Przegląd katalogu
- 995 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 995 wyników
Przeglądaj salon manicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 995 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 48,970 opinii i ocen.
“Wypróbowałam wiele miejsc, nie tylko w Krakowie, i z czystym sumieniem polecam panią Katerynę. Jest bardzo skupiona na perfekcyjnym wykonaniu manicure, co sprawia, że efekt jest imponujący i długotrwały.”
“Moim zdaniem to najlepszy salon fryzjerski na terenie Nowej Huty...kilka lat temu trafiłam do salonu Lilu do p.Ewy-fryzjerki, miałam zniszczone włosy i koszmarnie dobraną fryzurę, p.Ewa profesjonalnie podeszła do tematu i stopniowo, systematycznie pielęgnowała moje już zbyt zniszczone włosy z poprzednich salonów...jestem bardzo zadowolona z usługi strzyżenia czy koloryzacji..jestem stałą klientka i nie zamienię p.Ewy na żadną inną fryzjerkę, za każdym razem otrzymuję fachową poradę i usługę fryzjerską w dobrej konkurencyjnej cenie w stosunku do innych salonów w Krakowie...polecam serdecznie”
“To był mój pierwszy profesjonalny masaż i bardzo mi się podobał :) pani Natalia zrobiła świetną robotę!”
“Bardzo miła i profesjonalna Pani. Robiłem manualne oczyszczanie twarzy i jestem zadowolony. Super cena :)”
“Jestem pełna podziwu jeśli chodzi o podejście Pani Kasi do swojej pracy i klienta. Bardzo sympatyczna osoba o dużych umiejętnościach fryzjerskich. Polecam w 100% :-)”
“Serdecznie polecam salon Bella Mia:) Z usług pani Oli korzystam od wielu lat. Stylizacje są zawsze wykonane starannie, dokładnie a wizyta przebiega w miłej atmosferze:)”
“Bardzo, ale to bardzo polecam salon Bio-Line. Widać, że Pani Paulina uwielbia to co robi, czyli sprawiać, że my Kobiety czujemy się świetnie w trakcie zabiegu jak i po. Chętnie wrócę, na pewno nie raz. Pani Paulina szanuje czas klientek. Jest bardzo pomocna. Na każde pytania i wątpliwości odpowiada ze spokojem i zaangażowaniem. Jeszcze raz polecam i dziękuję za fachową pomoc.”
“Polecam w 100 % ,byłam na zabiegu i Pani Wiktori pełen profesionalizm i zaangażowanie do pracy ! Moje usta są idealne ❤️ Na pewno wrócę !”
“Polecam szkolenia w salonie u Ewelinki jest najlepszą instruktorką❤ super tłumaczy, wkłada całe swe serce w przekazaniu cennej wiedzy kursantką. Pełne doradztwo w zakupie materiałów do stylizacji rzęs. Bardzo wysoki poziom szkoleń mega polecam salon Beautymania.”
“Serdecznie polecam Studio Makeup&Beauty Kasia Wąsik. To miejsce w którym profesjonalizm łączy się z przyjemnie spędzonym czasem a fachowa wiedza i indywidualne podejście do klienta to standard! A Pani Kasia jest fenomenalna :)”
“Kolejny raz u P. Gabrysi na laminowaniu rzęs+ henna. Bardzo dobrze wykonana usługa. Dodatkowo bardzo przyjazna i profesjonalna obsługa. Bardzo polecam.”
“Coś niesamowitego z jaką precyzją wykonywane są zabiegi, sprawnie, ale zarazem bardzo dokładnie, nie ma tutaj żadnych posklejanych rzęs, lub wypadających po kilku dniach, jak to bywało czasami u innych stylistek. Ceny naprawdę rewelacja biorąc pod uwagę obecne czasy, jedyny malutki minusik to to, że trzeba pamiętać o odpowiednio wcześniejszym umówieniu wizyty, chociaż zdarza się i znaleźć krótkie terminy z dnia na dzień, ale w tym wypadku dla mnie to żaden problem, gdyż jakość wszystko wynagradza. Wszystko to w przyjemnej i swobodnej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam.”
“Świetne, merytoryczne, profesjonalne i jednocześnie ciepłe, wyrozumiałe podejście - to uosabia Pani Małgosia. Wykonuje zabiegi z niezwykłą starannością, wszystko wyjaśniając i dbając o komfort. Samo miejsce ma przyjemną atmosferę, która pozwala się odprężyć i poczuć dobrze. Serdecznie polecam!”
“Robiłam manicure u Jany - ma złote ręce. Manicure zrobiony idealnie. Bardzo rzadko można spotkać specjalistę, który rozumie co to jest architektura paznokcia - Jana to rozumie doskonale. Bardzo polecam Jane, manicure robi perfekcyjnie”
“Korzystam z usług salonu od lat, nigdzie indziej nie znalazłam manicure na tak wysokim poziomie.”
“Bardzo wysoki poziom obsługi, zdecydowanie wrócę. Z czystym sumieniem polecam!”
“Salon godny polecenia. Stylistki z doświadczeniem, przemiła atmosfera, cudowne, spokojne wnętrze. Sterylizacja narzędzi na miejscu. A rezultaty zachwycające - bardzo staranne wykonanie i ręcznie malowane wzory.”
“Miejsce i dziewczyny godne polecenia. Profesjonalne, kulturalne, czuć że kochają to co robią. Zawsze wychodzę zrelaksowana, wręcz dopieszczona. Dziewczyny jesteście na mnie skazane bo nie zamierzam rezygnować z Waszych usług.”
“Bardzo polecam ten salon! Panie są przemiłe, plus profesjonalnie wykonany zabieg i bardzo dobre porady. Kompleksowe podejście do klienta - można powiedzieć, że wręcz holistyczne :)”
“Pani Natalia jest cudowną fryzjerką! Jestem u niej już któryś raz na strzyżenie i kolejny raz jestem bardzo zadowolona :) byłam u Niej jak pracowała jescze w innym salonie a jak zmieniła salon to poszłam z Nią, bardzo bardzo polecam !”
“Wspaniałe miejsce. Pani Kasia działa cuda przy kreaowaniu nowych stylizacji :)”
“Pani Ola od brwi jest super! Fachowa, precyzyjna robota dobrej jakości materiałami daje pożądany efekt. Polecam!”
“Odbyłam szkolenie u Emilki która pracuje z ogromną pasją i zaangażowaniem, a jej wiedza naprawdę imponuje. Wszystko tłumaczy cierpliwie i jasno, zwracając uwagę na szczegóły. Zero stresu dużo śmiechu i konkretów. Wyszłam ze szkolenia z solidną dawką wiedzy.”
“Pani Sylwia jest profesjonalistka, ktora uwaznie wysluchala problemu oraz odpowiedziala na kazde pytanie w kwestii zabiegu oraz pielegnacji. W bardzo mily i przystepny sposob podzielila sie swoja wiedza. Ciesze sie, ze tu trafilam, zabieg usuniecia przebarwien zostal indywidualnie dobrany, wykonany z najwyzsza precyzja i dokladnie omowiony. Serdecznie polecam”
“Jestem niezwykle zadowolona z wizyty w salonie kosmetycznym Kajla Estetic. Usługi, które otrzymałam, były doskonałe pod każdym względem. Personel był nie tylko profesjonalny, ale także przyjazny i kompetentny. Moje oczekiwania zostały przekroczone, a rezultaty zabiegów były niesamowite. Polecam ten salon każdej kobiecie, która pragnie poczuć się piękna i zadbać o swoje ciało.”
“Polecam ten salon z całego serca! Profesjonalna obsługa, świetna atmosfera i zabiegi, które zawsze dają rewelacyjne efekty. Każda wizyta to czysta przyjemność. Zawsze wychodzę stąd zrelaksowana i z uśmiechem na twarzy!”
“Jestem klientką Dominiki już od kilku lat, po każdej wizycie wychodzę zadowolona, zaopiekowana i pod ogromnym wrażeniem jej zdolności, precyzji i profesjonalizmu! Dominika potrafi świetne doradzić, dobrać odpowiednią stylizację paznokci do okazji. French? Nie ma sprawy! Zmiana kształtu? Załatwione! Wzorki? Chyba nie ma takiego, którego by nie namalowała. A to wszystko w świetnej atmosferze!”
“Bardzo miła obsługa super kolor strzyżenie idealne. Pani elżbieta bardzo komunikatywna otwarta na rozmowę bardzo polecam ten salon”
“Kamila jest wspaniała i profesjonalna. Zna się na tym co robi. Potrafi świetnie dobrać zabieg do cery. A brwi permanentne robi przepiękne i warto jej zaufać. Polecam na 150%”
“Jestem bardzo zadowolona z fryzurki, którą robi mi Pani Basia. Strzyżenie jest perfekcyjne, dobrane do moich niełatwych włosów . Pochyla się z cierpliwością nad niemal każdym włosem , nie spieszy się , trochę to trwa , ale efekt dla mnie jest super. No i atmosfera bardzo miła. Bardzo dziękuję i polecam salon.”