Opinie

  1. Iryna I. ★☆☆☆☆

    Zamówiłam bukiet z prośbą o przesłanie zdjęcia gotowej kompozycji. Zdjęcie otrzymałam dwa dni przed planowaną dostawą, co od razu zdziwiło.Napisałam z pytaniem, czy wszystko będzie w porządku z kwiatami. Otrzymałam zapewnienie, że to tylko przykład i mój bukiet zostanie wykonany świeżo w dniu wysyłki Niestety, w dniu dostawy otrzymałam dokładnie ten sam bukiet, który był na zdjęciu nawet po porwanych liściach można to było rozpoznać. Zieleń była już zwiędnięta, a kwiaty wyglądały na mało świeże. Zgłosiłam to, ale zamiast przyznać się do błędu, próbowano mi wmówić, że to zupełnie inny bukiet Jestem bardzo zawiedziona. Zależało mi na świeżych kwiatach, a nie kompozycji, która odstała swoje dwa dni. Niestety, był to mój pierwszy i ostatni zakup w tym miejscu

  2. Kinga Frąckowiak ★☆☆☆☆

    Kolejny raz spotkałam się z problemem nieświeżych kwiatów w bukiecie, co jest bardzo rozczarowujące, zwłaszcza przy tak wysokiej cenie. Oczekiwałam trwałej i pięknej kompozycji, a niestety kwiaty wyglądały na zwiędłe już w dniu , w którym zostały zakupione .Dałam kwiaciarni kolejną szansę, ponieważ ich bukiety są naprawdę estetyczne i liczyłam, że wcześniejsza sytuacja była jednorazowa. Niestety, problem powtórzył się, co budzi duży niesmak. Mam nadzieję, że poprawicie jakość kwiatów, bo same kompozycje są bardzo ładne.

  3. Magdalena Wilkosz - Franczyk ★★★★★

    Zamawiałam mały bukiet do ślubu w ostatniej chwili. Jaskry, róże, goździki i eustomy. Był piękny, nietypowy i długo się utrzymał. Polecam i na pewno nie raz wrócę ❤️

  1. Krystian Dębski ★★★★★

    Dzisiaj odebrałem zamówiony przeze mnie bukiet. Jestem bardzo zadowolony, dostałem szybką odpowiedź na moje pytanie na Instagramie. Przy odbiorze dowiedziałem się, że Pani Wiktoria która mnie obsługiwała pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolony z obsługi i bukietu.

  2. Paulina Żukrowska ★★★★★

    Edit: kwiaciarnia wywiązała się z zaoferowanej rekompensaty, bukiet kwiatów przepiękny i tym razem utrzymuje się długo, polecam ;)) —————————- Fajnie, że kwiaciarnia działa również w niedziele, ciekawy wystrój i można usiąść odpocząć wypić kawę na zewnątrz. Jednak róże po dwóch dniach nie wyglądają ładnie.

  3. Zuzanna Tofilska ★★★★★

    To moja nowa ulubiona kwiaciarnia ☺️ naprawdę duży wybór kwiatów w dobrych cenach. Dodatkowo panuje tam świetnie atmosfera, a obsługa jest na najwyższym poziomie. Florystka Valeria pomogła mi dobrać kwiaty i na miejscu zrobiła przepiękny bukiet ☺️ na pewno jeszcze wrócę

  1. katarzyna (Kasia) ★★★★★

    Parę miesięcy temu kupowałam bukiet na żywo, był idealny. Dziś zamawiałam bukiet przez insta z dostawą. Bukiet cudowny. Profesjonalny, bezproblemowy kontakt. Obsluga na najwyższym poziomie, dobór kwiatów wg tego co mają akurat dostępne dzięki czemu kwiaty są świeże, piękne. Określony budżet nie został przekroczony. Najlepsza kwiaciarnia w Krakowie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FLOWER BAR?

FLOWER BAR znajduje się przy Smolki 5, Podgórze, 30-513 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FLOWER BAR?

Można skontaktować się z FLOWER BAR pod numerem +48 730 031 473

Jak można dotrzeć do FLOWER BAR?

Do FLOWER BAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements