Przegląd katalogu
- 995 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 995 wyników
Przeglądaj salon manicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 995 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 48,970 opinii i ocen.
“Polecam salon, fryzjerkę Anie, doświadczony specjalista, master swojej sprawy. W salonie zawsze bywa miła i przyjemna Właścicielka, która doradzi i obsłuży w różnych zakresach piękna i zdrowia.”
“Super!!! Przesympatyczne Panie, świetna atmosfera, pięknie wykonane rzęsy, polecam serdecznie, z przyjemnością będą korzystać z usług salonu.”
“Bardzo polecam ! Miałam okazje korzystać drugi raz z usług Pani fryzjerki i na pewno nie ostatni ! Koloryzacja oraz strzyżenie perfekcyjne ! Miła atmosfera . A przy myciu głowy odpływałam z wygody !”
“Z usług Pani Anity korzystam już dobrych kilka lat. Nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo dobre cięcie, rozsądne ceny, miła obsługa. Polecam każdemu.”
“Kolejna wspaniała wizyta w tym salonie. Paznokcie piękne, estetyczne a dłonie wypielęgnowane. A co do koloru cudowny i idealnie dobrany do pory roku. Polecam wspaniała obsługa na 6+ ♡♡♡♡.”
“Bardzo dobre wykonanie , estetyczne. Zrobione zostało dokładnie to co miało być . Bardzo polecam to miejsce”
“Kolejna wspaniała wizyta w tym salonie. Paznokcie piękne, estetyczne a dłonie wypielęgnowane. A co do koloru cudowny i idealnie dobrany do pory roku. Polecam wspaniała obsługa na 6+ ♡♡♡♡.”
“Serdecznie polecam! Zawsze wychodzę zadowolona spod rąk Pani Joli ❤️ przemiła i sympatyczna, zawsze doradzi i uważnie słucha ❤️ miałam uraz do fryzjerów, ale dzięki Pani Joli wszystko się zmieniło. Ceny są bardzo przystępne jak na dzisiejsze czasy. Wizyta w tym salonie to czysta przyjemność!”
“Miła obsługa, dobra lokalizacja, atrakcyjne ceny oraz luźna atmosfera czynią ten lokal bardzo atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym.”
“Polecam salon fryzjerski Pani Danuty. Sama jestem jej klientką odkąd zaczęłam chodzić do fryzjera, czyli pewnie 35 lat :) moje koleżanki również są stałymi klientkami, z dużym stażem. Zostaniecie Państwo obsłużeni zawsze, nie tylko po umówieniu godziny wizyty (czasem trzeba poczekać kilkanaście minut). Wizyty odbywają się sprawnie, zabiegi są wykonywanie profesjonalnymi kosmetykami, a osoby je wykonujące, wiedzą jak ich używać, żeby nasze włosy czuły się dobrze. Ceny usług są bardzo przystępne. Polecam salon.”
“Super. Byliśmy na przebijaniu uszu u 11 miesięcznego dziecka. Wykonane tak, że nawet się nie zorientowało :) super podejście i super miła pani :) polecamy”
“Syn skorzystał z usługi i przyszedł bardzo zadowolony. Pani zrobiła fryzurkę wg oczekiwań. Bardzo miła obsługa. Łatwo się umówić na wizytę. Szczerze polecamy.”
“Bardzo polecam! Pani uratowała fryzurę krzywo ścięta przez „barbera””
“Polecam serdecznie. Korzystam z usług Pani Kosmetyczki i zawsze jestem zadowolona. Z usług fryzjerskim korzystam sporadycznie, ale też się nie zawiodłam. Pozdrawiam :)”
“Usługa na super poziomie, profesjonalnie i w miłej atmosferze :) polecam zarówno zabiegi kosmetyczne jak i manicure!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Panie są profesjonalne, a przy tym sympatyczne, co sprawia, że od razu czuje się swobodnie. Zabieg był dokładny i naprawdę odprężający, a efekt super. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zadbać o siebie w miłej atmosferze”
“Zdecydowanie mój ulubiony salon na wykonanie manicure tytanowego Polecam”
“Pani Małgosia to ekspert w swojej pracy! Makijaż, manicure, pedicure nie ma dla niej tajemnic. Otwarte i życzliwe podejście do klienta powoduje, że bez trudu spełnia marzenia o byciu gwiazdą na niejednej imprezie! Serdecznie polecam!”
“Wspaniałe miejsce. Od lat korzystam z zajęć fitness prowadzonych przez spaniałych instruktorów. Jakoś czas temu zdecydowałam się na depilację laserowa i szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czemu zrobiłam to tak późno. Efekty są zachwycające. No i masaż. Paulinka jest prawdziwą cudotwórczynią.”
“POLECAM! Bardzo fachowe podejście, przemiła pani kosmetyczka. Polecam ten zabieg Enzymacid. Wyszłam jak nowonarodzona. Teraz jeszcze 5 kg w dół i czekam na lato :)))))))”
“Wygodnie, szybko i niedrogo, z rezultatu zawsze zadowolony. Natalia jest mistrzynią w swoim fachu, miło się z nią rozmawia, polecam! =)”
“Dziś byłam na manicure w salonie Beauty Hall i jestem zachwycona! Od samego początku atmosfera była bardzo przyjemna – zostałam miło przyjęta, a cały personel był uprzejmy i profesjonalny. Manicure został wykonany niezwykle starannie, z dbałością o każdy detal. Paznokcie wyglądają pięknie i dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Czułam się naprawdę zaopiekowana, a cała wizyta przebiegła w miłej i relaksującej atmosferze. Na pewno wrócę ponownie i z przyjemnością polecę salon Beauty Hall moim znajomym!”
“Serdecznie polecam usługi w salonie. Pani Ania ma dużą wiedzę, tłumaczy etapy zabiegu. Przemiła atmosfera. Będę tu wracać :)”
“Serdecznie polecam Panią Karolinę, profesjonalna usługa, dba o paznokcie klientki, szybko wykonuje a to co potrafi namalować to się nie da opisać, cudeńka. Polecam!”
“Zdecydowanie polecam salon KHC! Zwykle umawiam się do Pana Andrzeja, ale zdarza mi się tez korzystać z usług innych stylistów. Wszyscy pracownicy są profesjonalni, uprzejmi i doskonale rozumieją moje potrzeby. Zawsze wysłuchują moich sugestii i sugerują najlepsze rozwiązania. W salonie panuje miła atmosfera, a wnętrze jest przytulne i czyste. Moje fryzury zawsze były wykonane perfekcyjnie, bez względu na to, czy to była prostsza stylizacja, czy bardziej skomplikowany kolor. Z całą pewnością będę wracać do KHC i polecam go każdemu, kto szuka profesjonalnego i przyjaznego salonu fryzjerskiego”
“Bardzo polecam Panią Anastazję miła i profesjonalna. Pięknie wykonany manikur, zabieg bardzo delikatny i relaksujący. Paznokcie bardzo estetycznie pomalowane pod skórki z dbałością o szczegóły, dobra kawa i duży wybór kolorów. Byłam 1raz ale będę wracać”
“Miałam przyjemność odwiedzić salon, w którym wykonuję paznokcie u stóp oraz depilację laserową, i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Atmosfera jest niezwykle przyjemna, a personel bardzo profesjonalny i pomocny. Depilacja laserowa była szybka i bezbolesna, a efekty są naprawdę imponujące – skóra jest gładka i zadbana. Co do paznokci, ich stylizacja to prawdziwe dzieło sztuki! Kolory i wzory są zawsze zgodne z moimi oczekiwaniami, a estetyka wykonania jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam ten salon każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług w miłej atmosferze.”
“Najwspanialsza i najbardziej oddana swojej pracy Pani Kosmetolog - za każdym razem jak wymyślam ona szczerze i z wiedzą mówi co powinnam a nie na co powinnam wydać pieniądze ❤️”
“Najlepszy fryzjer w mieście. Pełen profeslonalizm czystość widoczna gołym okiem. Z gorącego serca mogę polecić. P. Magdę. Petarda!!!!!!potrafi fachowo doradzić a to co z włosami robi przechodzi najśmielsze oczekiwania zarówno w dziedzinie cięcia jak i farby nie ma sobie równych ...”
“Bardzo miła i kompetentna fryzjerka! Jestem na prawdę zadowolony. Zgadzam się z przedmówcami - bardzo indywidualne podejście do klienta. Wejście do salonu znajduję się z tyłu budynku.”