Przegląd katalogu
- 1,033 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 1033 wyników
Przeglądaj pub w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,033 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 951,967 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Oświęcim, Wadowice i innych.
“Świetny bar z pysznym lanym piwem, innym niż wszędzie. Miejsce spotkań kibiców Garbarni Kraków co widać po wystroju dzięki czemu klimat jest wyjątkowy.”
“Kultowy bar mleczny, jedzenie oceniam na 4,5, smaczne ale w tych standardach można zjeść lepiej. Nie polecam baru zimą, mały lokal,fatalna wentylacja, po 10min w środku zapach baru mlecznego zostanie z Wami przez resztę dnia. Cena za gołąbki 16 zł”
“Świetne lekkie piwka dobrze schłodzone, idealne na upalny dzień/wieczór. Jedzenie bardzo smaczne, porcje ogromne i to wszystko nie za miliony monet! U nas zapiekanka i kiełba z grilla. O ludzie, jaka to była uczta! Idealne miejsce na posiadowki z przyjaciółmi przy dobrym piwku i jedzonku. Obsługa uśmiechnięta i miła. Dziękujemy za ciężką i wspaniałą pracę, jaką wykonują wszyscy pracownicy "Posiadówki", żeby tworzyć tu wspaniały klimat!”
“PANDORA Cocktail Bar odkryłem rok temu i od tego czasu stało się jednym z moich ulubionych miejsc na wieczorne wyjścia. Panuje tu fantastyczna atmosfera – przyjemna i niezobowiązująca, co sprawia, że można się zrelaksować i spędzić świetny czas w gronie znajomych. Obsługa jest niezwykle miła i profesjonalna, zawsze z uśmiechem doradzi w wyborze drinka, co tylko potęguje pozytywne wrażenia. Same drinki są świetne – kreatywne, starannie przygotowane i naprawdę smaczne. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca z klasą i świetnym klimatem!”
“Uwaga ! Bardzo polecam ! obsługa super, mają ciekawe piwo które pasuje do obiadku. Pani KOMUNIKATYWNA (często niestety tego brakuje w lokalach- krótkie lakoniczne odpowiedzi itd a tutaj aż miło) Smacznie , stosunek jakości/ilości o ceny bardzo dobry. Klimatyczne miejsce, czyste.”
“Super obsługa i przepyszne śniadania, bardzo ciekawe propozycje, super kawa i sok z wyciskanych owoców bez wody, naprawdę super, polecam to miejsce.”
“Pyszne miejsce na mapie Krakowa. Sery i wędliny najwyższej jakości. Super sympatyczna i zaangażowana obsługa, przy każdej wizycie dowiadujemy się czegoś nowego i ciekawego. Bardzo często można ich spotkać na wydarzeniach kulinarnych w Krakowie gdzie serwują Raclette. 100% do polecenia każdemu.”
“Bardzo fajna muzyka ALEE jest tyle nowych fajnych kawałków że wypadałoby może dorzucić coś innego i zmienić trochę listę utworów bo obserwując po ostatnim razie nawet sam DJ przymierał z nudy . Tak czy inaczej klub bardzo fajny :)”
“Fajna miejscówka. Warto wstąpić na piwko albo coś mocniejszego.”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi! Atmosfera bardzo luźna i wesoła, każdy może poczuć się jak gwiazda sceny. Duży wybór piosenek – od klasyków po najnowsze hity. Obsługa sympatyczna i pomocna, a nagłośnienie na naprawdę wysokim poziomie. Idealne na imprezy integracyjne albo spontaniczny wypad. Mają zniżki dla uczniów co jest dużym plusem oraz możliwość zakupu picia i jedzenia na miejscu.”
“Bylem z grupka znajomych w tamten piatek i powiem tyle, barmanka w tatuazach i kreconych włosach mega pozytywna do pogadania i drinki tez super”
“Baaaardzo fajne miejsce na luźne granie i poważne również! Stoły w dobrym stanie zważywszy na dużą ich eksploatację. Jest bar, można pograć w ping- ponga i darta. Jest parking i łatwy dojazd. Minusik za brak choćby jednego stołu do snookera ale ogólnie super!”
“Świetny wybór piw, dobre ceny, lokal przyjemny, może mały ale przytulny, miejsce dla chętnych się znajdzie bo stolików kilka jest. Nic tylko odwiedzać, top kraftowy spocik w krk”
“Bardzo miła obsługa!!! Jedna z milszych z jaką się spotkałam :) Napoje ciepłe pyszne. Na pewno wrócimy!”
“Świetne i bardzo klimatyczne miejsce idealne na spotkania ze znajomymi, kawkę lub drinka:)”
“Cudne miejsce aby spędzić czas z przyjaciółmi. Wielki wybór gier. Cudowna atmosfera i ludzie na barze”
“Miejsce z klimatem drinki i pizza mniam uwielbiam to miejsce pozdrowienia dla przemiłej obsługi”
“Knitted Coffee to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić na śniadanie! Świetny wybór kaw i matchy – ja próbowałem wersji z wodą kokosową, matchą i truskawkami i była naprawdę wyjątkowa. Do tego zamówiliśmy trzy różne kanapki – klasyczne z łososiem i awokado (bardzo dobre), ale największe wrażenie zrobiła na mnie ta z zieloną fasolką (bób), fetą i chyba gorgonzolą – niesamowite połączenie, absolutnie top! Obsługa przemiła, wnętrze klimatyczne i nowoczesne. Zdecydowanie miejsce, do którego chętnie wrócę i które mogę polecić każdemu na pyszne śniadanie w Krakowie.”
“Polecam gorąco! Duży wybór piw i win. W dodatku bardzo dobre. Każdy znajdzie swój smak. Klimat rewelacyjny.”
“Przechodziłam wiele razy obok tego miejsca, ale jakoś nie było okazji wejść. A tutaj takie zaskoczenie - super urokliwe wnętrze oraz w ciepłe dni dostępny ogródek. Plusy: spory wybór win, miła obsługa i ceny za kieliszek umiarkowane.”
“Nie jest spoko. Jest świetnie! Od wejścia poczuliśmy się jak u siebie, zarówno dzięki obsłudze, jak i stałym bywalcom. Super piwa na kranach, do tego wybór cydrów rzemieślniczych i wszystko to w bardzo przyjaznej, sąsiedzkiej otoczce. Warto zaglądać na Podgórze!”
“Kameralne miejsce w centrum (choć odrobinę na uboczu), świetne na zjedzenie czegoś pysznego i popicie dobrym winem. Nie ma tłumów, także można tu miło spędzić czas. Dodatkowy atut do lunche, tylko trzeba podporządkować się godzinom :)”
“Lokal przy ruchliwej ulicy , ale taki jest Kraków. Klimat bardzo przyjazny w ogródku. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzonko smaczne i w uczciwej cenie jak na centrum miasta. Warto coś przekąsić. Widziałam że i Shishe można sobie buchnąć :)”
“Moja pierwsza wizyta w tym miejscu. Nie jestem koneserem piw kraftowych, ale obsługa na wysokim poziomie mi doradziła piwa, które były w moim guście. Szczególne chciałbym podziękować paniom za barem (blond włosy i czarno czerwone) za pomoc w zapoczątkowaniu mojej podróży w świecie piw kraftowych! Polecam!”
“Świetne miejsce z przepysznym jedzeniem i wspaniały klimatem. Pan kelner bardzo miły i chętny do pomocy. Karta krótka co jest dużym plusem. Polecam zupę pomidorowo rybną - bardzo smaczna i sałatkę z buratą. Sernik w sam raz, nie za słodki.”
“Świetne doświadczenie od początku do końca. Obsługa była niezwykle uprzejma, profesjonalna i bardzo pomocna, a cała atmosfera sprawiała, że człowiek czuł się naprawdę mile widziany. Wszystko przebiegło sprawnie, z dbałością o każdy detal, co zdecydowanie wyróżnia to miejsce. Zdecydowanie warte polecenia i chętnie wrócę ponownie.”
“To miejsce na podróż. Podróż w czasie, po smakach, po francuskiej kuchni. Niesamowicie miłe zaskoczenie pomimo swego rodzaju awersji do francuskiej kuchni. Wszystko było pieczołowicie przygotowane, zadbane w każdym detalu. Jeśli chcemy poczuć się jak na prawdziwej uczcie i posmakować również etykiety to właśnie tu. Nie wspomnę już o świetnej obsłudze gotowej pomóc z każdym wyborem. Poza owocami morza, można tu spróbować boskich ślimaków, dziczyzny czy warzyw sezonowych. Wrócę tu na sarninę i ostrygi. Polecam gorąco.”
“Na kebabach też dawałem 5 gwiazdek ale tam oczekiwałem szybkiego zaspokojenia głodu. Tu zjemy spokojnie. Dania są przemyślane urozmaicone i co tu dużo mówić smaczne. Warto dotzeć zanim będziemy glodni (najlepiej po spacerze po centrum krakowa) tak żeby było można cieszyć się odkrywaniem każdej potrawy. Nie jestem koneserem ale potrafię docenić kompozycję smaków. Ja jadłem boczniaki z sosem miętowym jakimś chyba batatem posypanym ziarenkami. Ta kompozycja bardziej mi przypadła do gustu niż droższy stek z sosem pieprzowym ( stek był juz pałaszowany przez żonę więc mogę nie być do końca obiektywny... może zepsuła kompozycję;). Mam ochotę poznać też inne knajpki w okolicy ale z pewnością wrócę testować inne potrawy. Lokal przyjazny dzieciom, kelnerki potrafiły zająć je na czas oczekiwania na jedzenie. Do rachunku została doliczona opłata za obsługę kelnerską (i faktycznie nawet strugaczka do kredek sie znalazła :D) - na plus! Za 6 osób w tym 2 dzieci zaplaciliśmy prawie 6 stówek. Wzielismy też deser i 2 wina grzane i 2 piwa. Miło i przyjemnie spędzony czas. Po posiłku o dziwo chociaż sytym nie czuliśmy się ospali. Pozdrawiam”
“O północy, zmęczeni, ale wskrzeszeni cheesburgerem z tego zacnego miejsca na Kazimierzu w Krakowie. Przesmaczny, dobre frytki. Zdjęcie jak zdjęcie, ale coś jest. Na pewno wrócę.”
“Urokliwe miejsce idealne na randkę. Klimatyczne patio z roślinnością światło naturalne natomiast przestrzeń pod zadaszeniem trochę za ciemne. Przyjechaliśmy na steka i był dobry. Miałam nadzieję że uniesie mnie smakiem lecz mogę powiedzieć tylko "był dobry". Obsługa pełna kulturka, pomieszczenie czyste zadbane. Toaleta łączona damski męska co jest lekko na -. Brakuje miejsca do przewinięcie małych bobasów, jeśli była by taka potrzeba.”