Opinie

  1. Paulina Foszcz ★★★★★

    Nowoczesne i klimatyczne studio tatuażu w samym centrum miasta. Do Patrycji wracam już drugi raz, bo wiem, że mogę jej w pełni zaufać – każdy tatuaż jest wykonany z ogromną dokładnością i dbałością o detale. Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm, na pewno jeszcze tu wrócę!!❤️

  2. Mateusz Wajnberger ★★☆☆☆

    Szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia. Początkowy kontakt mailowy jak najbardziej na plus. Pierwsza wizyta w studiu jednak kompletnie mnie rozczarowała. Wyobrażałem sobie, że zostanie mi poświęcone wystarczająco dużo czasu aby porozmawiać na temat projektu, zmian przeze mnie zaproponowanych, a także propozycji tatuażysty jednak jak się okazało Pani Patrycja ewidentnie była zniecierpliwiona i poddenerwowana oznajmiając, że co chwilę zmieniam koncepcję, a ona ma za chwile następnego klienta. Jest to daleko zastanawiające, gdyż w opisie na stronie internetowej Pani Patrycja jest opisana jako osoba cierpliwa. Ostatecznie termin został przełożony, a tatuaż został wykonany przez inną tatuażystkę. Mały update po miesiącu: Ostatecznie jestem zadowolony z wykonania tatuażu jednak jak się okazalo ten sam projekt inne studia wyceniły na połowę kwoty którą zapłaciłem w Nemezink (Tak, były to renomowane studia)

  3. Aga ★★★★★

    Najlepsze studio tatuażu! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do klienta. Studio jest czyste, przyjazne i bardzo dobrze zorganizowane. Tatuaż wyszedł perfekcyjnie, a atmosfera podczas sesji była super komfortowa. Otrzymałem dokładne wskazówki dotyczące pielęgnacji, dzięki czemu wszystko goi się idealnie. Nie wyobrażam sobie robić tatuażu gdzie indziej – zdecydowanie polecam!

  1. Klaudia Belska ★★★★★

    Z pewnością wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, piękny wystrój, przyjemna i luźna atmosfera, projekt wykonywany na bieżąco z tatuatorem-w moim przypadku z cudowna Kasią @khylio, zapewniony komfort podczas tatuowania a co najważniejsze opieka po- studio samo wychodzi z inicjatywą i dba pytając czy wszystko jest w porządku. Bardzo serdecznie polecam i z pewnością nie był to ostatni raz!

  2. Samanta Bucior ★★★★★

    Niesamowity profesjonalizm. Robiłam w Nemezink pierwszy tatuaż, więc trochę się stresowałam, ale wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Przed wykonaniem Ola pozwoliła mi poeksperymentować z naklejkami, tak żebym na 100% była zadowolona z ostatecznego wyniku - i tak się właśnie stało ;) polecam z całego ❤️

  3. Piotr (Antrax) ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Mili i sympatyczni ludzie. Na termin trzeba czekać około 2-3 tygodnie. W poczekalni wygodne kanapy oraz dobra kawa. Teraz to co najważniejesze, wykonany tatuaż jest na wysokim poziomie, ponieważ zawierał więcej kolorów niż czarny, czas pracy był dłuższy ale efekt końcowy jest fantastyczny. Jeżeli szukasz fajnego miejsca gdzie z twoim ciałem bedą pracować artyści - to jest właśnie dla ciebie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nemezink Tattoo & Piercing?

Nemezink Tattoo & Piercing znajduje się przy Sandomierska 3, Dębniki, 30-301 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nemezink Tattoo & Piercing?

Można skontaktować się z Nemezink Tattoo & Piercing pod numerem +48 690 971 677

Jak można dotrzeć do Nemezink Tattoo & Piercing?

Do Nemezink Tattoo & Piercing można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements