Przegląd katalogu
- 4,906 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 4906 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,906 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,061,502 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Wadowice, Bochnia i innych.
“Restauracja na pierwszy rzut oka nie jest specjalne, ale przyszliśmy na jedzenie. Co do posiłku mogę powiedzieć tylko przepyszne. Ładnie podane. Każde danie wyśmienite . Jedna z najlepszych wątróbek jakie miałem przyjemność konsumować. Obsługa miła. Ceny dań na bardzo przyzwoitym poziomie. Jeszcze raz dziękuję. Polecam.”
“polecam cudowne miejsce na randkę można przedyskutować kwestie gustów związanych z umeblowaniem oraz dodatkami do mieszkania a zaraz po tym zjeść posiłek. ceny unormowane wręcz bym powiedział że tanie, szkoda że hot dogow za złotówkę już nie ma….. ale poza tym naprawdę trzyma poziom. serdecznie polecam, wrócę nieraz.”
“A różne opinie tu się czyta i musze powiedzieć, że z wieloma się nie zgadzam. Myślę, że trzeba zrozumieć ocenę lokali w pewnych kategoriach (tak jak czynię to już jakiś czas), a nie wrzucać wszystko do jednego wora... To miejsce to podróż w czasie - to spotkanie z Nową Hutą tamtych lat, z brutalizmem i z kuchnią naszych babć gdzie smażenie na smalcu było normą a dziś jest wyjątkiem. Zacznijmy od wnętrza - to naprawdę podróż w czasie - to delikatne wspomnienie PRL-u - to blisko 35 lat tradycji a gdyby tak zagłębić się w historię Pani Zosi - to jakieś 60... zatem śmiało mogę powiedzieć, że rumsztyk był jak u Babci. Obsługa - na 5! Przemiłe Panie, które z dystansem i uśmiechem serwują dania z kuchni, której jak usłyszałem w żarcie dzisiaj od nich samych - mają przeciętną 80+ ;) naprawdę supe obsługa - na stół wjechał najpierw rosół z nitkami (mocno wyczuwalny smak mieszanki mięs, może nieco mało doprawiony ale to i lepiej bo kto co lubi może dopieprzyć czy też dorzucić maggi) - klarowny, przejrzysty, z dobrą marchewką... pomidorowa aromatyczna z piórkami - porcje naprawdę słuszne. A co dalej - dalej wlatuje specjalność zakładu - placki ziemniaczane z gulaszem i surówkami - świeżo tarte, dobrze podane, smażone a nie odgrzewane - receptura może nieco inna niż ta, do której przywykłem - ale przepyszna i polecam. Wątróbka - choć osobiście nie lubię - bardzo smaczna i świeżutka - spróbować musiałem - z przepięknym aromatem. Kotlet z kością i kapustą nie trzeba absolutnie nic mówić bo naprawdę sztos kuchnia Nowej Huty (kapustka mniam, mniam - tylko dosoliłem ale ja kocham sól), pyszna paniera, mięsko świeże i pachnące, a rumsztyk - poziom mistrz - naprawdę doskonały z pieczarkami w słusznej ilości i niczym nie przewalony, z nutką smażenia na smalcu i pięknym zapachem - taki jak lubię z dobrymi ziemniakami i zestawem surówek (buraczki były pycha), no i jeszcze grillowana pierś z kurczaka z frytami - tutaj też nie mam do czego się doczepić - było smacznie, domowo, "nowohucko" i tak jak jakbym tego oczekiwał. Dziękuję za wspaniałą obsługę, uśmiech i atmosferę tamtych lat. Na bank powrócę bo to jakby przenieść się w czasie na niedzielny obiad do tamtych lat!”
“Ktoś tutaj ma smak i potrafi gotować! Krupnik - majstersztyk, świetne kawałki mięsa, idealny. Dania mięsne, surówki bardzo dobrze przygotowane. Moja sugestia co do mizerii - może zamiast plastrów, które pozostają twarde i nijakie, wybrać wersję z ogórkami po zmiękczeniu (troszkę cukru i soli, kiedy zmiękną, odcisnąć) do tego sok z cytryny, śmietana, odrobina pieprzu? Nie bójcie się smaku, bo macie o nim pojęcie :))) Pozdrawiam i trzymajcie tak dalej!”
“Atmosfera tu sprzyja wypoczynkowi — idealna na chwilę relaksu po intensywnym dniu pełnym atrakcji.”
“Rewelacyjna Restauracja na niedzielny obiad z rodziną (świetne jedzenie). Położona w ścisłym pobliżu odnowionego placu zabaw przy Galerii Kazimierz oraz zjawiskowej fontanny przy której w upalne dni bawią się dzieci (polecam zabrać strój kompielowy). W dniu dzisiejszym nasz stolik był obsługiwany przez Kelnera Pawła co podniosło rangę tego pobytu. Dawno nie miałem przyjemności bycia obsługiwanym przez tak dobrego Kelnera. Gdyby tacy ludzie pracowali w innych miejscach chciało by się tam wracać. Jego entuzjazm poszanowanie gości oraz timing sprawiły, że mieliśmy bardzo udany dzień. Polecam to miejsce na niedzielny wypad z rodziną do centrum Krakowa, potem przyjemny spacer Bulwarami Wiślanymi. Z pewnością tam wrócimy.”
“Na razie oceniam frytki i kebab. Najlepsze steakhouse jakie jadlam, trzykrotnie. Kebab duzy, swiezy, bardzo duzo miesa, ja wole wiecej warzyw, ale to moje preferencje ofc. Na minus czas oczekiwania, raczej dlugo przy pustym lokalu i gotowych skladnikach. Sos sredni raczej zbyt lagodny jak dla mnie, malo go troszke. Ogolnie mi snakowalo i bede jadala.”
“Bardzo przyjemne miejsce z dobrą kawą i ,,deserkami’’ śniadaniowymi. Wszystko w rozsądnej cenie plus miła obsługa. Szeroki wybór posiłków na wagę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Cenowo okej. Jakość też bardzo w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić!”
“Pani Monika robi pyszne suby. Polecam, nigdzie nie dostałem tak dobrze zrobionej kanapki!”
“Wooow. Trafiłam tu zupełnym przypadkiem i jestem zachwycona. Dania są przepyszne, pełne smaku, pięknie przygotowane i dopracowane. Obsługa bardzo pomocna, dbająca o gości. Miałam małe wątpliwości przy wejściu. Ogródek nie robił jakiego dużego wrażenia, ogromnie się cieszę, że jednak tu zawitałam. Niestety przez wysokie schody lokal jest niedostępny dla osób na wózkach (mogą one chyba wjechać jedynie do ogrodka). Ceny są wysokie, ale dostajemy tutaj obłędne dania oraz wspaniałą obsługę.”
“Restauracja klimatyczna, lekko na uboczu. Miejsce godne polecenia, [na późny obiad bez czekania bez tłumów] na 100%. Potrawy smaczne, całość komponuje się świetnie, smaki jak w restauracji Wietnamskiej. Będę jeszcze kiedyś w Wieliczce odwiedzę na pewno. Polecam Każdemu.”
“Duża pizza margherita na cieście Pan, zamówiona na wynos w aplikacji pizza hut, zrobiona bardzo szybko - w kilka minut, zdecydowanie polecam”
“Niejedna restauracja moglaby się uczyć od nich jak jedzenie powinno smakowac. Zawsze wszystko smakuje swiezo, a dania sa kompletne. Np. Taco z szarpana wieprzowina z dzis - zero smrodu wieprzowiny, mieso jest nasoczone sosem, ale nie tryska nim, w sosie czuc limonke i delikatny ostry posmak ale dla osob wrazliwych nadal jest to bardzo delikatna ostrosc. + Nigdzie nie jadlem lepszych pierogów ruskich!!!”
“Byłem ostatnio i mega pozytywne zaskoczenie. Pizza ciepła, dobrze dopieczona i z dużą ilością składników, dokładnie tak jak lubię. Obsługa ogarniała temat szybko i była naprawdę miła i bardzo życzliwa (nawet Panie robiące pizzę pierwsze nas przywitały na wejściu). Fajny klimat, można spokojnie posiedzieć ze znajomymi. Jedyne co, to mogłoby być trochę więcej miejsc parkingowych, ale i tak było warto. Ogólnie bardzo polecam, bo w tym lokalu jakość trzyma poziom od długiego czasu.”
“Zmuszony jestem dać możliwie najwyższą notę! Pizza po prostu petarda! Smak, ciasto i dodatki rewelacja. Bardzo dobre piwo. Miła obsługa. Ceny przystępne. Na pewno powrócę.”
“Wyśmienite dania, zdecydowanie warto zaglądnać i zakochać się w krakowskiej kuchni. Przepyszne i pięknie podane, do tego klimat wnętrza dodaje wartości.”
“Bardzo miła obsługa, a pizza smaczna i szybko zrobiona, chętnie wrócę do tego lokalu. Polecam!”
“Bardzo dobry kebab kula mocy taka jak w każdym lokalu tej sieci ale smacznie do tego szybka i miła obsługa”
“Pizzę Hut znam od wielu lat cenią te miejsce za powtarzalność i smak niezależnie od restauracji w której jestem. Jako stały bywalec w różnych miastach Polski chciałem wspomnieć o obsłudze w Galerii Krakowskiej . Powyżej wspomniany smak i powtarzalność stosunkowo łatwo odtworzyć ale obsługa Pani Ewa jest niepowtarzalna. Dawno nie czułem się tak dobrze zaopiekowany, niesamowicie miła, naturalna , uśmiechnięta profesjonalna dziewczyna .”
“Obsługa w Pizza Hut na najwyższym poziomie! Szczególne wyróżnienie należy się kelnerowi Oskarowi – od początku do końca był niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i pomocny. Doradził przy wyborze pizzy, zadbał, żeby niczego nam nie brakowało i regularnie dopytywał, czy wszystko jest w porządku, ale w nienachalny sposób. Jedzenie pyszne, podane szybko, a dzięki profesjonalnej obsłudze Pana Oskara cała wizyta była po prostu bardzo przyjemna. Zdecydowanie polecam to miejsce i mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie znów trafimy na Pana Oskara!”
Halit-Kuchnia Wielicka Restaurant is situated in Wieliczka, at 9 Daniłowicza Street, only 50 meters away from Wieliczka Salt Mine’s main entrance. The restaurant is located in a house from the 17th ce...
Witamy w Panda Sushi – restauracji japońskiej w Krakowie przy ulicy Tadeusza Szafrana 4!
“Bardzo przyjazny lokal w środku. Obsługa również miła i szybka. Pizza bardzo dobra, ciasto pyszne, naprawdę czuć tą specjalność PizzyHut i wyjątkowy smak. Byłem tu już kilka razy i było zawsze bezproblemowo. Myślę że lepiej zjeść tutaj dobrą pizze w fajnej atmosferze niż korzystać ze "strefy gastronomicznej" wyżej :)”
“Bardzo dobra pizza. Super obsługa. Bardzo szybka realizacja zamówień. Można zamówić przez internet. Nieduży lokal, ale można również zjeść na miejscu – jest tu stolik z pięcioma krzesełkami. Dodatkowo, jest łatwy dojazd i spory parking.”
“Pyszna, dużo dodatków jak dla mnie najlepsza pizza jaką jadłam w Krakowie. Polecam”
“Jedzenie bardzo dobre, świetna obsługa! Pani Natalia mimo że się uczy to świetnie sobie radzi, jest uśmiechnięta pomocna oraz widać że stara się o najwyższą jakość wykonywanej przez nią pracy. Serdecznie polecam. Jeszcze tu wrócę.”
“Idealnie wypieczona, pyszna kiełba. Do tego klimacik dookoła. Nie można sie zawieść. Polecanko.”