Zamówiliśmy Bandito Basket, Tacos klasyczne oraz napoje dla dwójki. Za całość zapłaciliśmy 141pln. Jedzenie było smaczne. Obsługa była bardzo pomocna, lokal przyjemnie urządzony. Nie ma możliwości zapłaty kartą - jedynie gotówka lub blik.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Szwagrzyk ★★★★★
-
Pan Artur ★★★★★
Bardzo smaczna restauracja z jedzeniem meksykańskim w dobrej lokalizacji blisko rynku ale z rysami. Po kolei. Super przystawki: chili con carne z nachosami i talerz manzana. Wszystko co jedliśmy później również było naprawdę smaczne: huarache, taco klasyczne i al pastor, faijta vege, guacamole. Dobra obsługa i dobre ceny, miła niezaglosna meksykańska muzyka w tle i można wybrać poziom ostrości jedzenia od 1 do 6. Super. Teraz rysy: w karcie są 4 gatunki tequili patron, żadnej nie ma, w ogóle jest tylko jeden rodzaj. Nie można płacić kartą, tylko gotówką, blik, co jest w dzisiejszych czasach niedopuszczalne. Obsługa nadrabia jak może, ale zamiast wyjść i rozmawiać jaka była super kolacja, zastanawialiśmy się co się tam wewnątrz dzieje.
-
Mateusz Ficu ★★★★☆
Zamówiliśmy taquitos z kurczakiem, huarache z wołowiną, quesadille z wieprzowiną oraz dwa napoje. Za wszystko zapłaciliśmy 161zł. Smakowo jedzenie było pyszne, jednak porcje strasznie małe. Długo zastanawiałem się na ile faktycznie gwiazdek zasługują, bo nigdy nie uzależniam swoich ocen od wielkości rachunku. Dodatkowo ciężko mieć pretensje do restauracji bo publikuje na menu wielkości porcji. Jednak po głębszym zastanowieniu uważam, że istnieje jakiś standard co do wielkości porcji w tego typu restauracjach i po tym gdy zamówiłem coś bez doczytania gramatury, a nie chciałem czekać kolejnych 30 minut na dokładkę wyszedłem z restauracji lekko zirytowany i bardzo głodny.
-
Eva Gucewicz ★★★★★
Przyszliśmy tylko na driny, więc kuchni nie mogę ocenić (ale widać było, że inni goście byli zadowoleni;)) Bardzo fajne miejsce, w sobotę wieczorem dostaliśmy stolik bez rezerwacji, choć był przy drzwiach i wiało za każdym razem jak ktoś wchodził/wychodził ;) Trochę długo czekaliśmy na obsługę przy wyjściu, ale generalnie driny były na tyle smaczne, że mogliśmy przymknąć na to oczy. Chętnie wrócimy na jedzonko!
-
Jagoda Hrehorowicz ★★★★★
Bardzo przyjemny wystrój, pyszne jedzenie, bardzo duże porcje ! ceny przystępne i bardzo miła obsługa która mówi również w języku angielskim. Polecam zarówno na randkę jak i na wyjście z przyjaciółmi.
-
Adrian Kajda ★★★★★
Trafiliśmy trochę z przypadku po dość długim spacerze. Tym razem byliśmy bez dzieci więc szukaliśmy miejsca gdzie raczej nie ma dan dla dzieci (i smaki są ostrzejsze). Okazało się, że kilka dni wcześniej ta restauracja się otworzyła. Zjedliśmy Haurache. Naprawdę było dobre. Przetestowaliśmy wersję drobiową jak i taką z antykotem w wersji bardziej ostrej.
-
Chmura F ★★★★★
To miejsce mi przypomniało jak bardzo lubię kuchnie meksykańską! Zwykle w meksykańskich knajpach brałam jakieś znane mi pozycje jak tacos czy quesadille, ale tu spróbowałam huarache, bo było jako polecane i rzeczywiście było pyszne. Dodatkowo pozytywnie zaskoczyła mnie obsługa. Nie byłam pewna czy nie będzie za ostre więc zaproponowali podanie nieostrego, a sos chipotle oddzielnie, żebym mogła sama sobie dodać. Osoba, z którą jadłam wzięła klasyczną enchiladę i też bardzo jej smakowało. Po zdjęciach widzę, że wcześniej mieli inną lokalizację i możliwe, że stamtąd są te źle opinie o obsłudze. My byliśmy w środku dnia, w środku tygodnia, gdzie nie było dużo ludzi.
-
Aneta Szumigalska ★☆☆☆☆
Dzień dobry. Chciałabym złożyć skargę na państwa obsługę. Pani kelnerka z blond włosami zaim powie Dzień dobry zwracam uwagę że dzieci mają nie robić bałaganu. Jest przy tym arogancką. Zawsze w niedzielę chodziny na obiad z rodziną i szukamy restauracji przyjaznym dzieciom. Zawsze sprzątamy zabawki którymi nasze dzeici się bawią. Tym razem tez tak było. ALE PANI kelnera jak zawsze zwróciła nam uwagę z bardzo nieprzyjemny sposób. Jest kilka restauracji na ruczaju z kącikiem zabaw w żadnym obsługa nie jest tak arogancka. Po 16 juz nie można korzystać z sali z kącikiem bo panią nie chce sie sprzątać. Jeszce nigdy nie spotkałam się z taką reakcja personelu w którym jest miejsce dla maluchów. Przykre ze w taki sposób tratują klientów którzy byli częstymi bywalcami.
-
Andrzej Kozdęba ★★★★☆
Sprawna i bardzo miła obsługa, mimo sporej liczby gości zostaliśmy obsłużeni szybko i nie czekaliśmy długo na zamówienie. Papryczki jalapeno świetne, nie spodziewałem się takiego smaku. Dania główne smakowały mi nieco mniej, ale były ciekawie podane, fajnie skomponowane. W lokalu bardzo ubogi wybór piw (jedynie koncernowe + Corona). Menu na stronie jest lekko inne niż w lokalu.
-
Tomasz Zajdel ★★★★★
Świetne miejsce, byliśmy tam wczoraj. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła - to tak w wielkim skrócie. Zamówiliśmy na przystawkę nachos które były pysze i chrupiące. Później krem kukurydziany, quesadilla i Burito - - mega dobre! W każdym daniu da się wyczuć jedną charakterystyczną przyprawę ... nie wiem czy to dobrze czy nie, nie mogłem też rozszyfrować co to za przyprawa ale czułem ją w kremie, burrito, i salsie. Ogólnie bardzo polecam, świetne miejsce na Ruczaju. Na pewno tam wrócę :-). Ps: miła Pani z obsługi!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Manzana 3.0?
Manzana 3.0 znajduje się przy Kupa 6, Stare Miasto, 31-057 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Manzana 3.0?
Można skontaktować się z Manzana 3.0 pod numerem +48 512 362 332
Jak można dotrzeć do Manzana 3.0?
Do Manzana 3.0 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku