Bardzo przyjemne miejsce. Panie są profesjonalne, a przy tym sympatyczne, co sprawia, że od razu czuje się swobodnie. Zabieg był dokładny i naprawdę odprężający, a efekt super. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zadbać o siebie w miłej atmosferze
Zdjęcia
Opinie
-
Alina Matiaszek ★★★★★
-
Barbara Kolegowicz ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam. Zastanawiałam się czy wystawić opinię, ale był to 4 raz, kiedy płacę za słabą usługę. Wykonuję w tym salonie już tylko pedicure hybrydowy ze względu na komfort i tu dużo plus za fotele. Wcześniej zrezygnowałam z manicure żelowego na dłonie ponieważ był nienajlepszy (2,5h, pocięte skórki). Niestety teraz pojawiła się też problem z pedicure, dwukrotnie po skorzystaniu z pedicure hybrydowego w tym salonie lakier zaczął blaknąć miejscowo po zaledwie kilku dniach, jakby się wchłaniał zostawiając bezbarwne plamy na paznokciach. Za pierwszym razem uznałam to za przypadek i wadliwą serię lakierów, ale sytuacja się powtórzyła. Normalnie hybryda na paznokciach trzyma się około 5 tygodni. Moja reklamacja nie została uznana, usłyszałam, że to wpływ wody morskiej... dodam, że manicure hybrydowy na dłoniach, który zrobiłam w innym salonie trzyma się świetnie. Po tym zdarzeniu stwierdziałm, że budzi moje duże watpliwości jakość produktów używana w tym salonie, kwota 189 zł za hybrydę, która wytrzymuje tydzień to przesada ..... Zdecydowanie nie wrócę.
-
Anna K ★★★★★
Robiłam w tym salonie paznokcie oraz depilację laserową. Zabiegi profesjonalnie wykonane, bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do jakości. Polecam!
-
joanna Wojas ★★★★★
Miejsce godne polecenia, szeroki zakres usług, profesjonalna obsługa. Ceny przystępne oraz świetna lokalizacja. Warto tu zajrzeć.
-
Lucyna S ★★★★★
Wspaniały salon beauty w samym centrum Krakowa w przystępnym miejscu zarówno dla zmotoryzowanych jak i użytkowników komunikacji miejskiej. Profesjonalna obsługa i szeroki wachlarz dostępnych usług. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona także polecam!!!!
-
vstea ★☆☆☆☆
Zwykle nie wystawiam negatywnych opinii, ale niestety wybrałam się do salonu na manicure hybrydowy bez polecenia i bardzo żałuję. W trakcie wykonywania usługi Pani pochwaliła, że mam bardzo ładną płytkę paznokcia. Szkoda, że po zabiegu będę musiała ją regenerować. Paznokcie zostały przepiłowane frezarką (każdy z osobna)– są cienkie i zbyt miękkie, bolą przy każdym dotyku, a powierzchnia zewnętrzna jest nienaturalnie wyżłobiona, w dodatku mam wrażenie, że palce pulsują, jakbym miała mieć za chwilę stan zapalny. Gdyby nie ból, pewnie bym nie zareagowała, jednak zwracam uwagę na ostrożność w tej kwestii.
-
Arleta981 ★☆☆☆☆
Zawszę przychodzę do tego salonu ale 3 dni temu, Pani tak mi wycięła skórki, że myślałam, że z bólu nie wytrzymam. Przez 2 dni lała mi się krew z 7 palców!! Do dziś nie mogę rąk do kieszeni włożyć. Nigdy wcześniej takiego doświadczenia nie miałam!!Skórki wyglądają okropnie i teraz zrobiły mi się strupki tam gdzie było zbyt dużo wycięte! I always come to this salon for shellac manicure. 3 days ago, one of the ladies cut far too much of my skins!! Seven of my fingers were bleeding, the skins today look horrible, full of scabs. I can't even put my hands into my jeans pockets as it is so painful. It has never happened before however it was far too painful and the results are quite disappointing.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SeeMe Beauty Salon?
SeeMe Beauty Salon znajduje się przy Westerplatte 2, Stare Miasto, 31-033 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SeeMe Beauty Salon?
Można skontaktować się z SeeMe Beauty Salon pod numerem +48 509 908 580
Jak można dotrzeć do SeeMe Beauty Salon?
Do SeeMe Beauty Salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku