA! Całość apetycznie polana sosem czosnkowym, który pasuje tu idealnie! Widać, że nowa Pani Właściciel tchnęła świeżość w to miejsca a przede wszystkim brawo dla "twórcy" tej pizzy bo była PYSZNA! Bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy!”
“Jestem stałym klientem pizzeri. Bardzo dobrze oceniam jakość pizzy oraz obsługę. Ceny uczciwe oraz dużo ciekawych promocji. Zachęcam do skorzystania z ich usług. :D”
“Świetna pizza , świeże składniki i szybka obsługa. Idealne miejsce na szybki, smaczny posiłek. Polecam z całego serca”
“Wygrałem pizze z konkursu jaki zorganizowała pizzeria przed meczem Polska - San Marino. Skusiłem się na wariacje "kebab pizza". Była bardzo smaczna, ale największe wrażenie zrobiło na mnie ciasto. Zdecydowanie najlepsze na Kurdwanowie. Miękkie i chrupiące, aż chciało się już dojść do rantów i je schrupać. Czuć, że składniki były świeże. Na pewno będę wracac, jednak do bardziej klasycznych wersji pizzy! Chociaz kebab pizza bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Super, polecam :)”
“Pizza Extravaganazza super! Pyszna polecam jedna z lepszych jakie jadlem ostatnio. Dostawa bardzo szybka w nowy rok, Pani bardzo symatyczna i miła zapukała do drzwi po 30 min - Polecam”
“Bardzo dobra pizza , z dobrej jakości składnikami. Czas oczekiwania to ok 20-30 minut. Miejsce nieco na uboczu, więc można w spokoju zjeść w mało zatłoczonym miejscu. Zastanawiający jest tylko fakt jakim cudem w 2024r dostajemy do napojów plastikowe słomki”
“W poszukiwaniu śniadania keto, to miejsce okazało się idealne. Czynne od 11:00, trafiliśmy w punkt gdy inne wytypowane miejsca były zamknięte w pierwszy dzień po weekendzie. Świeży mix sałat, warzywa, filet z kurczaka, boczek oraz miła obsługa”
“Kupowałem dzisiaj pizzę freestyle. Bardzo pyszna pizza, szybko zrobiona i przyjemna atmosfera jak w domu. Polecam!:)”
“Pizzeria Domino's stanęła na wysokości zadania, organizując poczęstunek dla uczestników Nocy Astronomii w szkole, do której chodzi mój syn. Jedzenie było świeże, smaczne i idealnie dopasowane do potrzeb wydarzenia. Szczególne słowa uznania należą się kierownikowi restauracji, panu Mateuszowi, który okazał się niezwykle pomocny na każdym etapie, od momentu składania zamówienia, przez realizację, aż po sprawne dostarczenie wszystkiego na miejsce imprezy. Chciałbym również podziękować dostawcy, drugiemu panu Mateuszowi, który wykazał się ogromną życzliwością. Dostawa była punktualna i obaj panowie zadbali, aby wszystko dotarło w idealnym stanie i zostało odpowiednio ustawione na miejscu wydarzenia. Profesjonalizm, świetny kontakt i pełne zaangażowanie sprawiły, że współpraca była czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy przy kolejnych wydarzeniach!”
“Klasyczna, dobra pizza na cienkim cieście z pieca opalanego drewnem ☺️”
“Miejsce bardzo przyjemne. Atmosfera bardzo swobodna, cicha muzyka, delikatnie ściemnione światła, bardzo sympatyczna kelnerka. Bardzo podobała mi sie obsługa z jej strony. Zjedliśmy pizzę oraz zupę i jutro na pewno wrócimy spróbować innych pozycji z menu. Kuchnia włoska z dodatkowymi daniami z kuchni polskiej.”
“Jedzenie dobre. Drugie dania bardzo smaczne, może zupy trochę cienkie. Ale ogólnie wszytko swieże i człowiek wychodzi zadowolony. Serdecznie polecam”
“Bardzo dobra i świeża pizza. Super właściciel z ktorym mozna pogadac ;D”
“Bardzo dobra pizza, świetna obsługa i bardzo ładny, przytulny wystrój po kuchennych rewolucjach, na pewno wrócimy spróbować innych dań.”
“To jest sklep hurtowy. Trzeba kupić za dużo kilogramów.”
“Pozdrowienia dla kucharza, który dziś (26.06) był w pracy. Mam dziecko z neofobią żywieniową i... Uwaga, uwaga! Mimo że zjadła wcześniej, to nie odmówiła sobie ani rosołu, ani schabu z sosem ❤️ zdziwiło mnie tylko, że nie chciała jeść lodów, bo moim zdaniem najlepsze, jakie jadłam od dawna”
“Najlepsza pizza jak i jedzenie na wynos jakie udało nam się zamówić podczas trzydniowego pobytu w Krakowie. Polecam serdecznie wszystkim”
“Bardzo dobre burgery i quesadilla. Pani Ola i wszystkie kelnerki bardzo miłe. Dzięki!”
“Pizza bardzo smaczna, cienkie chrupiące ciasto z dużą ilością składników. Małże na białym winie również bardzo dobre. Na deser zamówiliśmy z mężem tiramisu - smakowało jak we Włoszech. Obsługa bardzo miła, dania były szybko podane. Ciekawostką było dla nas podanie piwa w bardzo oryginalnym kuflu z cienkiego szkła - piwko smakowało w nim bardzo dobrze :) Oceniam 10/10 i na pewno niebawem wrócimy.”
“Bardzo smaczna pizza. Szybko robiona (10 min i można odebrać). Na cienkim cieście, a składniki rozłożone w odpowiedniej ilość. Dostępne różne ciekawe zniżki - super sprawa. Możliwość brania pizzy pół na pół. Bardzo miła obsługa, a przy odbiorze zawsze nawet kucharz podziękuje i pożyczy "smacznego". Jest to raczej pizza na dowóz lub wynos, ale w środku na prośbę klientów znalazły się 2 stoliki dla chcących zjeść na miejscu. Polecam każdemu.”
“Sam nie byłem w tej pizzerii, ale zamawiałem u nich z dostawą do domu. Zamowiłem pierwszy raz . Wydaje mi się, że to najsmaczniejsza pizza w Krakowie.”
“Bardzo dobra pizza wegetariańska! Świeże składniki są przepyszne. Mogę się przyczepić jedynie, że za bardzo spieczona z dołu.”