Przegląd katalogu
- 27 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 27 wyników
Przeglądaj pub z klimatem w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 27 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 38,454 opinii i ocen.
Galaxy Hookah Kraków to wyjątkowy hookah pub Kraków, zlokalizowany przy ulicy Lwowskiej 2. To miejsce, gdzie relaks i dobra zabawa łączą się w idealnej harmonii.
“Panie robią kapitalna robotę! Dania pyszne, porcje bardzo duże, ceny atrakcyjne,domowe jedzenie i atmosfera. Można się poczuć jak u babci. Odwiedziłem lokal z polecenia Książula. Mualla♥️”
“Kolejny raz jesteśmy gośćmi, i kolejny raz jesteśmy zachwyceni :) Pan Zdzisław i Pani Karolina to wspaniali ciepli ludzie, dzięki którym każda uroczystość jest jeszcze fajniejszym przeżyciem :) Jedzonko pyszne, ogródek z placem zabaw dla dzieciaków to w ogóle hit. Napewno wrócimy i będziemy dalej polecać, wielu naszych znajomych za naszą sugestią korzysta zwłaszcza w weekendy :)”
“„Co oni tam mają? Złote wargi sromowe, potrząsają nimi i spadają im monety?” W ten oto właśnie sposób turyści w Krakowie pytają o lokal „Pod Złotą Pipą”. Zaintrygowany tym dialogiem postanowiłem wpisać tę restaurację jako obowiązkową podczas swojej kolejnej wizyty w stolicy Małopolski. Jako producenci hitów kinowych będziemy niebawem realizować kolejny plan filmowy. Być może dołączy do nas też Juliusz Machulski, więc nie sądzę, abyśmy się tutaj zawiedli, skoro o tym lokalu krążą już takie teksty. Z zewnątrz wszystko wygląda inspirująco. „Pod Złotą Pipą” jest obok kantoru i gabinetu figur woskowych. Rzeknę do Julka: „Może tym razem nakręcimy „Vinci 3: zuchwała kradzież biskupich monet z kantoru spod „Złotej Pipy”? Po raz kolejny z Krakowem jako główną scenerią?” Lub coś w stylu horrorku "Gabinet figur woskowych"? Np. "Złoty gabinet pipek woskowych" Mając na względzie taki klimat, miejscowe legendy o tej restauracji, lokalizację, pochwały i Pana stojącego na warcie (nie będziemy się bać o swój sprzęt, nie mówiąc już o nas samych), daję kredytowaną piątkę, bo wiem, że w Krakowie szykuje się dla nas kolejna wspaniała uczta! Nie tylko filmowo - reżyserska, ale również kulinarna :-D”
“Lokal zachwyca świetną atmosferą, pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą. Każde danie jest świeże i doskonale przyprawione, a kelnerzy uprzejmi i pomocni. Ogromny plus za wege pozycje :) Idealne miejsce na pyszny posiłek i miły wieczór!”
“Gorąco polecam. Jedzenie wyśmienite Obsługa na wysokim poziomie, lokal bardzo ciekawie urządzony, klimatyczne miejsc. Wszystko podane w odpowiednim momencie i w bardzo ładny sposób. Zadowolone były nie tylko brzuszki, ale również i oczy. Gorąco polecamy i na pewno jeszcze kiedyś do Was wrócę. ☺️”
“Jak zawsze bardzo dobry włoskie jedzenie i mila usługa :) polecam !! Migliore Ristorante italiano a nowy sacz e dintorni il Propietario Andrea e’ italiano quindi sinonimo di qualità. Consigliato !!”
“Ludzie.. to jest to. Przyszedłem spontanicznie z przyjaciółmi do tego lokalu. Powiem Wam.. Wow.. Świetna atmosfera.. Pani barman The Best. Dawno... Naprawdę dawno sie tak dobrze nie czułem. Pierwszy raz i nie ostatni. Polecam serdecznie. Pyszne alkohole/nalewki.. Było Świetnie”
“Pyszne jedzenie, duży wybór słonych i słodkich przekąsek. Bardzo przytulnie:)”
“Uwaga ! Bardzo polecam ! obsługa super, mają ciekawe piwo które pasuje do obiadku. Pani KOMUNIKATYWNA (często niestety tego brakuje w lokalach- krótkie lakoniczne odpowiedzi itd a tutaj aż miło) Smacznie , stosunek jakości/ilości o ceny bardzo dobry. Klimatyczne miejsce, czyste.”
“Super obsługa i przepyszne śniadania, bardzo ciekawe propozycje, super kawa i sok z wyciskanych owoców bez wody, naprawdę super, polecam to miejsce.”
“Urokliwe miejsce idealne na randkę. Klimatyczne patio z roślinnością światło naturalne natomiast przestrzeń pod zadaszeniem trochę za ciemne. Przyjechaliśmy na steka i był dobry. Miałam nadzieję że uniesie mnie smakiem lecz mogę powiedzieć tylko "był dobry". Obsługa pełna kulturka, pomieszczenie czyste zadbane. Toaleta łączona damski męska co jest lekko na -. Brakuje miejsca do przewinięcie małych bobasów, jeśli była by taka potrzeba.”
“Warto usiaść w tej kawiarni podczas zwiedzania Kazimierza bo tu czas się zatrzymał...miejsce jest pełne pamiątek po mieszkańcach, którzy zmuszeni byli opuścić tę dzielnicę podczas IIWŚ. Nigdy nie wrócili..każde zdjęcie, krzesło, stół opowiada swoją historię.. Serwowane pyszności - polecam napar z rokitnikiem i mrożoną kawę z malinami. Wrócę gdy będę w Krakowie. :)”
“Rewelacyjna kuchnia polska w Nowej Hucie. Duże porcje, niskie ceny i przede wszystkim smacznie. Najlepsze schabowe jak i panierowane filety z udka z kurczaka. Bułki też robią robotę. Bigos sztos :) Obsługa miła i zawsze pomocna.”
“Bardzo fajna restauracja, jedzenie dobre, szybko podawane, klimat przyjemny, już 2 raz jesteśmy w tej restauracji, tylko jedno poproszę częściej ogarniać WC bo czasem nie zbyt przyjemnie tam wchodzić! No i żeby pani na kasie bardziej orientowała się na drinkach!”
“Super klimatyczne miejsce. Przystępne ceny, przytulne wnętrze. Możliwość pogrania w gry planszowe. Miejsce znalezione przypadkiem ale jest super.”
“Super miejsce, kozak klimat i fenomenalna obsługa! Z cieplutkimi pozdrowieniami od TheBills”
“Szakszuka była dobra , ale jak dla chlopa to zamalo, obsluga przemiła, miejsce bardzo fajne”
“Świetne miejsce, byliśmy tam wczoraj. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła - to tak w wielkim skrócie. Zamówiliśmy na przystawkę nachos które były pysze i chrupiące. Później krem kukurydziany, quesadilla i Burito - - mega dobre! W każdym daniu da się wyczuć jedną charakterystyczną przyprawę ... nie wiem czy to dobrze czy nie, nie mogłem też rozszyfrować co to za przyprawa ale czułem ją w kremie, burrito, i salsie. Ogólnie bardzo polecam, świetne miejsce na Ruczaju. Na pewno tam wrócę :-). Ps: miła Pani z obsługi!”
“Zamówiliśmy żeberka bbq z pieczonym ziemniakiem w soli. Ten ziemniak chyba najbardziej nas zaskoczył, bo to nie takie pieczone ziemniaki z piekarnika, a w całości zasypany solą ziemniak z grubą skórką jak z ogniska, na talerzu przekrojony na pół. Do tego super ogórki kiszone i delikatny sos na bazie jogurtu ze szczypiorkiem. Zaskoczeniem był colesław - z kminkiem i rodzynkami. Pierwszy raz w życiu widzieliśmy taką wersję i trochę jej nie zaufaliśmy. Niemniej żebra super i już wersją najmniejszą 300g można się elegancko najeść.”
“Zamówiłem zupę foe za 30 zł – była to spora porcja, 800 ml – i naprawdę mi smakowała. Jak na bar orientalny w Nowej Hucie cena jest całkiem rozsądna. Za prawie litr zupy zapłaciłem 30 zł i moim zdaniem to danie, które warto zamówić, bo trudno się nim rozczarować. Zupa była smaczna i podana bardzo szybko – dostaliśmy ją w ciągu 10 minut. Jeśli jesteś głodny, nie chcesz wydawać dużo pieniędzy i szukasz czegoś smacznego, ten bar będzie świetnym wyborem.”
“Cudowne, pyszne drinki. Fajny klimat miejsca. Miła obsługa.”
“Gorąco polecam to miejsce! Przepyszne, świeże jedzenie i bardzo miła obsługa ! Porcje duże, ceny niskie. Można wybrać zestaw z zupką. Naprawdę smacznie i miło :) kurczak w chrupiącej panierce był niesamowity, jeszcze nigdy nie jadłam aż tak chrupiącej panierki! :) na pochwałę również zasługuje kurczak gong bao, zamawiam go zawsze jak idę do chińczyka I tutaj jest naprawdę dobry, ma dużo dodatków warzywnych i orzeszków. Ostatnio jadłam na osiedlu teatralnym to bez porównania, tam zwykły kurczak bez ciasta, do tego nieświeży, twardy że starą surówką, tutaj naprawdę pyszny świeżutki z dużą ilością dodatków! Na zdjęciach porcje są już częściowo zjedzone, bo nie zdążyłam zrobić zdjęć zanim wszyscy rzucili się na jedzenie :p”
“Restauracja z pięknym widokiem na Bazylikę Mariacką i Rynek. Miła, pomocna obsługa, bardzo dobre jedzenie, choć ceny dość drogie. Obligatoryjnie doliczana jest opłata 15% za obsługę, jednak w przypadku, gdy klient nie jest zadowolony z obsługi lub jedzenia wystarczy poinformować kelnerkę i ta kwota nie jest doliczana.”
“Wielokrotnie już korzystałem z usług tego bistro i zawsze jest wszystko fantastycznie! Jedzenie świeże i przepyszne. Dostawy są szybkie a same bistro bardzo przytulne. Polecam!”
“Chyba najlepszy polski kebab, super obsługa”