Opinie

  1. Ewelina Rękas ★★★★★

    Pizzeria Domino's stanęła na wysokości zadania, organizując poczęstunek dla uczestników Nocy Astronomii w szkole, do której chodzi mój syn. Jedzenie było świeże, smaczne i idealnie dopasowane do potrzeb wydarzenia. Szczególne słowa uznania należą się kierownikowi restauracji, panu Mateuszowi, który okazał się niezwykle pomocny na każdym etapie, od momentu składania zamówienia, przez realizację, aż po sprawne dostarczenie wszystkiego na miejsce imprezy. Chciałbym również podziękować dostawcy, drugiemu panu Mateuszowi, który wykazał się ogromną życzliwością. Dostawa była punktualna i obaj panowie zadbali, aby wszystko dotarło w idealnym stanie i zostało odpowiednio ustawione na miejscu wydarzenia. Profesjonalizm, świetny kontakt i pełne zaangażowanie sprawiły, że współpraca była czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy przy kolejnych wydarzeniach!

  2. Lesny VC ★★★★★

    Nie pierwszy raz zamawiamy z Dominos, jest to pizza sieciowa ale nigdy się nie zawiedliśmy. Szybko smacznie i bez problemowo.

  3. Diagnoza Maciek ★★☆☆☆

    Kolego pizzerze z dnia 20.10 poniedziałek, nie wiem czy ktoś Cię nauczył tego czy nie, ale ciasto po rozkręceniu na mące krupczatce otrzepuje się, potem nakładasz na to sos pomidorowy ,bo inaczej mieszasz sos razem z mąką co zrobiłeś w moim przypadku i wyszła z tego ciapa jak bym jadł bułke tartą z masłem do kopytek, tragedia. Wierze, że inni klienci czegoś takiego nie otrzymują. Jeden kawałek czy dwa można zjeść, ale z każdym kolejnym czujesz konsystencje tego piasku co raz bardziej. Tak czy inaczej dzięki bo byłem głodny.

  1. Mamuna ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy jedzenie przez pyszne.pl - płaciliśmy gotówką i podaliśmy informację, że mamy banknot 200 zł (informacja ta jest dostępna dla restauracji, sama pracuje z pyszne.pl) jednakże gdy kurier przyjechał okazało się, że nie miał ŻADNEJ gotówki- argumentował to tym, że to dopiero jego drugi wyjazd (jakby jakkolwiek mnie to interesowało) Sprawa skończyła się tak, że mój mąż musiał sam pojechać do sklepu rozmienić pieniądze, w tym czasie jedzenie w torbie kuriera wystygło. Gdybyśmy chcieli gdzieś jechać to sami pojechalibyśmy po jedzenie. Nie zdecyduje się więcej na zamówienie z tego miejsca mimo, że pizza jak jest ciepła jest smaczna.

  2. emilia herok ★★★★★

    Zamówienie przez Uber Eats. Pizza przyjechała niesamowicie szybko, ciepła, dobrej wielkości, a pyszna nawet następnego dnia. Przesympatyczna obsługa. Polecam

  3. Stefan Niesioł ★☆☆☆☆

    Właśnie doznałem szoku !!! Pizza XXL za prawie 50 pln z sosami ma zaledwie 35cm. Na stronie brak jakiejkolwiek informacji o wymiarze poszczególnych pizz. Podejrzewam że jak by to podawali to by nikt nie kupił, pierwszy i ostatni raz.

  1. Black Wolf ★☆☆☆☆

    Pizza była dosyć szybko, cena niewysoka, obsługa w porządku. Szkoda tylko że pizza była kompletnie niezjadliwa. Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy, czym jest żółty słony proszek, którym pizza była cała obsypana? Kucharek? Vegeta? Do pizzy?! I to jeszcze w takich ilościach? Sorry, ale to było moje pierwsze i ostatnie zamówienie. :(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domino's Pizza?

Domino's Pizza znajduje się przy Lubostroń 15, Dębniki, 30-383 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?

Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010

Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?

Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements