Opinie

  1. Леонид Жданов ★★★☆☆

    Korzystałem z myjni, wykupiłem program "Perfect" za 43 złote. Niestety, rezultat nie spełnił moich oczekiwań ani opisu programu. Po myciu cały samochód jest pokryty plamami wosku, a szczotka do felg, choć jest, w ogóle nie działa, przez co felgi pozostały brudne. Gdybym wiedział, nie przyjechałbym na tę myjnię.

  2. Asia Głębicka ★☆☆☆☆

    23:40 a dystrybutory wyłączone, z obsługi nikt nie raczy podejść i poinformować, że nie można już zatankować, tylko się patrzą…

  3. Aga Tka ★☆☆☆☆

    Na kwadrans przed północą nie można zatankować ani skorzystać z toalety na stacji (chcąc być klientem), bo czynne jest tylko okienko nocne, panowie zapytani przez okienko (trzeba było podejść i pomachać) odpowiedzieli, że o północy zamykają, więc już nie można wejść. Ciekawe podejście do klienta…

  1. anonym 2.2.0 ★★★★★

    Dzisiaj wyjątkowo wysoki poziom obsługi od pana pracownika – pełen profesjonalizm i uprzejmość.

  2. Roashy ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa pełna uśmiechu. Pan Dawid swoim pozytywnym podejściem do pracy poprawił mi dzień ❤️

  3. Grzegorz Woźnica ★★★★☆

    Ceny nawet niskie jak na Kraków, kolejki rzadko, obsługa dobra (przy pytaniu o paliwo zimowe specjalnie sprawdzali dla potwierdzenia). Jedyny minus to niefortunnie rozłożone dystrybutory przez co można się pomylić pomiędzy zwykłym paliwem a premium jak jest się pierwszy raz.

  1. Carl KrK ★★★★★

    Jedna z lepszych stacji w mieście. Obsługa super, widać że zgrana ekipa ludzi tu pracuje. Czysto, posiłki ciepłe świeże. Lokal po przebudowie duży i nowoczesny. Wszystko ok

  2. Aleksandra Aleksandra ★★★★★

    Rzadko kiedy to się zdarza ale muszę wystawić pozytywną Opinię. Za każdym razem kiedy jestem na stacji trafiam na pozytywnych ludzi dających masę radości, nie jedno krotnie poprawili mi humor miłym słowem, bardzo serdecznie polecam, Moja stacja numer 1 ❤

  3. Ola Aleksandra ★★★★★

    Cena benzyny najtańsza w okolicy. Obsługa bardzo miła, służąca pomocą, co rzadko się obecnie zdarza. Myjnia i kompresor na miejscu. Sklep z szerokim asortymentem, toaleta czysta. Mogę spokojnie polecać tą stację benzynową.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw MOL?

Stacja Paliw MOL znajduje się przy Osiedle Kombatantów 20, Mistrzejowice, 31-000 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw MOL?

Można skontaktować się z Stacja Paliw MOL pod numerem +48 519 075 616

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw MOL?

Do Stacja Paliw MOL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements