Opinie

  1. Gavron ★★★★★

    Niezwykle klimatyczne miejsce, w którym można spędzić czas do późnych godzin przy herbacie lub procentach. Nie sposób oprzeć się wystrojowi pełnemu antyków i starych zdjęć. Świece przy każdym stoliku i delikatne lampy dodają kameralnej atmosfery, idealnej na mniejsze spotkania. Jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie, do którego z przyjemnością wracam i pokazuję przyjaciołom.

  2. Joanna Syper ★★★★★

    Miejsce do którego lubię wracać. Smaczna kawa oraz ciasta. Czasami może być ciężko o wolny stolik, jednak warto poczekać, bo klimat tego miejsca pozwala na zrekalsowanie się i na miłe spędzenie czasu z bliskimi.

  3. Biuro Nieruchomości Klucze do Domu ★★★★★

    Klimat i jeszcze raz klimat. Ulubione miejsce w Krakowie aby przysiąść przy filiżance kawy i rozkoszować się miodownikiem przewracając kolejną stronę książki…

  1. Ania M ★★★★★

    Warto usiaść w tej kawiarni podczas zwiedzania Kazimierza bo tu czas się zatrzymał...miejsce jest pełne pamiątek po mieszkańcach, którzy zmuszeni byli opuścić tę dzielnicę podczas IIWŚ. Nigdy nie wrócili..każde zdjęcie, krzesło, stół opowiada swoją historię.. Serwowane pyszności - polecam napar z rokitnikiem i mrożoną kawę z malinami. Wrócę gdy będę w Krakowie. :)

  2. Łukasz Brzósko ★★★★★

    Bardzo fajne i przyjemne miejsce by usiąść, napisać się pysznej czekolady, czy też kawy oraz zjeść świetne ciasto domowe. Naprawdę miejsce godne polecenia, z ciekawym wystrojem. Uroku nie wątpliwie dodają stare meble i oraz fotografie na ścianach. Człowiek czuje się jakby przyszedł do babci na ciasto. Polecam jak przystanek przy zwiedzaniu Kazimierza. :)

  3. Marta Pazio-Cebula ★★★★★

    Moje ulubione miejsca na Kazimierzu, rewelacyjna miejscówka z klimatem! Stare zdjęcia, nasycone barwy i nieziemsko smacznych orzechowiec (ciasto) z kawą! Wieczorem koniecznie zróbcie rezerwacje bo ciężko o wolne miejsca!

  1. Przem o ★★★★★

    Mleczarnia jest moim zdaniem najlepsza pubokawiarnią w Krakowie ;) i zdecydowanie zawsze wracam tam z przyjemnością. Podczas ostatniej wizyty że znajomymi zamówiliśmy kawy, herbatę barmańską, i herbatę z rumem ;). Ja zawsze wszystko smaczne i bardzo elegancko podane ;) dodatkowo serwują świetne tosty. Zdecydowanie polecam ;)

  2. Tadeusz Pl ★★★★★

    Lokal z dużym wyborem alkoholi oraz uśmiechniętą obsługą. Wnętrze bardzo pasuje do Kazimierza. Bardzo odpowiada mi klimat tego miejsca.

  3. Paulina ★★★★★

    Jedna z moich ulubionych miejscówek na krakowskim Kazimierzu! Lokal jest połączony z dużym ogródkiem, który jest na przeciwko. Super na ciepłe wieczory. Miła obsluga, ceny umiarkowane - nie są złe jak na lokalizację. Mohito truskawkowe i tarta z malinami wymiatają. Polecam! :)

  1. Anka Gortat ★★★★★

    Bardzo lubię i bardzo polecam to miejsce. Wśród starych obrazów i zdjęć w masywnych ramach można wypić świetną, pachnącą kawę. Wypieki ichniej roboty - ja trafiłam akurat na tartę z malinami i... odjechałam do krainy malinogrodu. No pyszka po prostu, do tego herbata z korzeniami, sokiem i owocami i można się poczuć jak na podwieczorku u Mamy Muminka. Zawsze tam wpadam jak jestem w Krakowie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mleczarnia - Pubokawiarnia?

Mleczarnia - Pubokawiarnia znajduje się przy Beera Meiselsa 20, Stare Miasto, 31-058 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mleczarnia - Pubokawiarnia?

Można skontaktować się z Mleczarnia - Pubokawiarnia pod numerem +48 124 218 532

Jak można dotrzeć do Mleczarnia - Pubokawiarnia?

Do Mleczarnia - Pubokawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements