Opinie

  1. sunseadream ★★★★★

    Piękna restauracja z efektownymi dekoracjami, bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. Polecam zestaw schabowy z ziemniaczkami i kapustą, a do tego herbatę Muszkietera. Fish and chips też było bardzo dobre. W piątek przed WŚ nie było prawie nikogo w środku, więc do tego cisza i spokój :) Naprawdę warto odwiedzić to miejsce!

  2. Magdalena Denik ★★★★★

    Cudowne miejsce z niesamowitą obsługa! Pani Managerka Paulina - bardzo pomocna i ogarniajaca wszystko na najwyższym poziomie. Organizowałam tam imprezę okolicznością i lepszego miejsca na Ruczaju i w okolicy chyba nie ma. Duży parking więc nie było problemu dla gości; czyste toalety. A co do jedzenia: bardzo duże porcje i naprawdę smaczne. Rosół z trzech mięs fenomenalny! Rolada w kurczaka delikatna i sycąca. Naprawdę polecam to miejsce zarówno na niedzielny obiad jak i na organizację imprezy!

  3. Izabela Krysiak ★★★★★

    5* to za mało. Przez cały tydzień przyjeżdżaliśmy do restauracji na kolacje. Posmakowaliśmy każde danie, które jest w karcie. Wiadomo, każdemu przypasowało coś innego (8 osób), ale wszystkie dania były przepyszne!! Obsługa świetna!! Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Czy to Pani Kelnerka, czy Pan Kelner świetnie sobie radzili. Cały czas uśmiechnięci, życzliwi i pomocni. Bardzo duży plus plac zabaw dla dzieci. Dzieci po zjedzeniu kolacji bawiły się tam cudownie, dla rodziców chwila na zjedzenie w spokoju (wiadomo jak je się z dziećmi ;-) ). Ostatniego wieczoru mieliśmy szansę, aby porozmawiać z Właścicielką restauracji. Pani Magda podbiła nasze serca swoją osobą

  1. Rościsław Krutyhołowa ★★★★★

    U Muszkieterów zorganizowaliśmy uroczyste przyjęcie z okazji ślubu - restauracja to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Już na etapie planowania dostaliśmy mocne wsparcie od administracji, w dniu imprezy sala była elegancko wystrojona i przypadła do gustu absolutnie wszystkim gościom (przykład na załączonych zdjęciach). Jedzenie U Muszkieterów zasługuje na najwyższą możliwą ocenę, gdyż smakuje rewelacyjnie, jest go dużo i jest serwowane w słusznym momencie przez bardzo uprzejmą ekipę restauracji. Dodatkowym atutem danej restauracji jest przestronny parking oraz pobliska stadnina. Gorąco polecamy "U Muszkieterów", na pewno wpadniemy jeszcze (nie) raz!

  2. Dorota Mierniczak ★★★★★

    Polecam z całego serca! Impreza okolicznościowa odbyła się bez żadnych problemów - profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, miła atmosfera, po prostu idealnie! Niczym nie musieliśmy się martwić.

  3. Magda Ho ★★★★★

    Bardzo fajna restauracja z miejscami parkingowymi. Miejsca wewnątrz i fajny ogródek letni. Miejsce przy stadninie koni. Dobre jedzenie. Polecam sałatkę z kozim serem

  1. Krzysztof ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce gdzie odpocząć można od blokowisk na Ruczaju. Miła i sympatyczna obsługa od początku do samego końca Płac zabaw dla dzieci Stadnina koni Duży ogród Bardzo ładnie urządzone wnętrze Czysto! :) Jedzenie: pierogi z truskawkami bardzo dobre (choć dostałem trochę przestudzone, ale nawet mi to zbytnio nie przeszkadzało) Placki ziemniaczane chrupiące, bardzo dobre Żurek pierwsza klasa Burgery tez smakowały I co najważniejsze - jak na Kraków to bardzo przystępne ceny, aż chce się tam wrócić.

  2. Arkadiusz Sienko ★★★★★

    Trafiliśmy tam z żoną trochę przez przypadek bo miejsce gdzie mieliśmy się udać było zamknięte. Po wieczorze "U Muszkieterow" cieszę się, że tak się stało. Obsługa 10/10, kelnerka bardzo miła i uprzejmą. Od powitania, przez przelotne pytania typu "czy państwu smakuje?", "czy wszystko w porządku?" aż do pożegnania widać było, że zna się na swojej pracy i "nie jest tam za karę". Herbaty pięknie podane i bardzo dobre, wiele lokali mogłoby się uczyć jak podawać herbatę. Kuchnia wyborna. Pierogi z gesiną smaczne, farsz pyszny a ciasto idealne. Deser, sernik palce lizać a tarta gruszkowa super. Podsumowując, świetne miejsce na spotkanie z rodziną lub znajomymi. Ceny w stosunku do jakości jak najbardziej OK. Do tego duży parking i ciekawa okolica (stadnina koni). 10/10 jestem na TAK. Polecam i na pewno nieraz tam wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja "U Muszkieterów"?

Restauracja "U Muszkieterów" znajduje się przy Kobierzyńska 175, Dębniki, 30-382 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja "U Muszkieterów"?

Można skontaktować się z Restauracja "U Muszkieterów" pod numerem +48 531 557 213

Jak można dotrzeć do Restauracja "U Muszkieterów"?

Do Restauracja "U Muszkieterów" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements