Przegląd katalogu
- 45 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 45 wyników
Przeglądaj romantyczny wieczór w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 45 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 37,424 opinii i ocen.
Galaxy Hookah Kraków to wyjątkowy hookah pub Kraków, zlokalizowany przy ulicy Lwowskiej 2. To miejsce, gdzie relaks i dobra zabawa łączą się w idealnej harmonii.
“Ulubione miejsce do posiedzenia ze znajomymi, niezmiennie od lat. Jednak miejsce nie dla każdego, trzeba rozumieć i lubić klimat, który tam panuje. Drinki w porządku, happy hours dwa drinki w cenie jednego to super promocja trwająca już dosyć długo(oby jak najdłużej). Oczywiście można doszukiwać się niemiłych zachowań ze strony barmanów, trzeba jednak pamiętać, że to też są ludzie.”
“Pizzeria pierwsza klasa. Pięć opalany drewnem co daje niepowtarzalny smak ciasta pizzy. Wśród trunków Grzaniec dobry na jesienną porę. Wkońcu w sprzedaży alkohole wysokoprocentowe. Polecam”
“Bardzo dobra kawa, ciacho i wrap. Polecam serdecznie. Obsługa bardzo miła.”
“Zamawiałam mały bukiet do ślubu w ostatniej chwili. Jaskry, róże, goździki i eustomy. Był piękny, nietypowy i długo się utrzymał. Polecam i na pewno nie raz wrócę ❤️”
“Las Weges to fantastyczne, ciepłe i przytulne miejsce. Obsługa jest przemiła. Bywamy tutaj często zamawiając czasem na miejscu, czasem na wynos i nieważne kto jest na zmianie - zawsze są to uśmiechnięci i pomocni ludzie. Jedzenie jest bardzo smaczne, propozycje lunchowe codziennie są inne i za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę! Zdecydowanie to miejsce to must have dla każdego kto ceni sobie smaczną kuchnię roślinną.”
“O północy, zmęczeni, ale wskrzeszeni cheesburgerem z tego zacnego miejsca na Kazimierzu w Krakowie. Przesmaczny, dobre frytki. Zdjęcie jak zdjęcie, ale coś jest. Na pewno wrócę.”
“Super miejsce na smaczny i szybki posiłek. Bibimbap zawsze pyszny, nie zawiódł mnie nigdy od lat. Warto też spróbować innych opcji dostępnych w menu. Polecam szczególnie Yaki Udon i Rabboki. Na pewno wrócę jeszcze nie raz!”
“Bardzo pyszna pizza, na cienkim cieście, taka którą uwielbiam najbardziej. Składniki z wyrazistym smakiem, czuć, że wysokiej jakości. Dla takiej pizzy na pewno będę Was odwiedzać często :D”
“Re to miejsce spotkań. Nie tylko ze znajomymi, ale przede wszystkim z młodymi, energetycznymi i pozytywnymi do granic przesłodzenia barmanami. Nie przesadzę, mówiąc, że przychodzę tu głównie ze względu na Nich. Swoje robi też przyjemna, piwniczna, charakterystyczna dla krakowskich klimatów atmosfera, a także uroczy ogródek. Choć sam zwykle spędzam wieczory przy cydrze z tanka, kawy i drinki są także WARTE GRZECHU (nie mylić z wołaczem do kolegi Grzegorza - "o, Grzechu"). Na zdjęciu jedynie Dżentelmeni, ale wśród obsługi prym wiodą Panie. I bardzo dobrze, bo w biznesie ktoś musi ostatecznie być nie tylko piękny, ale też odpowiedzialny! Polecam z całego serca i zawsze zapraszam do rozmowy przy barze, Jaś Altówka”
“Warto usiaść w tej kawiarni podczas zwiedzania Kazimierza bo tu czas się zatrzymał...miejsce jest pełne pamiątek po mieszkańcach, którzy zmuszeni byli opuścić tę dzielnicę podczas IIWŚ. Nigdy nie wrócili..każde zdjęcie, krzesło, stół opowiada swoją historię.. Serwowane pyszności - polecam napar z rokitnikiem i mrożoną kawę z malinami. Wrócę gdy będę w Krakowie. :)”
“Zamówiłem dwie pizze z dowozem . Nie dość, że przyszły gorące to były przepyszne. Dawno nie jadłem pizzy ze składnikami tak dobrej jakości i na takim dobrym cieście. Polecam serdecznie!”
“Jakość, cena i obsługa naprawdę rewelacyjne. Zamawiam za równo do domu jak bywam w lokalu. Według mnie najlepsze Sushi w Krakowie, Polecam każdemu!!! Burger obowiązkowo do spróbowania!!!”
“Troche mało dań stricte kantońskich/hong końskich, ale klimat petarda, obsługa bardzo spoko i zarówno wontony jak i żeberka były klasa światowa. Mały minus za brak możliwości zmniejszenia słodkości bubble tea. Z potencjalnych upgradeow chętnie bym zobaczył tosty hong-kongskie z mlekiem skondensowanym w ramach przystawki/deseru.”
“Super Polecam - apartamenty 4 piętro. Sniadania palce lizać. Obsługa duża 6.”
“Chciałbym też szczególnie wyróżnić kelnerkę Julię – przesympatyczna, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Doradziła przy wyborze pizzy, zadbała o to, żeby niczego nam nie brakowało, a cała obsługa była na najwyższym poziomie. Dzięki niej czuliśmy się naprawdę mile widziani.”
“Przepyszne jedzenie i fantastyczna obsługa! Wszystko świeże, pięknie podane, a smaki naprawdę robią wrażenie. Obsługa przemiła, uśmiechnięta i zawsze gotowa pomóc – aż chce się wracać. Gorąco polecam!”
“Mega dobrą pizza. Super składniki i chrupiące, cieniutkie ciasto. Do tego herbatka zimowa najlepsza!!”
“Świetne miejsce, piękne kwiaty, super obsługa! Polecam!”
“Bardzo sympatyczny, krótki pobyt. Hotelik 3-gwiazdkowy więc wiadomo, że nie poziom apartamentu, ale do szczęścia było prawie wszystko. Do dyspozycji czajnik, kubki, talerzyki, TV i kilka innych. Pokój czysty, wygodny, łazienka z prysznicem. Darmowy parking dla gości jest też dużym plusem. Można też skorzystać ze śniadań w formie szwedzkiego stołu - duży wybór i smacznie. Przesympatyczna i przemiła obsługa. Reasumując: z chęcią powtórzę pobyt, jeżeli będę w Krakowie i będą wolne pokoje. Dziękuję za gościnę i pozdrawiam.”
“Super przygoda. Przyjemna atrakcja, można zobaczyć Kraków od strony Wisły.”
“Pyszne, domowe jedzonko. Moja ulubiona knajpka w okolicy. Dawniej ta restauracja nazywała się "Kupiecka". Właściciel ten sam, kuchnia też, więc dalej są tu pyszne polskie dania. Ceny przez inflację bardzo poszły do góry, ale wciąż są akceptowalne.”
“Cudowne, pyszne drinki. Fajny klimat miejsca. Miła obsługa.”
“Generalnie genialny pomysl na restauracje. Jedzenie 5/5 smaczne, cena standardowa jak na krakow. Klimat super. Mamy tutaj papugarnie(mozna karmic papugi, wstep dla dzieci do 6 lat z opiekunem) plus akwaria z rybkami krokodylami i zolwiami. Motywy dinozaurow. Dla dzieci jak i doroslych mega frajda. Napewno wrocimy i polecimy innym znajomym!”
“Co tu dużo pisać, jak zawsze przepyszne. Wszystko bardzo świeże i doskonałej jakości, skomponowane ze smakiem. Zamówiliśmy zmodyfikowany zestaw Tempur. Brawo Panowie!!!!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Smaczne jedzenie, miła obsługa. Ludzi było dość dużo, a zamówienie dostaliśmy bardzo sprawnie. Przyjemny wystrój. Bardzo polecam. ♿️ Duży problem z przejściem do łazienki dla osób niepełnosprawnych. Jest disc dużo schodów, nie widziałam tam żadnej windy, wiec wydaje się, ze osoby niepełnosprawne nie mają jak dostać się do lazienki.”
“Najlepszy kebab na dzielni, świeży, smaczny, szybko przyrządzany. Żaden maczek czy inny kejefsiaczek się nie umywa. Zawsze wszystko przepyszne, czy to pita, tortilla czy moja ulubiona sałatka. Cena bardzo niska jak na tak wysoki standard. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, niezależnie od tego na kogo trafiłam, za każdym razem byli państwo niezwykle uprzejmi. U mnie w pracy wszyscy wiedzą, że jak przyjdzie ochota na kebsa, to tylko jeden jest król, i jest nim Radzik ;D jak ktoś wystawił słaba ocenę to chyba musiał mieć mega pecha, jeśli coś było niesmaczne. Porcje są tak duże, że nigdy nie dojadam, więc serio w tej cenie absolutnie biją na głowę każdego konkurenta. Mięso jest smaczne i miękkie, nie tak jak w niektórych kebabach (gdzie bywa suche, twarde i sztywne jak podeszwa z buta). Jedynie falafel w sałatce mi nie siadł, ale próbowałam go tylko raz, więc dam mu jeszcze szansę :D pozdrawiam fantastyczną, uśmiechniętą panią z dzisiaj, i przemiłego pana. Z pewnością jeszcze nie raz będą mnie państwo ratować, gdy głód i lenistwo w postaci nieprzygotowania obiadu do pracy zajrzą mi w oczy. Jakby dało się wystawić 100 gwiazdek, to bym wystawiła :D pozdrawiam!”
“Smacznie,domowo.Porcja akurat,ale dla mężczyzny może być mało.Cena 32 zł za schabowy z 3 ziemniakami i mizerią (dziwne tylko że mizeria na słodko,mnie na przykład nie pasowała do schabowego).”
“Świetny hotel na wypad do Krakowa na 2-3 noce w ścisłym centrum nad samą Wisła z pięknym widokiem na Wawel. Uwaga bardzo atrakcyjne ceny! Hotel dysponuje kilkoma darmowymi miejscami parkingowymi. RARYTAS!! Polecam z całego serca”