Opinie

  1. Kamil R ★★★★★

    Moim zdaniem najlepsza Pizza Hut Express w Krakowie. Nawet przy dużym ruchu nie trzeba długo czekać na pizze, to chyba bardzo sprawnie zarządzany i zorganizowany Lokal. Obsługa jest miła i serdeczna zarówno Panie robiące pizze jak i Pani "Manager", a co do samych pizz także nie mam uwag wszystko jest tak jak powinno być. Z resztą widać to na zdjęciu :) moim zdaniem opinie o tym miejscu są mocno zaniżone. Pozdrawiam załogę wierny od kilku ładnych Lat klient :)

  2. Jakub Baran ★★★★★

    Byłem ostatnio i mega pozytywne zaskoczenie. Pizza ciepła, dobrze dopieczona i z dużą ilością składników, dokładnie tak jak lubię. Obsługa ogarniała temat szybko i była naprawdę miła i bardzo życzliwa (nawet Panie robiące pizzę pierwsze nas przywitały na wejściu). Fajny klimat, można spokojnie posiedzieć ze znajomymi. Jedyne co, to mogłoby być trochę więcej miejsc parkingowych, ale i tak było warto. Ogólnie bardzo polecam, bo w tym lokalu jakość trzyma poziom od długiego czasu.

  3. amelia wyloguj sie XD budzyk ★☆☆☆☆

    Zamowilam dzisiaj przez bolt food dostawe (juz nawet nie wchodze w chaos z boltem) gdy zamowienie przyjechalo bylo zimne i chyba ktos byl glodny poniewaz zamiast 5 bagietek mialam 2 i pół. Zestawu sosow nie bylo (barbecue czosnkowy i czosnkowy) liczylam ze chociaz jak juz zamowienie przyjdzie to bedzie kompletne a tu taka niespodzianka. Nie polecam na dostawe.

  1. Piotr B. ★★★☆☆

    Niestety pizza dotarła po ponad godzinie zimna. Łóżeczko ziemniaczane 100g ważyły 114g razem z opakowaniem które waży 43g. Wyglądały jak by ktoś jeż podjadł.

  2. Marz Ka ★★★★☆

    Pizza smaczna, ciasto grube i dobrze wypieczone, jednak wielkość mocno rozczarowuje – za 57 zł dostałam pizzę wielkości Giuseppe ze sklepu. Smak na plus, ale cena w stosunku do porcji zdecydowanie przesadzona. Dlatego 4 gwiazdki zamiast 5.

  3. Artur Proszek ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na pizze to 1 godzina 40 minut. Przyszła zimna. Zero możliwości dowiedzenia się o zamówieniu, jedyna opcja to aplikacja i rozmowa z kobietą z Warszawy która nie ma żadnych informacji. Mija 3 dzień i kierownik nadal nie odzwonił by wyjaśnić sprawę. Masakra więcej nie zamówię tam pizzy. Zdecydowanie nie polecam.

  1. Marcin Majewski ★★★★★

    Skrzydełka w sosie BBQ rewelacyjne w smaku. Jedyny minus to że strasznie małe. Tak żebym sobie pojadł to musiał bym, zjeść chyba jeszcze z 6 takich porcji. Jeśli chodzi o pizze to jedna taka 31 cm to wystarczyła. Jeszcze resztę musiałem zjeść po mojej pani. Ogólnie polecam!

  2. Anna Rogóż ★★☆☆☆

    Pizza dobra, czas oczekiwania 15min więc nie źle. Szkoda tylko, że nigdzie nie ma zaznaczone, że jest to lokal bardziej na wynos niż pizzeria aby posiedzieć i miło spędzić czas. Brak miejsca w środku (2 miejsca to zdecydowanie mało),oraz brak toalety. Jako pizzeria przy trasie nieco słabo szczególnie gdy ma się przed sobą sporo kilometrów nocą...

  3. Weronika Ptaszczynska ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy z chłopakiem pizze z serem w brzegach z dobiorę własnym. Pizza na pierwszy rzut oka wyglądała pięknie i tak tez smakowała, lecz niestety jak doszliśmy do wyżej wspomnianych brzegów serowych ciasto okazało się surowe co niestety skutkowało problemami żołądkowymi w późniejszym czasie. Niestety to ostatni raz jak zamówiliśmy stad pizze:(

  1. Dominika F ★☆☆☆☆

    Czas dostawy ponad 30 minut dłuższy niż zadeklarowany przy składaniu zamówienia. W zamówieniu brakowało napoju za który zapłaciliśmy 10zł. Pizza dojechała praktycznie zimna, tak jakby w samej restauracji czekała przynajmniej 45 minut aż ktoś ją zabierze i dostarczy, ser w brzegach był już totalnie twardy i zimny. Próby dodzwonienia się kończą się tak ze jak już po ponad 20 minutach połączycie się z działem reklamacji to ktoś odbiera i się nie odzywa po czym rozłącza połączenie. Przy drugiej próbie po kolejnych ponad 20 minutach oczekiwania na połączenie linia od tak została zamknięta a połączenie zerwane. Jedna wielka kpina jeśli chodzi o obsługę klienta, brak produktów za które zapłacimy a te które są dostarczane są gorszej jakości niż mrożona pizza ze sklepu. Zamówienie było składane w środku tygodnia więc nie ma co się usprawiedliwiać nawet jakimś wielkim ruchem. Podsumowując praktycznie 80zł wyrzuconych do kosza. Ps. Formularz kontaktowy na stronie również został uzupełniony kilka dni temu jednak bez odpowiedzi :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Hut Kraków Mackiewicza?

Pizza Hut Kraków Mackiewicza znajduje się przy Józefa Mackiewicza 2, Prądnik Biały, 30-214 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Kraków Mackiewicza?

Można skontaktować się z Pizza Hut Kraków Mackiewicza pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do Pizza Hut Kraków Mackiewicza?

Do Pizza Hut Kraków Mackiewicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements