Opinie

  1. Aleksandra Anna Skowrońska ★★★★★

    Zdecydowanie mój ulubiony salon na wykonanie manicure tytanowego Polecam

  2. Wioleta Jakubik ★★★★★

    Serdecznie polecam Wioleta. Salon kosmetyczny jest najlepszy przy ul. Zygmunta Miłkowskiego 7/u3. Byłam tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten salon kosmetyczny Salon Kosmetyczny 7 Marzen. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  3. Ola Łagosz ★☆☆☆☆

    Byłam w tym salonie na paznokciach hybrydowych. Obsługa bardzo miła, natomiast samo wykonanie zostawia wiele do życzenia. Pani tak mocno przepiłowała mi płytkę, ze po powrocie do domu wszystkie paznokcie mnie niesamowicie bolą i pieką. Pani skracała paznokcie OBCINACZKĄ do paznokci, przez co wszystkie są rozdwojone na całej długości (podczas tego zwróciłam jej uwagę, ze niszczy mi paznokcie, ale powiedziała, ze nieee, ze wszystko jest okej). Paznokcie zostały pomalowane jakimiś resztkami lakieru, a do tego są niesamowicie nierówne i grube - co więcej zostały pomalowane niedokładnie przez co stały sie w niektórych miejscach matowe, a po bokach są całkowicie niepomalowane. Sam wybór kolorów również pozostawia wiele do życzenia. Za usługę zapłaciłam 120 zł, nie miałam siły wykłócać sie z panią, ze nie zapłacę, ponieważ bardzo sie spieszyłam. Drugi raz do tego salonu z pewnością nie trafię. Aby wykonywać jakąś usługę trzeba mieć o tym pojęcie, ponieważ można zrobić komuś krzywdę (co stało sie w moim przypadku, ponieważ aby płytka paznokcia sie odbudowała będę potrzebować kilku miesięcy). NIE POLECAM!

  1. Sylwia Sudoł-Tałaj ★★★★★

    Serdecznie polecam salon. Regularnie go odwiedzam i zawsze wychodzę zadowolona! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, klient traktowany indywidualnie. Panie mają bardzo dużą wiedzę na temat stosowanych zabiegów, do tego wykonują je bardzo starannie.

  2. Joanna Piątkowska-Kowalik ★★★★★

    Cudowne miejsce, zdecydowanie do polecenia każdemu, kto od salonu kosmetycznego oczekuje nie tylko miłej atmosfery, ale także perfekcji i profesjonalizmu. Pani Elżbieta, która wykonywała zabieg, to osoba z dużą wiedzą z kosmetologii, a przy tym sympatyczna i komunikatywna. Czas spędzony w Salonie 7 marzeń wspominam jako relaks i dobrą inwestycję w swój wygląd i samopoczucie :) Polecam każdemu. Ja na pewno tam wrócę :))

  3. Kinga Stanaszek ★★★★★

    Najlepszy salon kosmetyczny, do jakiego trafiłam. Odwiedzam go prawie dwa lata i nigdy się nie rozczarowałam. Zabiegi zawsze wykonywane są bardzo starannie i profesjonalnie. Panie pracujące w salonie tworzą niesamowitą atmosferę, dzięki której zawsze wraca się tu z uśmiechem na ustach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Kosmetyczny 7 Marzen?

Salon Kosmetyczny 7 Marzen znajduje się przy Zygmunta Miłkowskiego 7, Dębniki, 30-349 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Kosmetyczny 7 Marzen?

Można skontaktować się z Salon Kosmetyczny 7 Marzen pod numerem +48 666 637 277

Jak można dotrzeć do Salon Kosmetyczny 7 Marzen?

Do Salon Kosmetyczny 7 Marzen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements