Przegląd katalogu
- 93 Łączna liczba firm
- 4.9 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 93 wyników
Przeglądaj studio tatuażu w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 93 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.9/5 na podstawie 18,427 opinii i ocen.
“Przez Przypadek chodząc po krakowie, znalazłam te studio. Bardzo miło, profesjonalnie i szybko dostałam tam mój piercing. Polecam :)”
“To mój pierwszy tatuaż i z całą pewnością nie ostatni w Nala Tattoo. Miejsce naprawdę rewelacyjne a Kasia, która wykonała piękny tatuaż to przemiła, cierpliwa i godna polecenia profesjonalistka!”
“OMG! Oliwia- fachowiec,konkretna, buduje super atmosfere. Czulam sie zaopiekowana w rekach osoby ktora wie co robi i jak to robi.Napewno tam wroce i bardzo dziekuje!!! Sztuka...poprostu... Zachwyt,pozdrawiam cala ekipe i polecam wszystkim niepewnym tylko to miejsce w Krakowie!”
“Byłam umowiona na sesje u mistrzyni tatuażu Kate Romanets. Jest to wyjątkowo utalentowana artystka, która nie tylko ma niesamowite umiejętności, ale również pasję do swojej pracy. Kate była profesjonalna, kreatywna i bardzo cierpliwa. Pomogła mi wybrać wzór, którego szukałam i pomogła mi dopasować idealne miejsce. Pracowała dokładnie i precyzyjnie. Do tego, jej spokój i zrozumienie dały mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie sesji. Kate to prawdziwa artystka i zasługuje na ogromne uznanie za swoje umiejętności i profesjonalizm. Ponadto jest niezwykle ciepłą, miłą i otwartą osobą. Zdecydowanie polecam jej usługi każdemu, kto szuka wspaniałego tatuażu i niezapomnianego doświadczenia. Kolejnym dowodem na to, że macie doczynienia z profesjonalistą powinno być to, że miałam zrobic 1 tatuaż a wyszłam z 3 nowymi! Polecam z całego serca i już umawiam się na kolejne sesje.”
“Super podejście do klienta, luźna atmosfera i bardzo otwarci ludzie. Długo szukałam tej jednej wyjątkowej osoby która zrobi mi dziare tak żeby powaliła mnie na kolana. Udało się!! Efekt końcowy rozwalił mnie na łopatki. Pozdrawiam Magdę”
“Od lat korzystam z usług Pani Kasi Figi i nie zamienię jej na żadną inną! Salon czysty, sprawna obsługa na recepcji. Moje włosy z świetnej kondycji od lat z tego co obserwuję włosy i fryzury innych klientek także :) konieczne umawianie się z wyprzedzeniem bo miejsce dość popularne!”
“Fantastyczne studio! Przemiła Pani na wejściu, która wita z uśmiechem i wprowadza luźną, koleżeńską atmosferę. Studio bardzo klimatyczne, stylowe. Od razu czuć, że trafiło się do wyjątkowego miejsca. Dziaranko na stanowiskach ramię w ramię co też jest fajne, bo widać i słychać jak tatuażyści się lubią i traktują jak jedna, wielka rodzina. Wszystko profesjonalnie, sterylnie, z dbałością o komfort klienta. Polecam ;))”
“Od kilku lat korzystam z usług tego salonu . Pani Basia idealnie dba o moje włosy . Poleciła mi produkty firmy KÉRASTASE, z których jestem bardzo zadowolona .”
“Bardzo fajna atmosfera, a obsługa bardzo wyrozumiała i pomocna dla niezdecydowanych Z doświadczenia serdecznie polecam do minimalistycznych tatuaży”
“Mega ludzie o fenomenalnych umiejętnościach tworzą w tym studio wyjątkowe dzieła i niepowtarzalny klimat.”
“Do studia trafiłam z polecenia i była to bardzo trafiona polecajka! Moje pierwsze tatuaże w życiu, chciałam powierzyć osobie, która naprawdę wie co robi, takim kimś jest z pewnością Sergio. Byłam pod ogromnym wrażeniem jego zdolności i możliwości, prawdziwy talent! Sergio wykonał moje tatuaże bardzo dokładnie i precyzyjnie, udało mu się uzyskać taki efekt na jakim mi zależało. Warto podkreślić, że w studiu panuje porządek, a wszelkie zabiegi są wykonywane z bardzo dużym naciskiem na higienę. Bardzo polecam to studio, jestem ogromnie zadowolona z efektów koncowych, moje tatuaże pięknie się zagoiły i mogę Cieszyć się w pełni nowym nabytkiem :) Polecam!”
“Świetny wystrój wnętrza i sam charakter tego miejsca. Od wejścia wiesz że trafiasz do dobrego studia. Pan zza lady serwuje ciastka, robi kawę i tańczy poloneza. Podczas tatuowania częstuje borówkami z targu. Słuszna muzyka na głośnikach i dobra atmosfera. Tatuowanie się w takim miejscu to była przyjemność, a tatuaż pięknie zdobi ciało. Na pewno skorzystam jeszcze raz i polecam każdemu!”
“Tatuaże wykonane profesjonalnie, dokładnie i szybko. Fachowe podejście do projektu i doradzenie aby wygląd tatuażu był czytelny. Serdecznie polecam”
“Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z paznokci.Pani Ilona to prawdziwa profesjonalistka, jest do tego bardzo miła i uprzejma.Na pewno jeszcze tam wrócę :)”
“Miałem niewątpliwą przyjemność zrobić pierwszy tatuaż (a właściwie od razu dwa) właśnie w tym studio i nie ukrywam, że byłem trochę zestresowany jak to wszystko będzie wyglądać. Sama wstępna rozmowa przez Messengera przebiegła sympatycznie i bardzo rzeczowo, ale czasem trzeba było poczekać dłuższą chwilę na odpowiedź (co jest zrozumiałe - tatuażysta się nie rozdwoi). Sama wizyta w postaci dogrania finalnych szczegółów, odbijania wzoru oraz tatuowania była wręcz idealna. Dostałem wszelkie informacje i stres od razu przestał być problem. Półtora dnia sesji żeby wykonać prace spędziłem spokojnie i zrelaksowany, a z samego tatuażu jestem bardziej niż zadowolony. Prowadzący jest Artystą przez duże A i pomimo swojego sceptycznego nastawienia już teraz zaczynam myśleć o kolejnych tatuażach. Podsumowując - nie ma odpowiednich słów którymi bym mógł polecić to studio więc po prostu powiem, że polecam to miejsce z czystym sumieniem!”
“Niesamowita ekipa i jeszcze lepsze tatuaże. Każdemu kto chce mieć dziarę z której będzie dumny serdecznie polecam to miejsce. Asia wykonywała mój tatuaż efekty jak widać są poprostu niesamowite. Tatuaż jeden do jeden jak na projekcie. Sugestie klienta profesjonalnie były wysłuchane ze zrozumieniem i zastosowane. Krzysztof z kolei zadbał o pozytywną atmosferę przez co nie dało się nudzić a 7 godzin w studiu minęło mi bardzo szybko. Gorąco polecam!!!”
“Jedyny problem jaki miałam to tam trafić XD Ale to być może dlatego że totalnie nie znam Krakowa. Studio nie jest ogromne lecz klimat tam jest niesamowity, zarówno wizualnie jak dzięki ludziom. Chciałabym jeszcze wrócić na jakąś działkę do Was ❤️”
“Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w sesji tatuażu u Olgi. To prawdziwa artystka! Jej podejście, cierpliwość i dbałość o każdy detal sprawiają, że cały proces tatuowania jest komfortowy i profesjonalny. Olga jest niezwykle ciepłą i profesjonalną osobą, która sprawia, że od razu można się czuć swobodnie i mogę Ją z całego serca polecić! Nie mogę doczekać się kiedy tatuaż się wygoi ☺️ Warto też wspomnieć o samym studiu – wnętrze jest przepiękne, zadbane, jasne, stylowe i czyste. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca, gdzie sztuka spotyka się z pasją i estetyką!”
“Zacząłem projekt pleców u Wade Ink super studio, zakolegujemy się na dłużej polecam!”
“Bombaaaaaaa zapraszam do Dimy !! Najlepsza robota”
“Najlepsze studio tatuażu! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do klienta. Studio jest czyste, przyjazne i bardzo dobrze zorganizowane. Tatuaż wyszedł perfekcyjnie, a atmosfera podczas sesji była super komfortowa. Otrzymałem dokładne wskazówki dotyczące pielęgnacji, dzięki czemu wszystko goi się idealnie. Nie wyobrażam sobie robić tatuażu gdzie indziej – zdecydowanie polecam!”
“Zrobiliśmy z mężem nasze pierwsze tatuaże i nie mogliśmy trafić lepiej! Julia to niesamowicie utalentowana i ciepła osoba — od samego początku czuć było pełen profesjonalizm. Wszystko zostało z nami dokładnie omówione, projekt dopracowany pod nasze potrzeby, a sama atmosfera w salonie była spokojna, przyjazna i bez stresu. Studio jest bardzo czyste, zadbane i sterylne — widać, że dbałość o higienę to dla Julii priorytet. Czuliśmy się zaopiekowani i pewni, że jesteśmy w dobrych rękach. Tatuaże wyszły pięknie, linie są precyzyjne, a efekt spełnia nasze oczekiwania. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia!✨✨”
“Kolejny tatuaż u Natalii i kolejny raz jestem bardzo zadowolona! Projekt dopasowany indywidualnie, dokładnie tak jak chciałam ❤️ Polecam!”
“Z pełną odpowiedzialnością polecam ,a w szczególności Mistrza w tym fachu Drinkingnectar . Wizja ,doświadczenie ,profesjonalne podejście sprawi ,że Wasz pomysł na tatuaż to będzie perełka artystyczna .”
“Świetne miejsce do zrobienia tatuażu. Pracują tu nie tylko naprawdę mega zdolni, ale i pozytywni ludzie, dzięki którym nie można się nudzić spędzając tam kilka godzin w ciągu dnia :) podczas gdy na ciele powstaje piękny tatuaż, w międzyczasie można pośmiać się z żartów i ludzi, którzy z bólu nie płaczą, tylko śmieją :D polecam, bo każdy z nich ma ogromny talent i nikt nie będzie żałował!”
“Serdecznie polecam :) Byłam u Kai już po raz drugi na zakryciu poprzednich "paździerzy" :D To co Kajka wykonała to nic innego jak dzieło sztuki! Jestem dumna z posiadania dwóch cudownych tatuaży ”
“Mój pierwszy tatuaż, wykonany został przez Pawła. Profesjonalne podejście, dobry kontakt.Szybko uzgodniliśmy projekt, zgodnie z moim życzeniem. Dodatkowe sugestie Pawła bardzo trafne. Jestem zadowolony z wykonania. Skóra zagoiła się bardzo szybko i bez żadnych przygód.”
“Bardzo dobre podejście do klienta, zostałem wysłuchany, ale co ważniejsze, tatuażysta miał także swoje uwagi i pomysły co pozwoliło na stworzenie świetnego, unikatowego projektu. Poza tym obydwie sesje to luźna atmosfera w fajnym miejscu. Absolutnie polecam, jeśli kiedyś będę znowu miał pomysł na tatuaż to na pewno tutaj wrócę.”
“Mega polecam miejscówę, współpracuję z Piotrkiem już 3 rok, zawsze jestem mega zadowolony z efektu, szczególnie że w końcu znalazłem gościa, który ma zajawę na tatuaże japońskie, czyli to co chce wrzucać na swoje ciało. Poza tym kozak, luźny klimat, który tworzą wszystkie osoby tam pracujące.”