Przegląd katalogu
- 666 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 666 wyników
Przeglądaj miejsce na relaks w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 666 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 293,175 opinii i ocen.
“Świetne miejsce do odwiedzenia przy okazji spaceru po Lasku Wolskim, czy wycieczce do ZOO. Duży wybór kawy, ciast, zimnych napojów i lodów. Na zewnątrz duży tata z miejscami siedzącymi wśród pięknej zieleni. Miła obsługa, wspaniała relaksująca atmosfera. Zdecydowanie warto odwiedzić.”
“Swoją opinię zacznę od tego, że co do zasady jestem raczej bardziej wymagającą osobą aniżeli mniej. W związku z tym, poszukując pomocy do utrzymania porządku w domu, przed wszystkim zależało mi na jakości sprzątania, szczegółach, a mi i mojemu mężowi nade wszystko na zaufaniu. Już pierwsze spotkanie z p. Moniką pokazało mi, że mam do czynienia z osobą doświadczoną, rozumiejącą pewne kwestie i bardzo ludzką. Pani Monika dokładnie wybadała nasze potrzeby, przy każdym kolejnym kontakcie była bardzo elastyczna i wsłuchująca się uwagi. Pani Monika wraz ze wspólnikiem pokazują, jak powinna działać profesjonalna firma - z szacunkiem wobec swoich pracowników, ze zrozumieniem i otwartością wobec klienta oraz sprawną organizacją własną. Wszystko jest zawsze zrobione na błysk, cała drużyna wraz z właścicielami widać, że znają się na tym, co robią, a dodatkowo z dbałością zajrzą w każdy kącik. U nas zakamarków jest naprawdę niemało, mamy m.in. sporo elementów tekstylnych i sztukaterie. Wszystko lśni, kurze nigdzie nie zostają, nawet nawiasy drzwi są przecierane. Jeśli komuś zależy na dbałości o detale, zrozumie doskonale, o czym tutaj piszę. Do tego wszystkiego widać, że Pani Monika wraz z ekipą rozumieją, że każdy z nas jest inny, może mieć inne preferencje czy uwagi. Rozumieją to w pełni, a gdy widzą potrzebę zasugerują pewne rzeczy od siebie. To buduje zaufanie oraz poczucie zaoopiekowania, co jest dla nas niezwykle odciążające i satysfakcjonujące. Niezwykle cieszymy się, że znaleźliśmy Shine Studio i polecamy każdemu, kto poszukuje profesjonalistów z ludzkim podejściem oraz zależy mu na dbałości o detale. Pozdrawiamy wraz z mężem i synem całą ekipę! :)”
“Super podejście do pacjenta i bardzo dobrze wykonane leczenie kanałowe. Zdecydowałam się na wystawienie tej opinii dopiero po kilku latach od wizyty i do tej pory z leczonymi zębami w tej klinice nic się nie dzieje. Na samym początku leczenia otrzymałam szczegółową rozpiskę krok po kroku co powinno zostać zrobione i jak każdy etap wygląda cenowo. Pan doktor bardzo miły i odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie. Po wizytach w różnych miejscach i klinikach, mogę naprawdę polecić magnaDENT.”
“Przepyszna pizza, świeże i doskonałej jakości składniki, świetne ciasto! Dodatkowo, przemili właściciele, typowy włoski klimat:) przy Ojcowskiej znajduje się ogródek z parasolami, więc można zjeść pizzę na miejscu. Polecam, 10/10 :)”
“Bardzo polecam odwiedzić ten salon kosmetyczny. Jestem klientką od dwóch lat i nie zamierzam go zmienić! Pani Agnieszka uratowała moją skórę twarzy. Twarz była nadmiernie przesuszona przez terapię lekiem zawierającym izotretynoinę. Seria zabiegów mezoterapii (Cytocer532) nawilżyła moją skórę twarzy i stała się bardziej wygładzona. Dodatkowo, Pani Agnieszka podchodzi bardzo fachowo do zabiegów i starannie dobiera stylistki, dzięki czemu na miejscu spotkamy się z profesjonalizmem i miłą atmosferą. Jeśli chodzi o stylistki, szczególnie polecam - Anastazję, która starannie wykonuje swoją pracę i zawsze mogę liczyć na cieszące oko zdobienia. :)”
“Pani Karolina od lat dba o moją skórę. Poza zabiegami, doradza kosmetyki domowe a także zwraca uwagę na suplementację. Ma ogromną wiedzę, której nie dorównuje większość dermatologów w Krakowie. Bardzo polecam. Ego to pełen profesjonalizm!”
“Serdecznie polecam ten salon! :) Córka (8 l.) miała tu przebijane uszy i nic jej nie bolało. Pani kosmetyczka, przeprowadzająca zabieg, wszystko dokładnie wytłumaczyła córce, a dzięki miłej atmosferze i empatycznemu podejściu, wszystko poszło gładko. Córka jest zachwycona. Jeszcze raz bardzo polecamy ❤️”
“Polecam Panią Annę Sychovą. Zawsze po wizycie u niej mam perfekcyjne paznokcie. Chodziłam do różnych stylistek i to jest pierwsza która robi mi tak trwałą stylizację, że przez 4 tygodnie mam piękne paznokcie bez uszczerbków. Mam nadzieję, że to się nie zmieni.”
“Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z techniki babylights, które odbyło się 5.10. Jestem niezwykle zadowolony — szkolenie było pełne praktycznej wiedzy i cennych wskazówek. Poznałem technikę babylights, która daje przepiękne, subtelne przejścia. Nauczyłem się również, jak prawidłowo wykonać front blond, a także jak robić dobre zdjęcia efektów swojej pracy. Atmosfera podczas szkolenia była świetna, a wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione. Dziękuję Klaudii i Krzyśkowi za fantastyczne szkolenie — z przyjemnością będę wracać na kolejne szkolenia Z całego serca polecam szkolenie z techniki babylights każdemu, kto się nad nim zastanawia — naprawdę warto!”
“Najlepszy salon w okolicy, fryzjerki zawsze doradzą, koloryzacja zgodna z oczekiwaniami, włosy odżywione :) Polecam!!”
“Identyfikując się jako dziewczyna za każdym razem drżę idąc do barbera. Po pierwsze boję się fryzjerów. Po drugie doświadczyłam ze względu na płeć protekcjonalnego podejścia do mojej osoby ze strony barberów. Wchodząc do chłopaków stres minął po chwili. Lokal czysty, minimalistyczny co dla mnie jest na plus. Nie było small talku na siłę. Jeśli była przestrzeń to była rozmowa, jeśli zapadła cisza nie bardzo odczuwało się dyskomfort. Widać, że chłopacy wiedzą co robią. Wykazują się profesjonalizmem, doradzą, czuć ciepło od nich płynące. Nie poczułam oceny mojej osoby ze względu na płeć czy pomysł niepopularnej fryzury dla kobiet - buzz cat. Cena adekwatna do usługi. Polecam osobom każdej płci wpaść do chłopaków na usługę barberską :)”
“Bardzo polecam lokal. Super atmosfera. Wiedzą co robią, na pewno przyjdę ponownie. Nie dużo drożej niż osiedlowy fryzjer ale jak najbardziej warto. Polecam!!”
“Już nie pamiętam jak sie nazywał Pan który mnie strzygł ale wiem że miał tatuaż nożyczek na chyba prawej ręce ale nie ważne ogólnie bardzo ładnie w środku i przytulnie terminy są prawie cały czas pań mnie obciął bardzo profesjonalnie a Pan z recepcji dal mi 9 zł zniżki na puder do włosów naprawdę polecam”
“Polecam dla każdej mamy. Syn elegancko ostrzyżony. Pani fryzjerka bardzo miła i wyrozumiała. Napewno będziemy korzystać.”
“Bardzo dobre hamburgery!!!! Mięso palce lizać!!!!!!! Dodatkowo w cenie są frytki i sałatka! Sympatyczna obsługa!!!!! Miejsce godne polecenia!!!!”
“Z zewnątrz niepozorne, ale w środku ma swój klimat. Fajne miejsce można pograć w darta i napić się piwka Polecam”
“Pyszne jedzenie, duży wybór słonych i słodkich przekąsek. Bardzo przytulnie:)”
“Przepiękne paznokcie, trzymały się super długo, świetna atmosfera. Bardzo polecam. Panie bardzo profesjonalne i przemiłe.”
“W końcu znalazłam miejsce, z którego jestem zadowolona :) Pani Sofia i Pani Ania wykonują swoją pracę z największą starannością. Manicure i pedicure zawsze na 5+! Myślę, że Bodycare dzięki przeprowadzce do nowego lokalu będzie jeszcze wspanialszym miejscem :)”
“Polecam paznokcie u Pani Anety! Bardzo solidne i dokładne wykonanie. Przez 20 lat nikt nie zrobił mi nigdy lepszych paznokci! Właścicielka salonu zawsze mega sympatyczna! Polecam z całego serca”
“Bardzo smaczne pierogi. Najczęściej zamawiamy ruskie, ze szpinakiem i serem feta oraz z truskawkami. Cała rodzina się nimi zajada :)”
“Świetny 3 poziomowy plac zabaw. Miejsce bardzo dobre do wspinaczki, każdy poziom oferuje różne stopnie trudności. Dzieci od kilku do kilkunastu lat znajdą coś dla siebie. Obok znajduje się ścieżka martwych drzew, w której można również miło spędzić czas. Polecam”
“Fajna kameralna kawiarnia w centrum Krakowa. Bardzo klimatyczna, świetnie urządzona - można na chwilę przenieść się do Włoch. Kilka wariantów kawy, jest w czym wybierać, a walory smakowe wyśmienite! Do wybory także kilka ciekawych słodkich pozycji - jedliśmy tartaletkę pistacjową, sernik na zimno z kajmakiem oraz tartę jabłkową - wszystko smaczne i godne polecenia. Bardzo miła i sympatyczna obsługa obsługa. Dodatkowo Pan obecny za ladą stwierdził, że zrobiliśmy spore zamówienie i dorzucił rabacik, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy, a syn dodatkowo dostał paczkę ciasteczek. Oprócz rzeczy serwowanych na miejscu można kupić trochę gotowych produktów i zabrać do domu (słodycze, napoje, przetwory). Kawiarnia zrobiła na nas wrażenie i na pewno wrócimy i przetestujemy pozostałe pozycje z menu.”
“Super miejsce na relaks Każdy znajdzie miejsce dla siebie Spokój , piękny staw z kaczkami Boisko , hamaki i leżaki ławeczek też nie brakuje”
“Byłam dziś rano na dermapenie z kwasem oraz regulacji brwi i z obu usług jestem bardzo zadowolona. Brwi zrobione idealnie, a twarz, mimo lekkiego zaczerwienienia, już wyglada o niebo lepiej niż przed zabiegiem.”
“Najwyższa ocena za pobyt. Czyściutko, profesjonalna i miła obsługa. Blisko do interesujących mnie miejsc. Serdecznie polecam.”
“Pałac Lubomirskich dawniej, obecnie mieści się tu hotel, dzięki czemu pałac nie podzielił losu innych dawnych pałaców, które niszczeją. W lobby hotelu oryginalna posadzka mająca 270 lat. W budynku mieści się rekomendowana przez Michelin Restauracja Artesse.”
“Konkretna, energiczna specjalistka od rzeczy zwykłych i niezwykłych. Idealne połączenie dobrego rzemieślnika i artysty :) Nie proponuje rzeczy niemożliwych, nie namawia na kosztowne zabiegi. Bez problemu dzieli się z klientem swoją wiedzą, podpowiada jak dbać o włosy w domu. Ja jestem akurat tą bardziej "zwykłą" klientką, nie szaleję z cięciem czy kolorem. Ale widziałam efekty pracy p. Eli z tego drugiego "brzegu" i były wow! Od kilku lat doskonale ścina moje włosy, ostatnio zdecydowałm się na ich rozjaśnienie i jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco!”
“Marek to absolutnie wyjątkowy specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Każdy zabieg – od botoksu, przez modelowanie ust, po stymulatory – wykonuje z niezwykłą precyzją i dbałością o naturalny efekt. Przede wszystkim słucha pacjenta, tłumaczy wszystkie etapy zabiegu i zawsze dba o komfort. Po jego zabiegach czuję się pewnie, pięknie i całkowicie bezpiecznie. Zdecydowanie polecam Marka każdemu, kto szuka profesjonalizmu i świetnych efektów!”
“Wszystko poszło świetnie! Dobra fryzura, schludnie i szybko! Wszystkie uwagi i życzenia zostały uwzględnione. Zdecydowanie przyjdę do was ponownie! Dziękuję.”