Opinie

  1. Maks Paks ★☆☆☆☆

    JESTEM stałym bywalcem sklepu dzisiaj rano w sklepie pani kasjerka Grażyna będąc dzisiaj na rannej zmianie byla bardzo nieprzyjemna dla klientów mam wrażenie że rozmawia tylko z wybranymi klientami którzy jej pasują ogólnie niezależnie od tego jaką ma zmianę stoi za kasa jak za kare, nie zna asortymentu sklepu i nie jest w stanie doradzić klientowi nie jest chętna do pomocy o co kolwiek sie zapyta mimo że innych klientów oprócz mnie nie było ,wygląda jakby była ..... i wczorajsza Żyje chyba na wyspie BENDE co do reszty obsługi nie mam zastrzeżeń

  2. Damian Błaszczyk ★★★★☆

    Jak każda Żabka z sieciówki, dobrze wyposażona w asortyment, dużo napojów do wyboru, z jedzenia tylko fastfoody, da się zjeść coś na szybko ale jakość jedzenia pozostawia bardzo wiele do zyczenia, rarytasów tutaj niestety nie zjemy, poza tym sklep czysty, obsługa miła, nie mam żadnych obiekcji

  3. Beata Błaszczak ★☆☆☆☆

    Matka z wózkiem? Przyjdz po dostawie bo nie ma przejscia z ŻADNEJ strony, pani ekspedientka niewzruszona bezczelnie odpowiada ze przejscia nie ma bo jest dostawa a ona jest "sama". Nie przyjde juz ani po dostawie ani w trakcie. Z takim podejsciem kazdy będzie Was omijał szerokim łukiem.

  1. Dorota ★☆☆☆☆

    Okropny sklep. Panie ekspedietki obdugują z wielkim wysiłkiem, jakby Klienci im przeszkadzali. Pieczywo nakładane na półki bez rękawiczek. Korzystam że sklepu w ostateczności, ale omijam szerokim łukiem.

  2. Olena Verbytska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Fatalna obsługa. Sprzedawca jest zajęty rozmową nawet nie z kupującym, ale z osobą, która chce czegoś więcej niż tylko zakupu.

  3. Magda ★★★★★

    . A tak polecam miejsce do odbioru przesylek, mila konkretna obsluga, panie chetna do pomocy. Duzy asortment pomocowo obiadowy. Wypiekają pieczywo. W niedzielę i swieta nie ma informacji kiedy otwarte i do ktorej, ciezko z tą informacją.

  1. Bartek Gajoszek ★☆☆☆☆

    Godziny otwarcia na Google nie pokrywają się z rzeczywistością - odnośnie niedzieli. Żabka została zamknięta o 20, chociaż według Google powinna być nadal otwarta.

  2. Mariusz Basłak ★★★★★

    Moja ulubiona żabka, domowa atmosfera, pozdrawiam dziewczyny

  3. Mieszko Tomana ★★★★☆

    Sklep dobrze zaopatrzony jednocześnie można odebrać paczki plusik

  1. Kitaj Rusek ★★★★☆

    Ceny jak w żabkach- wysokie, ale można trafić na dobre promocje -wielosztuki. Sklep idealny w nagłych chwilach, gdy o czym zapomnieliśmy. Panie kasjerki różnie, czasami mile czasami nie, zależy od dnia. Zawsze należy wcześniej sprawdzić ważność produktów, bo nieraz są dzień po dacie ważności. W sklepie zawsze jest czynny dozownik do dezynfekcji rąk, chociaż Panie kasjerki często mają maseczki na brodzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Bieżanów-Prokocim, 30-865 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements