Przegląd katalogu
- 666 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 666 wyników
Przeglądaj miejsce na relaks w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 666 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 293,175 opinii i ocen.
Galaxy Hookah Kraków to wyjątkowy hookah pub Kraków, zlokalizowany przy ulicy Lwowskiej 2. To miejsce, gdzie relaks i dobra zabawa łączą się w idealnej harmonii.
“Jestem w szoku jak bezbolesny może być zabieg depilacji laserowej. Chodziłam wczesniej do innego gabinetu i zabiegi były bardzo bolesne. W salonie Book Your Beauty zostałam bardzo mile zaskoczona, że kompletnie nic mnie nie bolało. Pani wykonująca zabieg była bardzo sympatyczna, przy okazji załapałam się na bezpłatną próbę uczuleniową bikini, aby sprawdzić, czy wytrzymam "ból". Na pewno jeszcze do Was wrócę :).”
“Serdecznie polecam Studio Makeup&Beauty Kasia Wąsik. To miejsce w którym profesjonalizm łączy się z przyjemnie spędzonym czasem a fachowa wiedza i indywidualne podejście do klienta to standard! A Pani Kasia jest fenomenalna :)”
“Bardzo polecam hotel dla psów! Właściciele cudowni – ciepli, troskliwi i wyrozumiali. Nasz piesek jest nieufnym i trudniejszym psem, a w space4dogs czuje się jak w domu i uwielbia wracać, dodatkowo my czuliśmy, że jest w dobrych rękach ♥️”
“Miejsce i dziewczyny godne polecenia. Profesjonalne, kulturalne, czuć że kochają to co robią. Zawsze wychodzę zrelaksowana, wręcz dopieszczona. Dziewczyny jesteście na mnie skazane bo nie zamierzam rezygnować z Waszych usług.”
“Uroczy hotel dla królików czysto miło, pani bardzo miła, świetna opieka pupil super zaopiekowany polecam”
“Pani Ola od brwi jest super! Fachowa, precyzyjna robota dobrej jakości materiałami daje pożądany efekt. Polecam!”
“Miejsce dla duchowej i fizycznej odnowy. Warunki adekwatne do miejsca. Pokoje i łazienki czyste i ładnie utrzymane. Niesamowicie smaczne i różnorodne posiłki. W okolicy oczywiście klasztor, ale też trasy spacerowe i rowerowe.”
“Byłam u Marysi na strzyżeniu i jestem zachwycona, bo w końcu poczułam, że mam FRYZURĘ! Marysia bardzo fajna osoba, świetnie się rozmawiało, polecam z całego serca!”
“Jeden z największych parków w Krakowie. Park był bardzo cichy, można tu miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.”
“Jestem już po kilku zabiegach endermologii u Justyny i muszę powiedzieć – rewelacja! Justyna to super sympatyczna osoba, z którą od razu łapie się fajny kontakt. Wszystko dokładnie tłumaczy, dba o komfort i widać, że zna się na rzeczy. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna, można się totalnie zrelaksować. Efekty zabiegów też już zaczynają być widoczne, więc tym bardziej jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam!”
“Super lokalizacja blisko kampusu AGH. Lubię tutaj przychodzić w przerwie pomiędzy zajęciami. Miła obsługa i ciepły wystrój. Bardzo często oferują kawy sezonowe, które są bardzo dobre. Polecam!”
“Super miejsce , konstrukcje nowe, duża powierzchnia do zabawy, tematyczne sale urodzinowe : LEGO, Football, Zamek Księżniczek. Kawiarnia z produktami Krakowskie Wypieki - sprawdzone wyroby cukiernicze. Na konstrukcje może wejść rodzic z dzieckiem . Dodatkowym atutem jest miejsce Kina Świt, budynek zabytkowy i super urządzona sala zabaw”
“Najlepsze miejsce w tej części Krakowa na rodzinny wypoczynek. Trzy Polsce zabaw, w tym jeden całkowicie nowy, ogrodzony. Duża przestrzeń do gry w piłkę, koszykówkę i inne dyscypliny. Dwie siłownie. W pobliżu parku jest też bardzo fajna wypożyczalnia akumulatorowych samochodów. Znakomita frajda dla dzieci. Park jest rozległy, z dużą ilością alejek do biegania lub jazdy rowerem.”
“Rewelacyjny hotel. Polożony w spokojnej okolicy. Miła obsluga przepyszne sniadania bardzo duży wybór swiezych produktów. Pyszna kawa duży plus za przygotowane kanapki na wynos. Pokój dość mały ale na krotki weekendowy wypad dla dwoch osób to nie przeszkadza. W pokoju i w łazience bardzo czysto. Napewno wrócimy:)”
“Polecam! Pani Beata robi piękny blond! Z polecenia od znajomej przekazałam dalej i koleżanka również zadowolona:) Salon 10/10 Panie bardzo miłe, pozdrawiam ;)”
“Świetna organizacja – wszystko dopięte na ostatni guzik. Sala elegancka, obsługa dyskretna, ale cały czas czuwająca, żeby niczego nie brakowało. Jedzenie smaczne, podane na czas, porcje w sam raz. Całość w spokojnej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu. Dziękujemy całej ekipie, będziemy Państwa polecać!”
“REWELACJA !! Kolejne zakupy i ponownie 100% satysfakcji. Obsługa na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo, trafne sugestie. Słuchają czego potrzebuję a nie wciskają na siłę. Wystarczy chwile porozmawiać żeby się przekonać ze to specjaliści, Do każdego zakupy dostałem fajny rabat, dodatkowo jakieś miłe bonusy. . . no chce się wracać :) Towar bardzo dobrze zabezpieczony na palecie. POLECAM”
“Bardzo schludnie i elegancko. Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre. Dla mnie tatar było trzeba trochę dodać przypraw , ale to kwestia już smaku. Wszystko ładnie podane. Cisza spokój miła atmosfera.”
“Nareszcie! Kraków jest tak ubogi w fontanny... A tutaj jest ślicznie. Woda się pięknie leje, z przerwami, bez monotonii. Gdzieś w oddali przejeżdża tramwaj, słychać dorożki... Zieleń... Ot, Kraków... Ostatnio jest to stałe miejsce mojego odpoczynku... Gorąco polecam!”
“Byłam u Pani Oli na hennę brwi i rzęs i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa, a sama Pani Ola wykonuje pracę z niezwykłą dokładnością. Z pewnością będę wracać na kolejne usługi”
“Wspaniałe miejsce. Od lat korzystam z zajęć fitness prowadzonych przez spaniałych instruktorów. Jakoś czas temu zdecydowałam się na depilację laserowa i szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czemu zrobiłam to tak późno. Efekty są zachwycające. No i masaż. Paulinka jest prawdziwą cudotwórczynią.”
“Bardzo fajna miejscówka, można napić się dobrego wina na lampki lub kupić całą butelkę, mają nardzo duży wybór wysokiej jakości win, smaczne przystawki, miła obsluga, fajne miejsce!”
“Bardzo polecam Huberta! Moje włosy uwielbiają do niego wracać.”
“Miejsce z prawdziwą klasą. Już od progu zachwyca pięknym, dopracowanym wystrojem, eleganckim, ale jednocześnie przytulnym, idealnym zarówno na romantyczną kolację, jak i wyjątkowe spotkanie. Jedzenie jest przepyszne, każde danie to małe dzieło sztuki, dopracowane w smaku i formie. Obsługa miła, uprzejma i profesjonalna, dzięki czemu cała wizyta przebiega w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie warto tu zajrzeć, jeśli szuka się miejsca, które łączy wyjątkowy smak z klasą i estetyką na najwyższym poziomie.”
“Pierwsza moja wizyta przebiegła super, więc postanowiłem dać temu miejscu drugą szansę. Niestety również się nie zawiodłem. A tak już całkiem serio to jedno ze "smaczniejszych miejsc" w tej części miasta. Jedzenie na wysokim poziomie. Zacznijmy od tego, że już sama forma podania jest ucztą dla oczu. Nowoczesna zastawa, na której smaczne i bardzo dobrze doprawione potrawy są elegancko zaserwowane. Na duży plus menu sezonowe, które wprowadza do karty produkty charakterystyczne dla danej pory roku: kurki, brzoskwinie itd. Wnętrze eleganckie i nowoczesne, w którym z przyjemnością spędza się czas na uczcie kulinarnej. Wielkość porcji duża. Zamawiając przystawkę i danie główne nie opuści się tego miejsca głodnym. Ponadto solidny wybór napojów, w tym bezalkoholowych. Jedynie mały minus za obsługę. Jak dla mnie na samym początku kelner daje za mało czasu na decyzję, a po jego zakończeniu za długo oczekiwaliśmy na zainteresowanie nami w celu uiszczenia rachunku. Tak było w obu przypadkach. Chętnie wrócę!”
“Polecam rodzinom z dziecmi. Warto wybrac sie rano lub po 16 bo wjazd na parking jest utrudniony i kolejka jest bardzo długa”
“Bardzo fajne i mega amerykańskie miejsce. Żeberka BBQ były słabsze niż Jack Daniel’s- te z cebulką wymiatały! Smaczny Shake, a Pani Gabrysia bardzo zorganizowana i pomocna. Super, jakby były amerykańskie piwa. Bardo polecam ❤️”
“Bardzo klimatyczne muzeum. Super okazy, duża dawka wiedzy. Polecam!”
“Moim zdaniem najlepszy food truck na mapie Niepołomic, pyszne jedzenie, duże porcje, sympatyczna obsługa, polecam”