Przegląd katalogu
- 204 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 204 wyników
Przeglądaj myjnia samochodowa w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 204 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 56,188 opinii i ocen.
“To punkt, który łączy profesjonalizm obsługi z przyjazną atmosferą. Kierowcy mogą liczyć na szybkie tankowanie, dobrej jakości paliwo oraz możliwość zrobienia zakupów w dobrze wyposażonym sklepie. Widać konsekwencję w utrzymaniu wysokiego standardu usług — od czystości po jakość oferowanej kawy czy przekąsek. To nowoczesna, zadbana stacja, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.”
“Młody mężczyzna ktory pomaga zatankować paliwo (prawdopodobnie Bartosz) zawsze życzliwy, uśmiechnięty realizuje swoje zadanie na 110%. Takiego pracownika trzeba doceniać. Dziękuję że za każdym razem kiedy Pan tankuje moje auto mam też umytą szybę i zawsze jest Pan niezwykle uprzejmy. To cenne w dzisiejszym "niezadowolonym" świecie.”
“Również dostałem tę nieszczęsną ulotkę i stwierdziłem, że na przekór skorzystam z usług firmy - i nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm, rzetelne podejście i dbałość o każdy szczegół. Zdecydowanie polecam”
“Bardzo miła druga wizyta na stacji sieci Mol. Po miłych doświadczeniach z Wrocławia mogę z czystym sumieniem polecić także tę stację w Krakowie :-)”
“Cena benzyny najtańsza w okolicy. Obsługa bardzo miła, służąca pomocą, co rzadko się obecnie zdarza. Myjnia i kompresor na miejscu. Sklep z szerokim asortymentem, toaleta czysta. Mogę spokojnie polecać tą stację benzynową.”
“Chodzę na tą stację od samego początku. Najpierw po dyskotece w Atomicu(dawno temu koło castoramy) kupowało sie w nocy coś do jedzenia i piwo ma drogę. To było koło roku 2000. Teraz tankuję tylko tutaj ale tylko paliwo bo alko już nie piję. Zawsze Super miła obsługa, dla mnie najlepsza stacja.”
“Pani na nocce z 12 na 13 listopada jest najmilsza na świecie! Myślę że pracodawca powinien docenić tak serdecznego pracownika, dzięki któremu chętnie bym wróciła na tą konkretną stację!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa na tej stacji. Miałam problem z zatankowaniem gazu i na szczęście trafiłam na pana Pawła, który od razu zaoferował pomoc. Spokojnie wszystko mi wytłumaczył i sprawnie poradził sobie z sytuacją. Dzięki jego życzliwości i zaangażowaniu cała wizyta przebiegła bez stresu. Widać, że zależy mu na kliencie – takich pracowników powinno być więcej! Serdecznie dziękuję i polecam tę stację każdemu.”
“Przemiła i profesjonalna obsługa - w szczególności Pan Dawid oraz Pani Weronika. ❤️ Miałam problem z zapłatą kartą w soczewkomacie (nie była to wina stacji tylko mojej karty), zwróciłam się do obsługi i nie zignorowali problemu tylko pomogli znaleźć rozwiązanie. Dziękuję za zaangażowanie! 10/10 :)”
“Super mechanik. Oddałem auto do sprawdzenia wcześniej do innego mechanika- kilka uwag po przeglądzie. Wyszło że konieczna jest wymiana lub naprawdę turbiny-koszt ok 2500pln. Oddałem auto do sprawdzenia ponownego na ul. Lubostroń. Pan sprawdził, zadzwonił, powiedziałem że to turbiny się poci, że można ją wymienić ale on by tego nie robił bo póki się nie leje to tylko niepotrzebny wydatek. Koszt 0.00. Polecam. Po wszystkich mechanikach któży chcą naciągnąć na kase w końcu znalazłem takiego któremu mogę zaufać”
“Orlen to stacja paliw, na której można tankować bez większych stresów – obsługa bywa miła, miejsce często zadbane, myjnia i sklep działają sprawnie. W godzinach szczytu bywa jednak tłoczno, a czasem pojawiają się narzekania na dłuższe kolejki lub niejasności z promocjami.”
“Pan Kamil bardzo mi pomógł przy sprawdzaniu ciśnienia w oponach. Dzięki jego pomocy poczułam się pewniej i spokojniej jako początkująca kierowczyni. Bardzo doceniam takie podejście – dziękuję serdecznie!”
“Bardzo polecam usługę oklejenia samochodu folią. Przyjechaliśmy nowym samochodem celem zabezpieczenia go i pracownicy spisali się świetnie. Po trzech miesiącach od wykonania usługi wszystko jest w super stanie, nic się nie odkleja i wszystko idealnie przylega. Polecam!”
“Najlepsza stacja w mieście Kraków, świetna obsługa, zawsze uśmiechnięty personel i bardzo pomocny w wyborze super promocji, o kawie i przekąskach nie wspomnę gdyż każdy wie, że na Circle K jest najsmaczniej.zawsze czysto i przyjemnie zrobić sobie przerwę nawet w krótkiej do pokonania trasie, a przy okazji polecam skorzystać z myjni samochodowej. Polecam wszystkim znajomym a tak że tym , którzy są tylko przejazdem w Krakowie , jeśli raz odwiedzicie to miejsce będziecie często wracac .Polecam.”
“Miła, profesjonalna i rzetelna obsługa. Duży wybór asortymentu. Na duży plus czystość w łazience. Pracownicy dzisiejszej zmiany Agnieszka, Sylwia i Grzegorz wykazali się wielką pomocą w doborze akcesoriów samochodowych. Aż chce się wracać do tak miłej obsługi i takiej jakości. Polecam w 100 procentach.”
“Bardzo miła obsługa , pomocna , zawsze dobrze doradzą gdy klient nie wie czego chce. Polecam nocną zmianę Panie Anię i Paulinę . Zawsze uśmiechnięte i bardzo miłe. Polecam”
“Najlepsza Stacja na jakiej miałem okazję tankować. Obsługa bardzo uprzejma uśmiechnięta i pomocna”
“Dziś obsługiwała mnie sympatyczna Pani, jej zaangażowanie i dobra energia sprawiły że postanowiłam napisać opinię. Już od jakiegoś czasu zaglądam na tą stację mimo że mijam po drodze kilka innych ale właśnie tu zawsze wizyty są mile :) bardzo dziękuję i polecam !”
“Mam pytanie o ON B0. Oznaczenie na dystrybutorze i na pylonie jest B0 lub BO gdyż trudno drażnić cyfrę zero od litery "o" natomiast na pistolecie wyraźnie jest oznaczenie B7, co oznacza że jednak olej napędowy może zawierać do 7% biokomponentów. Pytałem obsługę, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Proszę o wyjaśnienie czy paliwo B0 sprzedawane u Was na stacji nie zawiera biokomponentów czy jednak zawiera do 7%”
“Jestem bardzo zadowolony z usług studia detailingowego! Moje auto wygląda jak nowe. Fachowość, precyzja i dbałość o szczegóły są na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto chce odświeżyć swój pojazd”
“Dziękuję Panu Patrykowi za pomoc z ciśnieniem kół. Wystarczy serdeczność,taka jak ta była,by Klient był wdzięczny i dobrze stacje zapamiętał”
“Super stacja. Bardzo pomocny kierownik Pan Tomasz. Nieoceniona jego pomoc przy odkurzaczu.”
“Stacja godna polecenia. Dodatkowo uprzejma obsługa Pani Kasi sprawia, że miło będzie zawitać tam jeszcze raz.”
“Świetne miejsce na szybki przystanek w trasie lub codzienne zakupy. Stacja czysta, dobrze zorganizowana, a obsługa bardzo miła i pomocna. Duży plus za dobrą kawę i szeroki wybór produktów – wszystko, czego potrzeba w jednym miejscu. Zdecydowanie jedna z lepszych stacji w Krakowie, chętnie wracam.”
“Wykupiłem usługę mycia, sprzatania, oraz nałożenia wosku. Jestem bardzo zadowolony, efekt przerósł oczekiwania :)”
“Bardzo dobry i solidny warsztat. Życzliwa i fachowa obsługa klienta.”
“Doskonała robota i miła obsługa! Polerowanie, nałożenie powłoki ceramicznej i malowanie kierownicy – wszystko zostało wykonane jakościowo, starannie i w uzgodnionym terminie. Po wykonaniu usługi otrzymałem cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji – za co należą się szczególne podziękowania.”
“Praca została wykonana na naprawdę wysokim poziomie — czuć profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły i autentyczną obsługę klienta. Wnętrze i karoseria obu samochodów zostały doprowadzone do idealnego stanu: dokładne czyszczenie, staranne czyszczenie skóry, plastików i szyb, użycie odpowiednich produktów, bez smug, otarć i niedoskonałości. Byłem szczególnie zadowolony, że specjaliści z wyprzedzeniem wyjaśnili mi, jakie kroki zostaną wykonane, jakich środków użyją i jakiego efektu się spodziewam. Po odbiorze samochodów różnica była natychmiast zauważalna — były lśniące, świeże, zadbane, a co najważniejsze, czułem, że są w rękach ludzi, którzy naprawdę znają się na swojej pracy i czerpią z niej przyjemność. Zdecydowanie polecam tę usługę. Jestem w pełni zadowolony z jakości i na pewno skorzystam z niej ponownie.”
“Serwis dba o mój samochód z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Czuje się usatysfakcjonowana i pełna poczucia bezpieczeństwa odbierając samochód po naprawie. W przypadku poważniejszych awarii zawsze mogę liczyć na wyjaśnienie i wytłumaczenie co powinnam zrobić i jakie naprawy czekają mnie w przyszłości. Zachowanie w pełni prokonsumenckie. Panie obsługujące klientów są sympatyczne i przyjacielsko nastawione do klienta, dzięki czemu człowiek mniej stresuje się ewentualnymi awariami, bo wie, że zawsze może wrócić po pomoc. Polecam :)”
“Zadzwoniłem, odebrali telefon natychmiastowo, termin dobrałem odpowiedni dla mnie. Oddałem samochód na wymianę: oleju, filtrów, oraz pełny przegląd. Coś dodatkowo stukało w zawieszeniu - Panowie poprawianie zdiagnozowali problem oraz wymienili wahacz dolny po prawej stronie, teraz nic nie stuka. Dodam że przekazałem samochód o 9:00, przed 13:00 był gotowy, odebrałem po pracy koło godziny 17:00. Ceny mają na poziomie średnim, ale w tych czasach nawet są bardzo OK. Serwis godny polecenia! Pozdrawiam!”