Jakosc lokali tego typu rozpoznaje po naszym ulubionym daniu kurczak po wietnamsku. Po odwiedzeniu wielu lokali z tym daniem moge z ręką na sercu stwerdzić, że jest to dla mnie NR 1 W KRAKOWIE. Zawsze kurczak po Wietnamsku jest najwyższych lotów. Zawsze. Kolejna wizyta i znowu jesteśmy zachwyceni. Jeśli miała bym się do czegoś przyczepić to mały parking i ciut za duża cena nwpoji gazowanych .. ale nie to się ocenia. JEDZENIE PYCHA. Na zdjeciu oxzywiście kurzak po Wietnamsku. POLECAM!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga Kurdej ★★★★★
-
Maciej Stanczyk ★★★★★
Zupa won to smaczna, dostałem tylko jeden pierożek, to trochę słabo. Zamiast większej ilości pierożków był dodatko kurczak, inaczej niż w innych miejscach. Kurczak z bambusem i grzybami smaczny. Porcje były spore. Ceny do ilości i jakości,ok. Zdecydowanie miejsce godne cyklicznego powrotu.
-
Vivienne Argos ★★★★★
Byłam zjeść wołowinę po seczułańsku a znajoma wołowine z czosnkiem. Ogólnie fajny smak tylko momentami trafiał się kawałek mięsa z 'gumowatymi' elementami. Na plus to że porcje proporcjonalne do cen (duża porcja ryżu i surówki) jednak jest drożej niż w innych miejscach. Próbowałam dania kumpeli i trzeba przyznać,że miała bardzo czosnkowy smak i zapach. Jak ktoś lubi to polecam. Jedynie trochę narzekała, że dla niej za słone trochę było. Obsługują całkiem miłe panie (Polki) przez co nie ma problemów z dogadaniem się i doradzeniem co do wyboru dania. Jedyny minus to to, że mi kurtka trochę przesiąknęła zapachem z wnętrza/kuchni. Ogólnie też jest całkiem przytulnie i czysto
-
S Gądek ★★★★★
Dobre jedzenie. Miła obsługa. Słuszne porcje. Czego chcieć więcej. Okolica specyficzna, ale nie ma tragedii. Polecam to miejsce serdecznie.
-
Patrycja L-F ★★★★☆
Mimo że wiele razy zamawialiśmy posiłki i wszystko było ok dzisiaj doszło do sytuacji niedopuszczalnej. Telefonicznie zamówiłam kilka dań, między innymi rybę. Kilka razy upewniłam się że nie jest panierowana. Nawet dopytalismy, bo na Pyszne.pl jest zdjęcie ewidentnie ryby w panierce. Pani (Polka) stwierdziła że mięso jest w sosach które mogą wyglądać jak panierka. I oto przyszło zamówienie gdzie kawałki ryby są panierowane !!!!! Godzina taka że nie ma opcji złożenia reklamacji i wymiany dania. Napisałam w tej sprawie wiadomość ale zero reakcji
-
Piotr Lipiarz ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy kilka dni temu dwa dania ale jak zaczęliśmy jeść to moja dziewczyna znalazła tajemniczy składnik i zabrała mi telefon , zamknęła drzwi nie pozwoliła wyjść mi i złożyć reklamacji. Może i dobrze bo to by nie była kulturalna rozmowa teraz jak ochłonąłem pokażę tajemniczy składnik. Nie polecam , omijajcie z daleka
-
fociatella ★★★★★
(Czerwiec 2022) Naprawdę porządny bar, który zdecydowanie zasługuje na lepszą opinie Lokal od środka jest zadbany, czysty oraz przestronny, wewnątrz mamy więcej miejsc niż w przeciętnym Chińczyku, jednak nadal jest tam dosyć przestronnie Obsługa jest naprawdę uprzejma i miła, cały czas uśmiechnięta co jest ogromnym plusem Podczas składania zamówienia pani kelner sama zaproponowała wypróbowanie dodatkowych sosów, a także przyniosła na moją prośbę dodatkowe pałeczki, oraz dodatkową filiżankę do kawy, bardzo miło jest być obsługiwanym przez takich pracowników:) Ceny dań są dosyć niskie, a jakość w porównaniu do cen jest dobra Porcje ogromne, Wołowina po Seczuańsku (32,50 zł) była smaczna, mięso nie było gumowe, lecz dobrze przyrządzone. Może nie było to najlepszej jakości mięso, jednak jak na chiński bar to nie ma na co narzekać. Warzywa smakowały dobrze, sos mógłby być delikatnie gęstszy, jednak nadal fajnie smakował. Surówka na duży plus, bardzo dobra, ryż wydawał się jakby zaschnięty, do zjedzenia po wymieszaniu z sosem lub mięsem Kurczak z panierce Panko (28,50 zł) również pyszny, a porcja tez kolosalna Czas oczekiwania dosyć krótki, nie więcej niż 15 minut Ceny w porównaniu do jakości i wielkich porcji są niskie, a więc mogę szczerze każdemu polecić to miejsce. Standard wyższy niż w typowych barach chińskich Wizyta była przyjemna, myślę że wkrótce do was wrócimy:)
-
Sinus Piotrek ★☆☆☆☆
Zamówiłem tofu słodko-kwaśne oraz filet z kurczaka z czosnkiem. Tofu które otrzymalem to jakas kpina. To coś imitujące tofu nie ma smaku, wygląda jak gąbka i obrzydza całe jedzenie. Moim zdaniem wydanie czegoś takiego jest karygodne. Szkoda wydawać pieniążki, zamówione jedzenie zostało wyrzucone. NIE POLECAM!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Orientalny Phuong Dong?
Bar Orientalny Phuong Dong znajduje się przy Jakuba Bojki 4, Podgórze Duchackie, 30-611 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Orientalny Phuong Dong?
Można skontaktować się z Bar Orientalny Phuong Dong pod numerem +48 126 542 315
Jak można dotrzeć do Bar Orientalny Phuong Dong?
Do Bar Orientalny Phuong Dong można dotrzeć, korzystając z poniższego linku