Jako lokalny przewodnik 6 stopnia z plakietka superrecenzent mianowany przez gogle oceniający tylko restauracje i hotele wystawiam recenzje o tej restauracji-Wystrój lanty,klimat super. Kelnerki uśmiechnięte-wszystko na pierwszy rzut oka gra i bylo ok. Ale do restauracji przychodzi sie jeść a nie patrzeć na okna. Jedzenie kompletnie bez smaku i brzydko podane.Salatka z "marynowanym" łososiem ochyda.Losos podany byle jak,czarny.Wszystko to wyglądało nieapetycznie. Ceny jak na ten standard ok. Hotel super a restauracja dno.Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Kowalska ★☆☆☆☆
-
Kamil Bąk ★★★☆☆
Zamówienie było z dostawą. Pizza jak pizza. Bez szału, a drogo. Drugi raz raczej nie zamówię. Na plus smaczny sos, ale to trochę mało. Da się po prostu taniej i smaczniej. Fajnie, że przyszło bardzo szybko i było ciepłe, no ale to są standardy, za które ciężko dodać punkty.
-
Karol Kowalski ★☆☆☆☆
Pizza dotarła nie upieczona. Bardzo boli mnie pisanie tej opinii bo w ciągu ostatniego roku jadłem tutaj parę razy i bardzo ceniłem sobie jako sąsiad to miejsce. Niestety dzisiaj przy zamówieniu dwóch dań dotarły one nie gotowe. Po zadzwonieniu do lokalu zostałem poinformowany że nic się nie da zrobić i że trzeba się kontaktować w poniedziałek pomimo że pizza była kupiona w piątek. Podczas rozmowy kelnerka powtarzała że nic nie może zrobić po czym się rozłączyła. Z bólem serca muszę powiedzieć że pizza nie warta jest swojej ceny i można znaleźć dużo lepsze opcje.
-
Basia Kapielewska ★★☆☆☆
Jedzenie dobre, oprócz kapusty , która miała kluski w sobie, kucharz źle rozprowadził mąkę, pizza dobra, sałatka i burger też. Obsługa pozostawia wiele do życzenia, tak jakby zapomniała o naszym zamówieniu, sumując to czekaliśmy na posiłek ok 50min a napoje dostaliśmy po ok 30min od zamówienia , kuchnia nie zgrała dań, pizza dla syna była dużo wcześniej i on zdążył ją zjeść gdy przyniesiono resztę dań. Tak nie powinno być , kelnerka trochę nie przytomna, domówilismy jeszcze napoje i 30min czekania, wielki problem nalać 2 piwa , doczepie się jeszcze do burgera który miał być dobrze wypieczony, a był średnio i poledwiczki która miała być średnio wypieczona a była bardzo wypieczona. Dwie gwiazdki za czystość i klimat
-
Marcelina R ★★★★☆
Pizza pyszna, ale dostawa pozostawia wiele do życzenia. Złożyliśmy specjalnie zamówienie 2h przed otwarciem, z prośbą o dostarczenie na konkretną godzinę, zaraz po otwarciu restauracji. Niestety pizza dojechała delikatnie ciepła, spóźniona 20 minut bo kierowca rozwoził jeszcze "catering". Następnym razem warto lepiej rozplanować logistykę.
-
Andrzej Bogacki ★★☆☆☆
Piątek, 9 grudnia. Pizza poprawna, ale atmosfera w restauracji okropna. Kucharz wychodził pod bar, rzucał kur*ami na cały lokal, przy barze ciągle siedzieli jacyś ludzie najwyraźniej zaznajomieni z obsługą, która dyskutowała i śmiała się wniebogłosy, zamiast zabrać puste naczynia z zawalonych stołów lub przyjąć kolejne zamówienia. W sobotę czuliśmy się trochę jak nieproszeni goście na imprezie dla pracowników lokalu. Koledzy kelnerek siedzący przy barze i tajemnicze drinki pite zza lady zdawały się być ważniejsze od klientów.
-
Jakub Kondoszek ★★☆☆☆
Co z tego, że pizza dobra, skoro obsługa tłumaczy opóźnienie przygotowania warunkami pogodowymi. Zamówiliśmy z dostawą pizzę, otrzymaliśmy informację o czasie oczekiwania 40-60 minut. Chwilę później czas oczekiwania zmienił się na 90 minut. Po blisko 120 minutach oczekiwania skontaktowaliśmy się z restauracją, która oznajmiła, że właśnie będą przygotowywać zamówienie i kazała czekać około 30-40 minut, a opóźnienie tłumaczyła złymi warunkami pogodowymi. Przepraszam, na polu robicie tą pizzę? Wiem że są korki, ale kucharz chyba pizzy nie rozwozi? Wiele razy już zamawialiśmy z Trattorii pizzę, jednakże to był nasz ostatni raz. Nie szanują czasu klientów. Nie polecam.
-
Marcin Nawrocki ★★★★★
Miejsce bardzo przyjemne. Atmosfera bardzo swobodna, cicha muzyka, delikatnie ściemnione światła, bardzo sympatyczna kelnerka. Bardzo podobała mi sie obsługa z jej strony. Zjedliśmy pizzę oraz zupę i jutro na pewno wrócimy spróbować innych pozycji z menu. Kuchnia włoska z dodatkowymi daniami z kuchni polskiej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Trattoria Corrado pizza&pasta?
Trattoria Corrado pizza&pasta znajduje się przy Josepha Conrada 29a, Prądnik Biały, 31-357 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Trattoria Corrado pizza&pasta?
Można skontaktować się z Trattoria Corrado pizza&pasta pod numerem +48 122 930 055
Jak można dotrzeć do Trattoria Corrado pizza&pasta?
Do Trattoria Corrado pizza&pasta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku