Opinie

  1. Zuzanna Hoszowska ★★★★★

    Byłam u Pani Oli na hennę brwi i rzęs i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa, a sama Pani Ola wykonuje pracę z niezwykłą dokładnością. Z pewnością będę wracać na kolejne usługi

  2. Olaaa ★★★★★

    Jestem klientką salonu od lat. Dziewczyny wykonują paznokcie bardzo starannie i widać, że sprawia im to przyjemność. Paznokcie są wykonane z pasją i sercem. Sama atmosfera w salonie jest bez żadnego zarzutu. Jako klientka czuje się otoczona opieką i dzięki temu mogę się zrelaksować przy pysznej kawce. Ceny są przestępne jak na dzisiejsze czasy. Teraz również uczęszczam do szefowej Natalii na zabieg mezoterapii mikroigłowej. Byłam juz na 2 zabiegach, a przed zabiegiem przedstawiła mi cały plan działania skomponowany do moich potrzeb. Widzę że jakość cery się znacznie poprawiła. Uważam, ze jest profesjonalistką w każdym calu! Każdemu polecam ten salon! ❤️

  3. Daria Krasowska ★☆☆☆☆

    80zl za taka usluge ,dziekuje rezygnuje z państwa uslug ,Pani ktora wykonywala usluge -nie mila . 8 marca czlowiek idzie do salonu zrelaksowac sie a w zamian wychodzi zdenerwowany. Nie polecam !

  1. U Miksa ★☆☆☆☆

    W tym salonie byłam jakieś dwa miesiące temu na manicure hybrydowym. Do tej pory borykam się z rozdwajającymi się, porysowanymi paznokciami po ściągnięciu hybryd. Przy usłudze, moim zdaniem, nie została zachowana należyta higiena. Pani kosmetyczka po założeniu rękawiczek drapała się po plecach, poprawiała garderobę i nie pamiętam, co jeszcze. Aż poprosiłam, żeby przed obcinaniem skórek wymieniła rękawiczki, co ze zdziwieniem zrobiła. Dobrze, że o to poprosiłam, bo zaraz dwa palce miałam do dezynfekcji po ich rozkrwawieniu. Po raz pierwszy miałam ochotę wyjść z gabinetu przed zrealizowaniem usługi. Frezarka oprócz po skórkach jeździła mi również po płytce paznokciowej, potem pilnik był zbyt ostry i do tej pory widać zarysowania na paznokciach. W innym gabinecie po samodzielnym ściągnięciu hybryd paznokcie nadawały się do pokazania i nie powodowały rozdwajania się. Jedyny plus to, to że trzymała się ta hybryda do końca i nie było odprysków. Ogólnie nie polecam ze względu na higienę oraz stan paznokci po zdjęciu hybryd.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tala na Cztery Pory Roku?

Tala na Cztery Pory Roku znajduje się przy Marii i Bolesława Wysłouchów 2, Podgórze Duchackie, 30-611 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tala na Cztery Pory Roku?

Można skontaktować się z Tala na Cztery Pory Roku pod numerem +48 501 501 731

Jak można dotrzeć do Tala na Cztery Pory Roku?

Do Tala na Cztery Pory Roku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements