Nie polecam! Maxim.po zrobił mi 2 tatuaże, żaden nie zgadzał się z projektem, wszystkie zrobił zbyt czarne że trzeba się doszukiwać co na tym tatuażu jest zrobione, pod koniec sesji nie chciało mu się robić „włosów z wzoru” w puste piejące zrobił mi zygzaka, porażka! Nie polecam nikomu! Gościu jest tak niesłowny, poszedłem do studia się wykłócać to nie poczuwa się do odpowiedzialności żeby zrobić poprawki a kasuje jakby był profesjonalistą, ale nigdy taki nie będzie! Nie dałbym nawet jednej gwiazdki ale się nie da! Nie zapisujcie się do niego bo zrobi wam tylko nieodwracalne blizny!
Zdjęcia
Opinie
-
Maciek Lasa ★☆☆☆☆
-
Karolina Mleczko ★★★★★
Byłam umowiona na sesje u mistrzyni tatuażu Kate Romanets. Jest to wyjątkowo utalentowana artystka, która nie tylko ma niesamowite umiejętności, ale również pasję do swojej pracy. Kate była profesjonalna, kreatywna i bardzo cierpliwa. Pomogła mi wybrać wzór, którego szukałam i pomogła mi dopasować idealne miejsce. Pracowała dokładnie i precyzyjnie. Do tego, jej spokój i zrozumienie dały mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie sesji. Kate to prawdziwa artystka i zasługuje na ogromne uznanie za swoje umiejętności i profesjonalizm. Ponadto jest niezwykle ciepłą, miłą i otwartą osobą. Zdecydowanie polecam jej usługi każdemu, kto szuka wspaniałego tatuażu i niezapomnianego doświadczenia. Kolejnym dowodem na to, że macie doczynienia z profesjonalistą powinno być to, że miałam zrobic 1 tatuaż a wyszłam z 3 nowymi! Polecam z całego serca i już umawiam się na kolejne sesje.
-
Karolina ★★★★★
Byłam umowiona na sesje u mistrzyni tatuażu Kate Romanets. Jest to wyjątkowo utalentowana artystka, która nie tylko ma niesamowite umiejętności, ale również pasję do swojej pracy. Kate była profesjonalna, kreatywna i bardzo cierpliwa. Pomogła mi wybrać wzór, którego szukałam i pomogła mi dopasować idealne miejsce. Pracowała dokładnie i precyzyjnie. Do tego, jej spokój i zrozumienie dały mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie sesji. Kate to prawdziwa artystka i zasługuje na ogromne uznanie za swoje umiejętności i profesjonalizm. Ponadto jest niezwykle ciepłą, miłą i otwartą osobą. Zdecydowanie polecam jej usługi każdemu, kto szuka wspaniałego tatuażu i niezapomnianego doświadczenia. Kolejnym dowodem na to, że macie doczynienia z profesjonalistą powinno być to, że miałam zrobic 1 tatuaż a wyszłam z 3 nowymi! Polecam z całego serca i już umawiam się na kolejne sesje.
-
Monika Kawa Ożóg ★★★★★
Mój tatuaż robiła mistrzyni Kate Romanets, jestem bardzo zadowolona. Kate to miła i urocza osoba, wszystko wytłumaczyła i poinformowała o dalszym leczeniu tatuażu. Wnętrze studia jest bardzo stylowe, muzyka w tle idealna i pasująca do otoczenia, rysunki i dodatki mega. Ja osobiście czułam się tam bardzo dobrze.
-
Coffee Kawa ★★★★★
Mój tatuaż robiła mistrzyni Kate Romanets, jestem bardzo zadowolona. Kate to miła i urocza osoba, wszystko wytłumaczyła i poinformowała o dalszym leczeniu tatuażu. Wnętrze studia jest bardzo stylowe, muzyka w tle idealna i pasująca do otoczenia, rysunki i dodatki mega. Ja osobiście czułam się tam bardzo dobrze.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Strogo Tattoo Studio?
Strogo Tattoo Studio znajduje się przy Antoniego Józefa Madalińskiego 11a, Dębniki, 30-303 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Strogo Tattoo Studio?
Do Strogo Tattoo Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku