Nie polecam serwisu jeszcze dobrze nie wyjedziesz za bramę a juz sie kontroli na kokpicie palą chyba to specjalnie robią
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Ciślak ★☆☆☆☆
-
Karol Postrożny ★★★★★
Bardzo miła obsługa oraz kompletna i szybka naprawa samochodu, zostawiałem auto tutaj już kilka razy, do dziś wszystko śmiga bez zarzutu. Wyjaśnienie problemu dokładne bez ściemniania, po prostu świetny serwis. Polecam
-
Dawid Olszówka ★☆☆☆☆
Nie polecam, około 2 tygodnie temu konsultant powiedział, że zajmie się moją sprawą i oddzwoni, jednakże do dzisiaj brak kontaktu ze strony konsultanta. Jeśli ktoś posiada skrzynię DSG i planuje wymienić olej metodą dynamiczną to nie polecam tego warsztatu, ponieważ w tej firmie panuje przekonanie, że w DSG olej wymienia się tylko statycznie.
-
Karolina Fi ★★★★★
Serwis dba o mój samochód z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Czuje się usatysfakcjonowana i pełna poczucia bezpieczeństwa odbierając samochód po naprawie. W przypadku poważniejszych awarii zawsze mogę liczyć na wyjaśnienie i wytłumaczenie co powinnam zrobić i jakie naprawy czekają mnie w przyszłości. Zachowanie w pełni prokonsumenckie. Panie obsługujące klientów są sympatyczne i przyjacielsko nastawione do klienta, dzięki czemu człowiek mniej stresuje się ewentualnymi awariami, bo wie, że zawsze może wrócić po pomoc. Polecam :)
-
Robert Sądowicz ★★★★★
Ogarnęli mojego Peugota wzorowo. Samochód zostawiony rano, popołudniu był gotowy do odbioru. W przypadku niejasności lub wątpliwości był telefon z informacją co jest do zrobienia a co nie. ASO chciało mi wymienić części które były sprawne. Kompresor klimatyzacji naprawili przez wymianę cewki a ASO chciało wymieniać cały kompresor. Dziękuję bardzo za pomoc w przywróceniu lwa do pełnej sprawności.
-
Mateusz ★★★★★
Gorąco polecam - składałem nowe koła zimowe z czujnikami TPMS. Mimo "wysokiego sezony" w branży wulkanizacyjnej, znalazł się termin na złożenie i wymianę. Dobry kontakt z serwisem - wszystko sprawnie i na czas, w miłej atmosferze. Polecam.
-
Marcin Kukula ★☆☆☆☆
Samochód zostawiony do naprawy rano o 8. Brak kontaktu przez cały dzień z serwisu. Po przyjściu o 15:40 okazało się ze serwis zamknięty, pracują do 15 !!!. Nie poinformowali o konieczności samochodu zastępczego. Zero profesjonalizmu.
-
Daniel Szymonik ★★★★★
Pełen profesjonalizm na poziomie jakości wykonanej usługi, obsługi klienta, czasu realizacji i rozsądnych cen. Opinia dotyczy wymiany opon w dwóch samochodach oraz usługi serwisu klimatyzacji (wymian filtra, ozonowanie).
-
Aneta Koza ★☆☆☆☆
Różnica owszem może się zdarzyć...ale nie 16-sto miesięczna jeżeli przyjeżdżam i prosze o nowy produkt. Datę widać gołym okiem jak tylko wyjmie się akumulator z samochodu. Dedykowany specjalista wie co montuje i na do zwracać uwagę. Kontaktowałam się dziś - nie otrzymałam żadnych konkretnych informacji. Ja nie chce wymienić już u was akumulatora - chce go oddać i otrzymać zwrot pieniędzy za to co mi zamontowaliscie. Od kilku dni auto nie jeździ...i to ja mam problem. Tego faktu nic nie zmieni w tej chwili. _________________________________ Niby prosta rzecz, wymiana akumulatora na nowy i skopane. Państwo szanowni sprzedali półtoraroczny akumulator z czerwca 2020 roku w październiku 2021 jako NOWY! Wyprzedają stare dziadostwo, a nóż się nikt nie zorientuje. Państwo sobie chyba nie zdawali sprawy, że w zimie w Polsce są mrozy! I to nie tylko takie do -5. Skutkiem tego auto stoi bo na zewnątrz mróz -10 od kilku dni. Żenada. 400 PLN wyrzucone w błoto. Zdecydowanie nie polecam i radzę dokładnie patrzyć na ręce do robią i co sprzedają.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Q Service Castrol ABACUS?
Q Service Castrol ABACUS znajduje się przy Zakopiańska 58B, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Q Service Castrol ABACUS?
Można skontaktować się z Q Service Castrol ABACUS pod numerem +48 122 960 731
Jak można dotrzeć do Q Service Castrol ABACUS?
Do Q Service Castrol ABACUS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku