53 złote za bułkę z kawą do tego dowiedziałem się później że do mojej bułki jest cebula i słodka papryka i niestety nie można tego zmienić, mogę zrezygnować jedynie z czegoś pomijając już że tych dodatków było mega mało. Polecam zobaczyć jak ta sieć działa za granicą gdzie można wszystko wybierać i konstytuować swoją bułkę i za mniejsze pieniądze w euro !. Do tego te fotele i brak toalety i parkingu !
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Achternaam ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Nazarewicz ★☆☆☆☆
Okropne miejsce. Lokal brudny, krzesła zniszczone, popękane aż wychodzi z nich wata. Wszystko się klei. Jeden wielki brud i nie wiem jak taka marka może sobie pozwalać ba tak zaniedbany lokal w okolicach lotniska. Jedzenie częściowo zimne, obsługa mówi niewyraźnie i od niechcenia. Smaczku dodaje urwane logo, co dopełnia tylko informacje na temat tego miejsca. Omijać szerokim łukiem!
-
Norbert Szczurek ★★☆☆☆
Powiem tak. Jedzenie wiadomo smakuje jak wszędzie standard zachowany. Co do lokalu jest to katastrofa ruch jest bardzo mały to w między czasie można by było powycierać stoliki z okruchów po poprzednim kliencie. Nie wrócę nie polecam życzę powodzenia w niechlujstwie biznesowym.
-
Wędrowny Wędrowiec ★★★☆☆
Samo jedzenie ok, bez większych rewelacji. Niestety lokal wygląda jak opuszczony saloon z westernu, chyba rzadko ktoś tu sprząta. Pan na obsłudze nie bardzo skupiony na pracy, myślami gdzie indziej, musiałem po kilka razy powtarzać co i jak. Stoliki również nooo nie pierwszej czystości.
-
Kamila Kamila ★☆☆☆☆
Dzisiaj chciałam zjeść coś na szybko. Jak się wchodzi brzydko pachnie. Pani za ladą jakby była tam za karę. Zadaję jej pytania, a ona odpowiedziała wymijająco i ledwo co ją było słychać. Za dwie kanapki zapłaciłam ponad 70 zł (miały po 4 składniki). Osobiście nie polecam. Lepiej kupić sobie coś do jedzenia na Orlenie obok
-
Gira x ★☆☆☆☆
Jedzenie ok ale nigdy nie można zaparkować na miejscach przeznaczonych dla klientów bo zawsze stają TAXi i nikt z tym nic nie robi.....
-
dev ved ★☆☆☆☆
Ta sieć ma lepsze miejsca. To jest zdecydowanie najgorsze z tych, w których byłem. W tym miejscu i klimacie jedzenie staje w gardle, odradzam.
-
Mateusz Wojtowicz ★☆☆☆☆
Open się świeci, a restauracja zamknięta... zrobili smaka a są zamknięci, przy lotnisku spodziewa się całodobowej obsługi
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Subway?
Subway znajduje się przy Olszanicka 174, Zwierzyniec, 32-083 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Subway?
Można skontaktować się z Subway pod numerem +48 123 462 979
Jak można dotrzeć do Subway?
Do Subway można dotrzeć, korzystając z poniższego linku