Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 4.9 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj salon piercingu w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.9/5 na podstawie 18,754 opinii i ocen.
“Zaczęłam od przekłucia upper lobe u mnie i u córki, u Ryby - było wyjątkowo! bez porównania z wcześniejszym przekłuciem płatka w innym salonie. Wszystko było omówione, wyjaśnione, samo przekłucie mega sterylnie i profesjonalnie wykonane, bólu prawie zero, było tak super, że po tygodniu wróciłyśmy na helixa, również do Pauliny :)) i to nie koniec jak sądzę, bo wciąga ;)) Przekłucia super się goją, zaplanowane są wizyty kontrolne i skracanie kolczyków, czuję się zaopiekowana :-) Bardzo polecam!!”
“Cudy Tattoo, to miejsce które zdecydowanie wyróżnia się na tle innych - jest ono pełne fantastycznej atmosfery. Monia, uśmiechnięta i profesjonalna osoba, która nie tylko potrafi doskonale doradzić, ale również wie jak uspokoić i rozluźnić atmosferę. Jej umiejętności artystyczne są niezaprzeczalne, a do tego cała jej osoba promieniuje pasją i wielką radością! Co jeszcze sprawia, że to studio jest wyjątkowe? To z pewnością Pierre, uroczy piesek, który króluje w tym miejscu. Jego obecność sprawia, że atmosfera staje się jeszcze bardziej przyjazna i przytulna. Pierre jest prawdziwym psijacielem, który potrafi rozładować stres i dodaje uroku każdej wizycie. Miejsce to zdecydowanie emanuje pozytywną energią, a unikalna mieszanka talentu Moni i uroku Pierre czyni to studio tatuażu pięknym i profesjonalnym miejscem.”
“Świetny klimat panuje w tym miejscu co jest zasługą zgranej ekipy artystów - ludzi którzy pracują z uśmiechem cały dzień. Zawsze przy dobrej kawie i muzyce. Uważać trzeba na pieska Judaszka - bez litości i bez ostrzeżenia wskakuje na kolana :) Jedną dziarkę mam od Demiurg, kilka od Hated. Polecam”
“Fajna atmosfera, bezbolesne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam ❤️”
“Utalentowani, przyjaźni oraz profesjonalni ludzie! Zrobiłem dzisiaj kolejne dwa tatuaże i na pewno wrócę po więcej. Polecam Henitai! Świetna i stabilna ręka!”
“Dziękujemy bardzo za piękną pracę Patryka jak i również pomoc w tworzeniu projektu reszcie ekipy .polecamy serdecznie ten salon ♥️jeszcze wrócimy”
“Najlepszy salon tatuażu i piercingu, w którym byłam. Profesjonalizm w podejściu do klienta, bardzo sterylne warunki i przesympatyczna atmosfera. Salon zdecydowanie godny polecenia!”
“Piękne miejsce z super atmosferą i mega utalentowanymi ludźmi. Trzy tygodnie temu robiłam tam swój pierwszy tatuaż u Oksany, bardzo szybko się zagoił i jest naprawdę piękny. Wizyta w tym studiu to jak wyjście na kawę z przyjaciółmi, dzięki atmosferze która tam panuję. Dodatkowo jest bardzo czysto, dobre wrażenie zrobiła też na mnie ankieta do wypełnienia dotycząca mojego zdrowia, potencjalnych uczuleń itd. Gdy zdecyduje się na kolejny tatuaż na pewno tam wrócę! Bardzo często zdarza mi się że ktoś zaczepia mnie na ulicy by zapytać o tatuaż, każdy zawszę pyta czy i ja bardzo bolało - więc dla wszystkich tych którzy przeglądają opinie zastanawiając się czy warto i czy przeżyją ból (tak jak ja to robiłam jeszcze nie tak dawno;) WARTO! i wizyta u dentysty boli bardziej:))”
“Mega polecam czysto profesjonalnie swietna atmosfera mój pierwszy serdecznie Polecam Kubę”
“Mroczny Miś to baaardzo profesjonalne studio z miłą obsługą i z najwyższej klasy specjalistami. Spośród trzech tatuażystów którzy w ostatnim czasie robili mi tatuaże Nik z Mrocznego Misia jest ABSOLUTNIE THE BEST! Jestem mega zadowolony! Żałuję, że te dwa poprzednie tatuaże robiłem gdzie indziej. Polecam z całego serca!”
“Przez Przypadek chodząc po krakowie, znalazłam te studio. Bardzo miło, profesjonalnie i szybko dostałam tam mój piercing. Polecam :)”
“OMG! Oliwia- fachowiec,konkretna, buduje super atmosfere. Czulam sie zaopiekowana w rekach osoby ktora wie co robi i jak to robi.Napewno tam wroce i bardzo dziekuje!!! Sztuka...poprostu... Zachwyt,pozdrawiam cala ekipe i polecam wszystkim niepewnym tylko to miejsce w Krakowie!”
“Super podejście do klienta, luźna atmosfera i bardzo otwarci ludzie. Długo szukałam tej jednej wyjątkowej osoby która zrobi mi dziare tak żeby powaliła mnie na kolana. Udało się!! Efekt końcowy rozwalił mnie na łopatki. Pozdrawiam Magdę”
“Do studia trafiłam z polecenia i była to bardzo trafiona polecajka! Moje pierwsze tatuaże w życiu, chciałam powierzyć osobie, która naprawdę wie co robi, takim kimś jest z pewnością Sergio. Byłam pod ogromnym wrażeniem jego zdolności i możliwości, prawdziwy talent! Sergio wykonał moje tatuaże bardzo dokładnie i precyzyjnie, udało mu się uzyskać taki efekt na jakim mi zależało. Warto podkreślić, że w studiu panuje porządek, a wszelkie zabiegi są wykonywane z bardzo dużym naciskiem na higienę. Bardzo polecam to studio, jestem ogromnie zadowolona z efektów koncowych, moje tatuaże pięknie się zagoiły i mogę Cieszyć się w pełni nowym nabytkiem :) Polecam!”
“Świetny wystrój wnętrza i sam charakter tego miejsca. Od wejścia wiesz że trafiasz do dobrego studia. Pan zza lady serwuje ciastka, robi kawę i tańczy poloneza. Podczas tatuowania częstuje borówkami z targu. Słuszna muzyka na głośnikach i dobra atmosfera. Tatuowanie się w takim miejscu to była przyjemność, a tatuaż pięknie zdobi ciało. Na pewno skorzystam jeszcze raz i polecam każdemu!”
“Miałem niewątpliwą przyjemność zrobić pierwszy tatuaż (a właściwie od razu dwa) właśnie w tym studio i nie ukrywam, że byłem trochę zestresowany jak to wszystko będzie wyglądać. Sama wstępna rozmowa przez Messengera przebiegła sympatycznie i bardzo rzeczowo, ale czasem trzeba było poczekać dłuższą chwilę na odpowiedź (co jest zrozumiałe - tatuażysta się nie rozdwoi). Sama wizyta w postaci dogrania finalnych szczegółów, odbijania wzoru oraz tatuowania była wręcz idealna. Dostałem wszelkie informacje i stres od razu przestał być problem. Półtora dnia sesji żeby wykonać prace spędziłem spokojnie i zrelaksowany, a z samego tatuażu jestem bardziej niż zadowolony. Prowadzący jest Artystą przez duże A i pomimo swojego sceptycznego nastawienia już teraz zaczynam myśleć o kolejnych tatuażach. Podsumowując - nie ma odpowiednich słów którymi bym mógł polecić to studio więc po prostu powiem, że polecam to miejsce z czystym sumieniem!”
“Z całego serca polecam studio tatuażu Ekspresja Tattoo! Jestem niezwykle zadowolona z tatuaży, które wykonałam u Kamila. Jego profesjonalizm, talent i precyzja sprawiły, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Kamil doskonale zrozumiał moje wizje i przeniósł je na skórę z dbałością o każdy detal , wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem na każdym etapie – od konsultacji po finalne wykonanie. Jestem absolutnie zachwycona efektem i z pewnością wrócę po kolejne dzieła sztuki !Całe studio zasługuje na pochwałę – panuje w nim fantastyczna atmosfera i czuć prawdziwą pasję do sztuki tatuażu. Jeśli szukacie miejsca, gdzie Wasze pomysły zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie, a doświadczenie będzie przyjemne i bezstresowe, Ekspresja Tattoo to strzał w dziesiątkę!" Dziękuję”
“Niesamowita ekipa i jeszcze lepsze tatuaże. Każdemu kto chce mieć dziarę z której będzie dumny serdecznie polecam to miejsce. Asia wykonywała mój tatuaż efekty jak widać są poprostu niesamowite. Tatuaż jeden do jeden jak na projekcie. Sugestie klienta profesjonalnie były wysłuchane ze zrozumieniem i zastosowane. Krzysztof z kolei zadbał o pozytywną atmosferę przez co nie dało się nudzić a 7 godzin w studiu minęło mi bardzo szybko. Gorąco polecam!!!”
“Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w sesji tatuażu u Olgi. To prawdziwa artystka! Jej podejście, cierpliwość i dbałość o każdy detal sprawiają, że cały proces tatuowania jest komfortowy i profesjonalny. Olga jest niezwykle ciepłą i profesjonalną osobą, która sprawia, że od razu można się czuć swobodnie i mogę Ją z całego serca polecić! Nie mogę doczekać się kiedy tatuaż się wygoi ☺️ Warto też wspomnieć o samym studiu – wnętrze jest przepiękne, zadbane, jasne, stylowe i czyste. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca, gdzie sztuka spotyka się z pasją i estetyką!”
“Zacząłem projekt pleców u Wade Ink super studio, zakolegujemy się na dłużej polecam!”
“Jeden tatuaż nadal był nie do końca wygojony gdy robiłem następny, a w sumie w trakcie wyszedł trzeci :)”
“Najlepsze studio tatuażu! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetne podejście do klienta. Studio jest czyste, przyjazne i bardzo dobrze zorganizowane. Tatuaż wyszedł perfekcyjnie, a atmosfera podczas sesji była super komfortowa. Otrzymałem dokładne wskazówki dotyczące pielęgnacji, dzięki czemu wszystko goi się idealnie. Nie wyobrażam sobie robić tatuażu gdzie indziej – zdecydowanie polecam!”
“Bardzo profesjonalne studio, super ludzie i klimat. Od samego początku czułam się bardzo swobodnie i zaopiekowana. Tatuaż wygląda niesamowicie! Ogromne podziękowania dla najlepszej tatuatorki w moim życiu - Natalii która robiła moje tatuaże. Na pewno wrócę!”
“Polecam salon adi art tatoo jest bardzo super obsługa bardzo miła i bardzo dziękuję właścicielowi za bardzo piękny tatuaz . Jestem bardzo zadowolona na pewno jeszcze wrócę do tego salonu”
“Pierwszą dziarę w HCT robiłem w urodziny i wiem, że to nie ostatnia u nich. Profesjonalna obsługa, wszystko bez zarzutu, top class. A samo studio z charakterem i klimatem, choć ludzie spoza klimatu też się odnajdą. POLECAM!!!”
“Zrobiliśmy z mężem nasze pierwsze tatuaże i nie mogliśmy trafić lepiej! Julia to niesamowicie utalentowana i ciepła osoba — od samego początku czuć było pełen profesjonalizm. Wszystko zostało z nami dokładnie omówione, projekt dopracowany pod nasze potrzeby, a sama atmosfera w salonie była spokojna, przyjazna i bez stresu. Studio jest bardzo czyste, zadbane i sterylne — widać, że dbałość o higienę to dla Julii priorytet. Czuliśmy się zaopiekowani i pewni, że jesteśmy w dobrych rękach. Tatuaże wyszły pięknie, linie są precyzyjne, a efekt spełnia nasze oczekiwania. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia!✨✨”
“Świetne miejsce , przystępne ceny i genialna atmosfera , zawsze doradzą , nie wpychają nic na siłe , zrobiłem tu już kilka tatuaży , i zawsze byłem mega zadowolony , z pewnością jeszcze wrócę”
“Kolejny tatuaż u Natalii i kolejny raz jestem bardzo zadowolona! Projekt dopasowany indywidualnie, dokładnie tak jak chciałam ❤️ Polecam!”
“Z pełną odpowiedzialnością polecam ,a w szczególności Mistrza w tym fachu Drinkingnectar . Wizja ,doświadczenie ,profesjonalne podejście sprawi ,że Wasz pomysł na tatuaż to będzie perełka artystyczna .”
“Świetne miejsce do zrobienia tatuażu. Pracują tu nie tylko naprawdę mega zdolni, ale i pozytywni ludzie, dzięki którym nie można się nudzić spędzając tam kilka godzin w ciągu dnia :) podczas gdy na ciele powstaje piękny tatuaż, w międzyczasie można pośmiać się z żartów i ludzi, którzy z bólu nie płaczą, tylko śmieją :D polecam, bo każdy z nich ma ogromny talent i nikt nie będzie żałował!”