Przegląd katalogu
- 666 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 666 wyników
Przeglądaj miejsce na relaks w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 666 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 293,175 opinii i ocen.
“Fajny plac zabaw,dużo alejek w cieniu do spacerów i jazdy na rowerze,rolkach....”
“Ulubione miejsce do posiedzenia ze znajomymi, niezmiennie od lat. Jednak miejsce nie dla każdego, trzeba rozumieć i lubić klimat, który tam panuje. Drinki w porządku, happy hours dwa drinki w cenie jednego to super promocja trwająca już dosyć długo(oby jak najdłużej). Oczywiście można doszukiwać się niemiłych zachowań ze strony barmanów, trzeba jednak pamiętać, że to też są ludzie.”
“Trafiliśmy tam z żoną trochę przez przypadek bo miejsce gdzie mieliśmy się udać było zamknięte. Po wieczorze "U Muszkieterow" cieszę się, że tak się stało. Obsługa 10/10, kelnerka bardzo miła i uprzejmą. Od powitania, przez przelotne pytania typu "czy państwu smakuje?", "czy wszystko w porządku?" aż do pożegnania widać było, że zna się na swojej pracy i "nie jest tam za karę". Herbaty pięknie podane i bardzo dobre, wiele lokali mogłoby się uczyć jak podawać herbatę. Kuchnia wyborna. Pierogi z gesiną smaczne, farsz pyszny a ciasto idealne. Deser, sernik palce lizać a tarta gruszkowa super. Podsumowując, świetne miejsce na spotkanie z rodziną lub znajomymi. Ceny w stosunku do jakości jak najbardziej OK. Do tego duży parking i ciekawa okolica (stadnina koni). 10/10 jestem na TAK. Polecam i na pewno nieraz tam wrócę.”
“Bardzo w porządku klub. Czysto, bezpiecznie, ceny w środku niższe niż gdziekolwiek indziej. Obawiałem się ochrony patrząc po innych opiniach, ale zupełnie bez sensu. Jak ktoś szuka guza, to wszędzie go znajdzie, ale ja się tutaj bardzo dobrze bawiłem i panowie zarówno na bramce jak i w środku byli bardzo kulturalni i w porządku.”
“Ktoś tutaj ma smak i potrafi gotować! Krupnik - majstersztyk, świetne kawałki mięsa, idealny. Dania mięsne, surówki bardzo dobrze przygotowane. Moja sugestia co do mizerii - może zamiast plastrów, które pozostają twarde i nijakie, wybrać wersję z ogórkami po zmiękczeniu (troszkę cukru i soli, kiedy zmiękną, odcisnąć) do tego sok z cytryny, śmietana, odrobina pieprzu? Nie bójcie się smaku, bo macie o nim pojęcie :))) Pozdrawiam i trzymajcie tak dalej!”
“Czysto, ładnie, fantastycznie ludzie ! Polecam!”
“Doskonały hotel na krótkie pobyty w Krakowie. Bardzo dobrze zlokalizowany niedaleko dworca kolejowego i na skraju Starego Miasta. Bardzo dobra izolacja akustyczna. Chociaż mieliśmy pokój tuż przy windzie było naprawdę bardzo cicho. Pokój nieduży z małą łazienką, ale kabina prysznicowa jest bardzo przestronna. Bar a jednocześnie sala śniadaniowa tworzy przestronna przestrzeń wspólną co w dużym stopniu rekompensuje skromność powierzchni pokoi i tworzy atmosferę schroniskową. Śniadania cenowo w średniej krakowskiej (82,50 za dziecko i dorosłego) a jakościowo niezłe. Duży wybór zimnych zakąsek i godna polecenia jajecznica. Kawę chyba lepiej zamówić odpłatnie w barze niż pić bezpłatną z automatu. Obsługa bardzo sympatyczna i uczynna.”
“Aktualizacja. 20.07.25 Jakość i świeżość potraw bez zmian Wszystko świeże i smaczne. Czas oczekiwania na obiad około 20 minut. Polecam. Miła obsługa.”
“W 1929 roku czołowy polski architekt Adolf Szyszko-Bohusz buduje w Przegorzałach willę Odyniec. Buduje ją na kształt romańskiej rotundy Św. Feliksa i Adaukta na Wawelu, której Szyszko jest odkrywcą. 2. 26 września 1939 roku gubernatorem dystryktu krakowskiego wchodzącego w skład Generalnej Guberni zostaje austriacki nazista Otto Wachter. Wysiedla on architekta i poleca mu zaprojektować zamek Wartenberg. 3. Zamek powstaje obok willi w 1942 roku. Wachter w tym czasie zostaje gubernatorem Dystryktu Galicja we Lwowie. Gubernator Hans Frank podarował zamek Heinrichowi Himmlerowi a ten umieszcza w nim szpital dla SS-manów. 4. Otto Wachter wsławił się założeniem krakowskiego getta a także był twórcą 14 dywizji grenadierów SS Galizien złożonej z Ukraińców. Wraz z żoną znani byli z kradzieży polskich zbiorów muzealnych. Umarł nie ponosząc kary w katolickim klasztorze Via Pigna w Rzymie w 1949 roku, a przyczyny śmierci do dziś są zagadką. 5. W zamku obecnie jest hotel i restauracja, ale nadal nie jest wpisany do listy zabytków z uwagi na swą przeszłość. Rodzina Szyszko wielokrotnie próbowała odzyskać willę, ale do tej pory to się nie udało.”
“W połowie sierpnia br. roku skorzystaliśmy z hotelu Wilga przy organizacji spotkania rodzinnego. Spotkaliśmy się z pomocą i uprzejmą obsługą przy organizacji tego wydarzenia. Korzystaliśmy z sali konferencyjnej a potem kręgielni - gdzie dobrze się bawiliśmy i spędziliśmy miło czas. Dużym atutem hotelu jest jego lokalizacja - niedaleko Kazimierza oraz rynku krakowskiego i Starego Miasta. Polecam .”
“Przemiła pani na recepcji,bardzo otwarci na prośby gości, nie było problemu aby samochód zostawić na parkingu dłużej niż doba hotelowa. Kawa,herbata dostępne 24h. Wygodne łóżka. Jedyny minus to położenie hotelu,dość rozrywkowa i głośna okolica. Całą noc było słychać głośne zachowanie na drodze pod oknami. Ale ogólnie pobyt na duży plus.”
“Pierwsze 5 gwiazdek dla Pana z Obsługi. Za cierpliwość przy wyborze dań oraz sympatyczną obsługę. Kolejne gwiazdki za szybkość realizacji zamówienia. Danie dnia bardzo dobre, zupa brokułowa, drugie danie ziemniaki, kawałek mięsa plus kompot. Możliwość samodzielnegow wyboru surówek. Za to też kolejne gwiazki. Polecamy również placki po węgiersku z gulaszem. Placki duże i smaczne. Polecam również żurek ziemniakami i kiełbasa. Wszystko Świeże i smaczne. Ogólnie schludny wystrój lokalu. Z zewnątrz niepozornie wyglądające miejsce. W środku jasno. Przed lokalem bezpłatny parking. Również duży plus za dostwosanie miejsca dla osób niepelnospranych. Podjazd dla wózków. Ogólna ocena 5 gwiazek. Polecam. Na pewno jak będę w okolicy zaglądnę i zjem coś dobrego. Ceny przystępne.”
“Piękne, kameralne miejsce gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia od codziennego świata. Urzekło mnie wnętrze, naturalne kosmetyki i nIezwykle kompetentna właścicielka - Marina :)”
“Manicure perfekcyjnie wykonany .Polecam z całego serca p.Alicję jej staranność i dokładność jest ogromna.Perfekcja!!!”
“Panie z bardzo dużym zaangażowaniem i starannie prowadzą zarówno wywiad jak i wszystkie zabiegi. Bardzo szczegółowo wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, konkretnie i rzeczowo. Bardzo polecam. Stała klientka.”
“Jedność z naturą, klimatyczne i ekologicznie”
“Swim & Travel pod przewodnictwem Michała zasługuje na więcej, niż tylko 5 gwiazdek, ale system mnie ogranicza. Za to Michała nie ogranicza już nic ! Pod okiem znakomitych instruktorów, w znakomitej atmosferze, na każdych zajęciach odkrywamy swoje supermoce :-)”
“Super miejsce na spacer. Kawałek dzikiej natury w centrum miasta.”
“Bardzo duże zaangażowanie sympatycznej pani Renaty w indywidualny dobór ofert. Jest wszystko. Od wycieczek po pełne pobyty. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do tego wspaniała lokalizacja biura podróży.”
“Najlepszy salon paznokci w Krakowie. Jestem stała klientką. Obsługa zawsze na wysokim poziomie. Polecam”
“Rejs był naprawdę świetnym doświadczeniem – piękne widoki, spokojna atmosfera i wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Na szczególne wyróżnienie zasługuje młody chłopak z obsługi, który okazał się niezwykle uprzejmy i kontaktowy. Od razu stworzył przyjazną atmosferę, chętnie odpowiadał na pytania i służył pomocą przez cały rejs. Widać, że zależy mu na tym, żeby każdy gość czuł się dobrze. Zdecydowanie polecam i z chęcią wrócę ponownie!”
“Najlepsza lokalizacja na jaką mogliśmy trafić. Apartament super.”
“Lokalizacja super, obsługa świetna, widok na Wawel. Weekend na tej barce uważam za super udany.”
“Byłam w ten weekend w tym hotelu i moje wrażenia są pozytywne . Być może jest trochę na uboczu co mi nie przeszkadza. Zawsze można użyć komunikacji miejskiej. Pokój był ładny i zadbany. Łazienka czysta i schludna. Obsługa mila, pomoca. Zjedlam też smaczne śniadanie w hotelowej restauracji. Widzę mały - typu wieczorem ciężko jest zaparkować na parkingu przypisanym do hotelu, jednak nie zmienia to mojej ogólnej oceny. Polecam każdemu i myślę , że wrócimy. Pozdrawiam”
“Jesli chodzi o standard adekwatny do ilości gwiazdek to spełnia maxymalnie oczekiwania. Pani Lucyna, z obsługi zasługuje na specjalne wyróżnienie. Generalnie pobyt na plus.”
“Bardzo ciekawa inicjatywa. Miejce z dębami znajduje się za szkołą podstawową w Branicach, przy ulicy Zaporębie. Ciekawe ile z tych drzew się przyjmie. Dobrze by było gdyby opiekę nad tym miejscem sprawowały dzieci z tej szkoły.”
“Zawsze perfekcyjnie wykonany zabieg! Spełnione obietnice efektów zabiegów. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm.”
“Świetnie i klimatyczne miejsce. Pyszne drinki”