Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Umawiałam się telefonicznie na wykonanie paznokci – wysłałam zdjęcia, uprzedziłam o krótkiej płytce i słabszej kondycji. Otrzymałam informację, że mogę wykonać usługę „na własną odpowiedzialność”, więc zgodziłam się i specjalnie zamówiłam taksówkę, żeby dojechać na miejsce. Na miejscu jednak pani poinformowała mnie, że nie podejmie się wykonania usługi, mimo wcześniejszych zapewnień. W efekcie straciłam czas i pieniądze na dojazd, a całą sytuację można było wyjaśnić jednym telefonem przed wizytą. Wystarczyło uprzedzić, że istnieje ryzyko odmowy, a nie potwierdzać wcześniej, że usługa zostanie wykonana na moją odpowiedzialność. Niestety, nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Ekipa GAZU ★☆☆☆☆
-
Dominika Kosycarz ★★★★★
Miałam przyjemność odwiedzić salon, w którym wykonuję paznokcie u stóp oraz depilację laserową, i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Atmosfera jest niezwykle przyjemna, a personel bardzo profesjonalny i pomocny. Depilacja laserowa była szybka i bezbolesna, a efekty są naprawdę imponujące – skóra jest gładka i zadbana. Co do paznokci, ich stylizacja to prawdziwe dzieło sztuki! Kolory i wzory są zawsze zgodne z moimi oczekiwaniami, a estetyka wykonania jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam ten salon każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług w miłej atmosferze.
-
Gabriela Przeniosło ★☆☆☆☆
paznokcie po tygodniu!!! to jest skandal! nie polecam tego salonu, 3 paznokcie u stóp (hybryda) odpadły po tygodniu, a u rąk żel złamał sie w pół
-
Dagmara Pączko ★★☆☆☆
Moja opinia jest oparta na ponad rok robienia paznokci w tym salonie. Ale to co się dzieje od początku tego roku przechodzi ludzkie pojęcie.. Podział na top, stylistę i juniora nie oddaje kompetencji pracowników. Odnosi się wrażenie, że osoby mianowane na stanowisko „stylista” dopiero się uczą. Spędzanie czasu ponad 3h godziny w tym salonie pomału staję się normą. W przeciągu niecałych trzech miesięcy odwiedziłam salon 5 razy, ponieważ po każdej wizycie, albo musiałam złożyć reklamację, albo musiała być od razu umówiona następna wizyta na naprawę. Moją miarę goryczy przelało doświadczenie z „top stylistką”. Za każdym razem staram się pokazywać inspirację, nie oczekuję odwzorowania 1:1, ale chociaż coś blisko podobne. Za pierwszym razem usłyszałam że Pani nie namaluje dwóch linii bo jak sama stwierdziła nie lubi tego robić. Zaproponowała inne zdobienie, które po niecałym tygodniu wymagało reklamacji. Ta sama osoba w poziomie bezczelności odpowiedzi przeszła samą siebie na dzisiejszej wizycie. Mianowicie, od początku wiedziała, że będą trzy kolory oraz jakie zdobienie wykonane. Po nałożeniu dwóch kolorów i zapytaniu z mojej strony co z trzecim w odpowiedzi usłyszałam, że „przegapiłam moment i teraz nie może już go dodać”. Bez trzeciego kolory stylizacja nie podobała mi się oraz była daleka inspiracji. Dlatego też zaczęłam zadawać pytania co możemy zrobić. Ze strony stylistki nie usłyszałam, żadnej propozycji naprawy jedynie odrzucanie moich pomysłów. Ostatecznie paznokcie zostały pokryte w całości dwoma kolorami bez zdobienia, za które i tak mi policzono. Było to cudowne miejsce, gdzie uwielbiałam spędzać czas, ale przez rotacje pracowników bardzo dużo traci na jakości wykonywanych usług.
-
Barbara Łukasik ★☆☆☆☆
Masakra Pani stylistka odmówiła zrobienia mi paznokci..mimo że jutro mam bardzo ważne wydarzenie (chrzest).Także zostałam bez stylizacji...i płakać mi się chce....Została zdjęta poprzednia stylizacja i na tym koniec..Nie polecam salonu
-
Ewa Urbanek ★☆☆☆☆
Poszłam na komplet (manicure + pedicure) klasyczny. Moja wina, że nie spytałam przez telefon przy manicure i pedicure klasyczny oznacza z malowaniem czy bez (w mojej głowie to oznacza, że z, ale może czasy się zmieniły), na miejscu okazało się, że klasycznych lakierów jest 5 na krzyż. Panie robiły mani i pedi razem na szczęście, ale prosiłam, aby przy dłoniach pani mi nie obcinała za dużo skórek, bo mam delikatne, ale to jej nie powstrzymało, a za to przepłaciłam trzema krwawiącymi palcami. Jeden paznokieć miałam złamany to pani mi zrobiła na nim coat hybrydą i miało być ok, ale następnego dnia, paznokieć znowu się złamał, więc musiałam go po prostu obciąć. Użyta odżywka na moich paznokciach najtańsza z rossmanna, słaba jakość. Przykro mi, bo liczyłam, że w końcu znajdę fajne miejsce na paznokcie, ale niestety nie mogę tego zaakceptować, gdy pani mi kaleczy skórki :( cena również porażająca, niestety nie wrócę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BEAUTY BEE - Salon kosmetyczny?
BEAUTY BEE - Salon kosmetyczny znajduje się przy Tadeusza Rejtana 5, Podgórze, 30-512 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BEAUTY BEE - Salon kosmetyczny?
Można skontaktować się z BEAUTY BEE - Salon kosmetyczny pod numerem +48 533 126 564
Jak można dotrzeć do BEAUTY BEE - Salon kosmetyczny?
Do BEAUTY BEE - Salon kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku