Przegląd katalogu
- 131 Łączna liczba firm
- 4.9 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 131 wyników
Przeglądaj studio tatuażu w województwie Wielkopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 131 wyników w województwie Wielkopolskim. Średnia ocena 4.9/5 na podstawie 16,228 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera studio tatuażu z miast takich jak Poznań, Swarzędz, Śrem, Gniezno, Września i innych.
“Przyjemne studio dla kogoś kto pierwszy raz robi tatuaż. Miła atmosfera i co najważniejsze sama obsługa, która pokazuje że jednak liczy się dla nich dobre wykonanie tatuażu i dobre pierwsze wrażenie, potrafią zadbać o klienta czy to miłą rozmową czy innymi ciekawymi tematami które jednak też są mimo wszystko ważne żeby nie siedzieć przy robieniu tatuażu jak zombie i myśleć "kiedy koniec". Jeśli będę komuś polecać studio tatuażu to właśnie będzie to igliwia.”
“Mimo wieku zaszalałam i poszło....na zdjęciu tydzień po przekłuciu. Było miło, szybko i bez bólu, lekki dyskomfort. Zagoi się, to przyjdzie czas na wymianę biżuterii. Fajne miejsce.”
“Polecam z całego serduszka, pełen profesjonalizm a za razem dużo śmiechu;) Ewidentnie widać że Krzysiek robi to z pasją zna się na rzeczy, pozwala zaszaleć swojej wyobraźni, dodając coś od siebie unikatowego. Jedyny taki niepowtarzalny ! Dziękuję bardzo ! ;) Na pewno zobaczymy się ponownie !”
“Witam serdecznie, w duecie miałyśmy okazje skorzystać z usługi p. Justyny. Podejście do klienta, opieka i jakość wykonania na duży plus. P. Justyna ma naprawdę talent w rękach. Motylki są przepiękne. Dziękujęmy i polecamy”
“Profesjonalne podejście do klienta zawszę miło serdecznie polecam z czystym sumieniem jeszcze wrócę nie raz”
“Swoją pierwszą wizytę w tym studiu oceniam bardzo pozytywnie! Piękne, czyste i przyjemne wnętrze, ale przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta. Tatuowała mnie Dorota, która od samego początku bardzo ciepło i profesjonalnie podeszła do zadania. Zadbała o komfort przed i w trakcie dziarania i cierpliwie dobierała ze mną projekt, miejsce i wielkość tatuażu. W trakcie była bardzo komfortowa i luźna atmosfera a efekt końcowy to absolutne dzieło sztuki. Wszystko odbyło się w bardzo sterylnych warunkach i zostałam dokładnie poinstruowana o tym jak dbać o nową dziarke. Nie ma się do czego przyczepić, bardzo polecam studio i napewno jescze wrócę!”
“polecam! robiłam dziarki u poki i blackacid, dziewczyny są przekochane i robią świetną robotę ❤️”
“Bardzo profesjonalna i pozytywnie „zakrecona“ grupa pasjonatow i prawdziwych artystow. W pazdzierniku robilem swoj tatuaz. W ciagu 5 dni Sergey zdzialal cuda.”
“Ciężko być oryginalnym po 358 pozytywnych opiniach jakie dostali Dziarczyńcy. I nie będę się na taką oryginalność silił. :) Od początku kontakt na najwyższym poziomie, konkretne informacje, szybkie odpowiedzi. Dzisiaj rysowała na mnie Sasha, której ogromnie dziękuję za miłą atmosferę, profesjonalizm, pokazanie kilku wariantów mojego zamysłu, troskę i odpowiedzi na wszystkie pytania. A przede wszystkim za talent, który przelała na moją szyję i stworzyła dziarkę z której jestem mega zadowolony. Oby Wam się! :)”
“Wszystko poszło bardzo dobrze, pełen profesjonalizm. Atmosfera mega fajna, zero stresu, nic nie bolało i wszystko dokładnie tak, jak miało być. Zdecydowanie polecam!”
“Miła obsługa, miły personel. Już na etapie umawiania się na sesję czułem, że inaczej być nie może i się nie pomyliłem. Projekt elegancki wykonanie "bezbolesne" ;) i staranne. Wskazówki co do pielęgnacji dziarki przekazane. Dzięki Lili P.ink miło było poznać”
“Fantastyczne miejsce, fantastyczna właścicielka i fantastyczny tatuaż. Nic dodać nic ująć. Był to mój pierwszy tatuaż i na pewno nie ostatni u tej Pani.”
“Koleżanka poleciła mi to miejsce i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Tatuaż wykonany przez Pana Marcina spełnił w pełni moje oczekiwania.”
“Natalia to cudowny człowiek (wewnątrz i na zewnątrz) Stwarza cudowną atmosferę.Nie chce się od niej wychodzić.Tatiaze powstają bardzo szybko bezboleśnie i są przcudowne. Moje ulubione miejsce ❤️”
“Moim zdaniem Bezkres Tattoo jest najlepszym studiem tatuażu. Profesjonalne podejście do klienta, super atmosfera i genialnie wykonany tatuaż sprawia, że z przyjemnością wrócę tam kolejny raz. Wszystkie sesje są dobrze zaplanowane i przedyskutowane z klientem. Bartek gra w otwarte karty i niczego nie ukrywa. Gorąco polecam!!”
“Profesjonalny i przemiły człowiek. Robiłam u niego 1.5 roku temu kolczyki, i przez własne prywatne sprawy musiałam je na chwile wyciągnać. Nie mogłam sobie poradzić ze ściągnięciem, jak i również założeniem ich spowrotem i w obu przypadkach pomógł za darmo. Odpowiada na wszystkie pytania i spokojnie tłumaczy. Czyste i sterylne warunki, z kolczykami nigdy nie było żadnych problemów, szybko się wygoiły. Miła atmosfera, wrócę napewno! Gorąco polecam!”
“Tydzień temu byłam na moim pierwszym tatuażu i było super. Miła atmosfera, super podejście do klienta. Dziarka wygląda świetnie, z pewnością tam wrócę.”
“Świetne studio, pewna ręka i higiena pracy na wysokim poziomie. Dziewczyny bardzo miłe, każdy może poczuć się jak u siebie. Z takim podejściem największe drzwi są dla was otwarte”
“Po 2.5 letniej przerwie od tatuowania długo szukałam odpowiedniej osoby do kontynuowania mojej tatuażowej przygody- wybór Pauli był strzałem w 10! Sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a tempo pracy Pauli jest nie do opisania! Wszystko zostało wykonane dokładnie, precyzyjnie i w bardzo sterylnych warunkach. Jestem bardzo zadowolona i wiem, że niedługo wrócę po więcej:)”
“Z całego serca polecam! Byłam jako modelka na dwóch przekłuciach jednego dnia, wszystko zostało mi oraz kursantce profesjonalnie wytłumaczone. Atmosfera w studio była miła a wystrój na pewno na duży +. Na pewno wrócę po więcej!”
“Polecam od całego serca ! Profesjonalna obsługa . Tatuaż wykonany na najwyższym poziomie . Idealnie mi dopasowali projekt . Na pewno tam wrócę .”
“Miałem przyjemność skorzystać z usług Oliwii i muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Fryzura wyszła fantastycznie – dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem. Oliwia ma nie tylko talent, ale również niezwykły urok osobisty, który sprawia, że atmosfera podczas wizyty jest bardzo przyjemna. Dziękuję i na pewno wrócę!”
“Jak tatuaż to tylko u Jacka mistrz w swoim fachu. 10/10 ze wszystkim atmosfera super nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca. Zadowolona w 100%. Dziękuję i do następnego ❤️”
“Polecam studio z całego serca. Przyjemna atmosfera, bardzo mili ludzie. Jeżeli planujesz swój pierwszy tatuaż a boisz się ze będzie bolało to jak najbardziej polecam Lili :) Pełen profesionalizm i przy około 6 godzinach dziarania ból był na tyle znikomy ze nawet Moglem strzelić sobie chwilowa drzemkę :) Pozdrawiam i do zobaczenia :) Ps. Tak wbijanie białego tuszu boli! Ale nie w Tequila & art tattoo :)”
“Gorąco polecam. Tam się dziarałem po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolony z efektu. Miła obsługa jeszcze przed samym dziaraniem odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a razem z tatuażystą (pozdrawiam gorąco Maxa) stworzyliśmy fajny projekt z którego mam ciągłego banana na twarzy. Po prostu 11/10 :D”
“Dobra obsługa, prosta konsultacja, miła atmosfera przy wykonywaniu tatuażu. Poza tym umiejętności tatuatora dopasowane do potrzeb klienta, czego chcieć więcej”
“Od kilku lat robię tatuaże tylko tutaj. Ada to artystka z niesamowitym talentem i świetnym podejściem do klienta. W studiu wszystko jest na najwyższym poziomie, a atmosfera luźna – czujesz się, jakbyś odwiedzał znajomych. Nigdy się nie zawiodłem. Jeśli chcesz coś wyjątkowego, to właśnie tam!””
“Polecam! Tutaj nie ma, że się nie da! Najlepszy tattoo maker w mieście! Świetna technika i jakość wykonania. Gwarancja jakości i trwałości. Można odnieść wrażenie, że Pyza opanował wszystkie style tatuażu i udoskonalił je do poziomu master.”
“Noszę już 4 tatuaże wykonane w tym studio i z pewnością wrócę po więcej! Super atmosfera i podejście do klienta❤️”
“Pełen profesjonalizm! Matuszka Studio to miejsce, gdzie klient czuje się naprawdę zaopiekowany – wszystko jest dopasowane do indywidualnych potrzeb, a atmosfera jest niesamowicie przyjazna. Zawsze można liczyć na pyszną kawę, a do tego tatuaż i piercing wykonywane są w sterylnych, bezpiecznych warunkach. Polecam z całego serca!””