Opinie

  1. Pete Ryx ★★★☆☆

    ⛽️Stacja w standardzie sieci przynajmniej jeśli chodzi o ofertę i wystrój. Jest Verva i LPG. ☕️Kawa z ekspresu to lura jaką rzadko spotykam

  2. Piotr Gajewski ★☆☆☆☆

    Nie oczekuję cudów po automatycznej myjni ale efekt po 2 myciach na najdroższym programie jest delikatnie mówiąc beznadziejny, co zresztą widać na zdjęciach. Koła umyte tylko z jednej strony, progi ledwo zmoczone, nawet najbardziej wystające elementy jak tablica rejestracyjna miały marny kontakt ze szczotkami. Ogólnie nie polecam, bo jest to jedna z najgorszych myjni Krakowie.

  3. Wiola ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa. Jestem na tej stacji co tydzień o tej samej porze. Na wejściu unosi się niesamowity smród. Nie wiem czy jest tu problem z kanalizacją czy piec do wypieków tak śmierdzi, ale zapach jest odrażający. Pozwoliłam sobie zapytać innych klientów czy mają podobne odczucia i potwierdzili moje spostrzeżen Pan z kucykiem kompletnie nie zwraca uwagi na stojące osoby w kolejce, mimo że jest jedyną osobą na stacji, bo kolega tankuje komuś paliwo. Ja rozumiem, że wcześniej miał zamówienie i musi je przygotować, ale stać przy piecu 2 minuty i trzymać za rączkę na prawdę mógłby sobie darować. Pozostali Panowie, którzy tu pracujący zachowują się jakby byli tam za karę. Niestety jest to jedyna stacja Orlenu na mojej trasie a jakość obsługi jak i warunki panujące na stacji dalekie są od podstaw.

  1. Oksi Oksi ★★★★★

    Pan Kamil bardzo mi pomógł przy sprawdzaniu ciśnienia w oponach. Dzięki jego pomocy poczułam się pewniej i spokojniej jako początkująca kierowczyni. Bardzo doceniam takie podejście – dziękuję serdecznie!

  2. przemek przemek ★☆☆☆☆

    Chamski i arogancki siwy Pan z kucykie, który niemiło odnosi sie do klienta, to cechy, które niekoniecznie łącza się z pracą przy obsłudze klientów. Po zwrócenie Panu uwagi, że sprzedali mi myjnie automatyczną, która jest uszkodzona i nie moge przez to wyjechać z myjni, zwrócił sie do mnie, że "on to ma w du (czterech literach) i zgłaszał te usterki. Jak chce to mogę pisać zażalenie do Orlenu, a jemu to lata" Zachowanie niestosowne i nie na miejscu pracownika spółki skarbu państwa.

  3. Laura piszczek ★☆☆☆☆

    Zatrułam się na tej stacji hot dogiem nie polecam

  1. Kinga Szablowska ★★☆☆☆

    Łazienka bez papieru toaletowego ani ręczników do rąk, podpisy zrobione do północy żeby tylko były a o 22:50 brak przyborów, nie fajnie

  2. Anna Sobolewska ★☆☆☆☆

    Obsługa stacji nieuprzejma. Kupowałam zapiekankę kolejny raz i kolejny raz była nie upieczona. Na moją uwagę Pani w sposób mało grzeczny odpowiedziała,iż takie dostają.Żadnych przeprosin tylko obcesowe stwierdzenie.

  3. Arkadiusz Kwolek ★☆☆☆☆

    Właśnie q tej chwili mnie obsługiwał na stacji młody chłopaczek taki tleniony bląd. Z łaską wydał mi 4 zł. Czy on tutaj pracuje za karę? Byłem miły, a on ani dziękuję, ani do widzenia i zapraszam ponownie. Omijam tą stację od teraz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy os. Strusia 24, Bieńczyce, 31-807 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 564 383

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements