Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj pub z klimatem w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 50,280 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z klimatem z miast takich jak Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Tychy i innych.
“Fajny mały lokalny pub ze stałą klientelą, piwo dobre w dobrej cenie... Polecam”
“To miejsce zasługuje na częste odwiedziny, ponieważ oferuje coś naprawdę wyjątkowego: piwo Pilsner z tanka. Z tanka! Tego smaku nie da się podrobić, a takich miejsc jest w Polsce zaledwie kilka. Mieszkając w Częstochowie chodziłbym do tej restauracji codziennie choćby tylko na świeże mliko (tak się nalewa tylko Pilsnera) prosto z tanka. Ech... rozmarzyłem się. A do tego przekąski jak na zdjęciu. Pychota! Dziękuję”
“Świetne miejsce, wyposażone idealnie tak jak powinno być w PUBie. Właściciel Marcin bardzo pozytywna osoba można poczuć się jak w domu, na pewno tu wrócimy.”
“Ten lokal ma u mnie 5 *, drugiego nie mogę znaleść na Google. O ile tu jest czysto i estetycznie, wszystko super, tak niestety w drugim z lokali zawsze trafiam na brudne, niedomyte szklanki i talerze.”
“Bardzo przyjemny pub. Wczoraj był bardzo miły Pan z obsługi. Nawet piwo podane bardzo ładnie. Polecam.”
“Nowe miejsce w Piotrowicach warte uwagi. Barman Klaudiusz - robi kawał niezłej roboty. Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Pyszna herbata i świetnie przygotowana Shisha. Nowi właściciele zrobili kawał niezłej roboty.”
“Bardzo dobre jedziecie, delikatne aż rozpływa się w ustach. Jeżeli chcesz coś zjeść ale nie byle co to polecam ZŁOTY GARNIEC ! Miejsce super.”
“Mała restauracja - bar w zacisznym miejscu między kamienicami z niesamowicie sympatyczna obsługa. Jedzenie bardzo dobre, błyskawiczny serwis, ceny konkurencyjne. Super ogródek pełny zieleni do odpoczynku na zewnątrz lokalu. Polecam”
“Witam serdecznie wszystkich ! Do pabu dzik zawitalem juz około 15 lat temu,piekny w miare duzy ogród,obsługa ekspresowa,jak jest duzo ludzi Pan Szymon specjalnie uzupełnia personel zeby nikt dlugo nie musial czekac.Jedyny minus tego miejsca gdzie naprawde mozna sie napic pysznego piwa i spedzic mile czas na werandzie jest jakis Pan Sławek, nie pamietam dokaldnie ale wołali na niego chyba Małpka.. czy Syrykatka... mniejsza o to.Ten uciążliwy klient wiecznie prosi sie kogos o papierosa zeby zodbyc tytoń,narzeka ze juz nie ma bogracza ani flaczków,jedynie zapiekanka.Jako regularny klient serdecznie polecam to miejsce.Jakby to powiedział świetej pamięci Pershing i Krakowiak, STARA SZKOLA NIE RDZEWIEJE W DZIKU SIE NIKT NIE STARZEJE!!! PDW !!!”
“Sympatyczne, klimatyczne miejsce ze sportowymi wydarzeniami na ekranach oraz przyjemną muzyką w tle. Smaczne przekąski i świeże piwko. Polecam!”
“Maciek barman bardzo super gościu robi dobre shoty i driny”
“Rewelacyjne miejsce żeby wyduldac piwo w dobrej cenie”
“Elegancja restauracja. Otwarta mimo napisu na mapach „zamknięte na stałe”, pyszne ciasto z kawą”
“Oryginalne miejsce na grzane wino czy miód i rozmowy siedząc w klimatycznej szafie, bardzo niskie ceny.”
“Klimatyczne miejsce z duszą na uboczu a blisko centrum. Cudowny ogródek i przek miła właścicielka obslugujaca”
“Restauracja Legendary w Żywcu to prawdziwa perełka na kulinarnej mapie miasta! Od pierwszego kroku czuć tu wyjątkową atmosferę – eleganckie, ale przytulne wnętrze, starannie dobrana muzyka i zapachy, które od razu pobudzają apetyt. Jednak tym, co naprawdę wyróżnia to miejsce, jest obsługa na najwyższym poziomie. Szczególne wyrazy uznania należą się pani Karolinie – kelnerce, której uśmiech potrafi rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień. Pani Karolina jest nie tylko niezwykle sympatyczna i życzliwa, ale także profesjonalna i zaangażowana. Z ogromną cierpliwością doradzała przy wyborze dań, wykazała się świetną znajomością menu i zadbała, by każdy szczegół wizyty był dopracowany. Jedzenie? Absolutna poezja! Każde danie dopracowane w najmniejszym szczególe, pełne smaku i świeżych składników. Widać i czuć pasję kucharzy. Z całego serca polecam restaurację Legendary każdemu, kto ceni sobie nie tylko doskonałą kuchnię, ale także ciepłą, rodzinną atmosferę i obsługę z prawdziwego zdarzenia. A pani Karolina to prawdziwy skarb tego miejsca!”
“Bardzo miła obsługa , pyszne jedzenie , dobre drinki. Świetne miejsce polecam!”
“Super miejsce pyszna pizza i bułeczki z masłem czosnkowym polacam.”
“Byłem pierwszy raz, ten kebab duży który został dla mnie przygotowany do jakiejś obłęd. Mega smaczny, mięso nie suche. Naprawdę Gorąco polecam,mięso również jak na kebab nie czuć że jest to z jakiejś kuli”
“Polecam Super właściciel i obsluga”
“Wystrój, jak i obsługa baru pozytywnie mnie zaskoczyła. Bar posiada urozmaiconą ofertę piw w niskiej cenie w porównaniu do konkurencji. Piwo można konsumować na ogródku w miłej atmosferze, bądź w lokalu, oglądając rozgrywki sportowe np. mecze Ligi Mistrzów. W barze można płacić kartą i gotówką. Barmanki są bardzo miłe i życzliwe.”
“Bardzo dobre jedzenie, fajne klimatyczne miejsce, sympatyczna obsługa. Bardzo przemiły właściciel, który zawsze pomoże i doradzi !”
“Dobra lokalizacja,przestronny pokój z wanną i prysznicem. Duży taras.”
“Trafiłem tam przypadkowo i byłem w szoku że takie jest takie klimatyczne miejsce w Rudzie Śląskiej. Zamówiłem placka firmowego i hamburgera z Camembertem. Wszystko oczywiście smaczne. Do tego zamówiliśmy 3 różne piwa i powiem że dawno tak dobrego kufla nie piliśmy. Super obsługa, szybkie smaczne jedzenie. Na pewno wrócę bo jest mega klimat ( pięknie i gustownie zrobiona restauracja z duszą)”
“Bardzo klimatyczny pub. Fajne miejsce na piątkowy wypad na piwko lub 10 ;)”
“Tanio i spokojnie. Fajne miejsce na szybkie piwko. Jest stół do bilarda.”
“Już pisałem opinię. Podtrzymuje, że jest to wyjątkowe miejsce nie tylko dla mnie. Ostatnio był turniej w lotki, niestety nie uczestniczyłem, ale kibicowałem. Wielka szkoda, że zmienia się obsługa za barem. Bardzo będzie brakowało Pani Oli z jej tajemniczym uśmiechem. No cóż, każdy ma prawo decydować o swojej pracy. Pozdrawiam pięknie.”