Przegląd katalogu
- 295 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 295 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 295 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 19,585 opinii i ocen.
“Bardzo polecam, kwiaty przepiękne obsługa fantastyczna.”
“Bardzo miła obsługa, widać, że Pan sprzedawca robi to od dawna z pasją i że się zna na temacie”
“Bardzo ładne i duże wieńce, ze świeżych kwiatów. Pan właściciel dobrze doradził kompozycję podczas zamówienia, udało się także zamówić kwiaty z dowozem pod wybrane miejsce. Polecam!”
“Dziękuje za przepiękną kompozycje, soczyste kolory, totalny róż, wszystko jak lubi koleżanka, była bardzo zadowolona takim prezentem) Polecam, szybka realizacja , miła obsługa, pomogli wybrać , świeże kwiaty . Serdecznie polecam )”
“Ja również miałam analogiczną sytuację. Nie mogłam pojechać na pogrzeb, więc skorzystałam z telefonicznej możliwości zamówienia kwiatów i dostarczenia ich. Kontakt telefoniczny bardzo łatwy do nawiązania. Rozmowa profesjonalna. Wiązanka bardzo ładna. Kwiatkownia Batowice to kwiaciarnia godna polecenia.”
“Niepodważalnie Pani Agnieszka to cesarzowa bukietów i wiązanek! Za każdym razem ufam bezgranicznie jej wyczuciu estetytki i barw. To moje ulubione miejsce by nabyć nietuzinkowy bukiet na każdą okazję! Pasja i serdeczność Pani Agnieszki sprawiają, że wracamy regularnie. Polecam serdecznie”
“Kupuję tu kwiaty regularnie. Są zawsze świeże i naprawdę długo pięknie wyglądają. Bukiety to po prostu dzieła sztuki. Styl, smak, klasa!!! Polecam całym sercem!”
“Serdecznie polecam to miejsce! Panie prowadzę ową kwiaciarnie zasługują na całkowitą gloryfikację. Przemiłe, otwarte i uśmiechnięte Panie oferujące piękne bukiety, ale również długie rozmowy na przeróżne tematy. Ogrom wiedzy na temat kwiatów i roślin potrafi zawstydzić najmądrzejszych hodowców roślin. Niejednokrotnie Panie uratowały mnie i wyczarowały na poczekaniu przepiękny bukiet. Ogromną zaletą jest również elastyczność zamówień, wystraczy zadzwonić a Panie potrafią zorganizować bukiet na każdą okazję i to w godzinach które inne kwiaciarnie są już dawno zamknięte. Serdecznie polecam!”
“Działa idealnie i ratuje życie jak się zapomni o jakichś urodzinach/imieninach/innej okazji, polecam!!”
“Miła obsługa i duży wybór świeżych kwiatów. Bukiet przygotowany ładnie i dokładnie tak, jak chciałem.”
“Rewelacyjne podejście do klienta . Wspaniałe herbaty których zapach czuć w całym domu a smak petarda . Gorąco polecam!”
“Bardzo gorąco polecam. Przemiła obsługa, pan bardzo sympatyczny, widać, że kocha swoją pracę. Zamówiłam dwa flowerboxy (korzystając z fodsi) po 35 złotych. Pan robił je przy mnie, opowiadając jak lubi swoją pracę, aż miło się tego słuchało i patrzyło na osobę z pasją. W między czasie widziałam też jak pan przygotowuje bukiety za 60-80 zł, które były naprawdę piękne. Teraz bardzo ciężko znaleźć miejsce gdzie w takiej cenie dostaniemy coś tak pięknego.”
“Wspaniałe doświadczenie z Panią Natalią od pierwszego dnia aż do dnia ślubu. Kontakt był szybki i życzliwy, propozycje cenowe bardzo konkurencyjne, a ostateczny efekt.... WOW. Kompozycje były naprawdę przepiękne, kwiaty świeże i pachnące, dobrze przygotowane, wszystko profesjonalnie zamontowane. Pani Natalia to osoba, którą chce się mieć w swojej ekipie ślubnej !! Polecamy każdemu, komu zależy na pięknej dekoracji i dobrej atmosferze :)”
“Bardzo duży wybór roślin. Sadzonki nawet zimą przychodziły w bardzo dobrym stanie. Zamawiam często i do tej pory nie zdarzyło się nic niepokojącego. Bardzo dobry kontakt z właścicielami. Jeśli jest potrzeba domówienia czegoś do złożonego już zamówienia także nie ma problemu. Polecam z całego serca. Szczególnie tym, którzy obawiają się zakupów wysyłkowych.”
“Piękny wybór bratków i innych wiosennych kwiatów, w lepszej cenie niż na placu. Rośliny zadbane, dorodne i w pięknych kolorach.”
“Odwiedziłem Malinową Łąkę, aby kupić bukiet dla mojej kierowniczki drogerii i muszę powiedzieć – to była prawdziwa przygoda pełna kwiatowej magii i śmiechu! Panie w kwiaciarni nie tylko skomponowały przepiękny bukiet, który został przyjęty z zachwytem i wzruszeniem, ale także zamieniły zakupy w bogatą w konwersację przygodę. Opowieści, zabawne historyjki i niepohamowany urok rozmów sprawiły, że pobyt tam był czystą przyjemnością. Fantastyczne doświadczenie zakupowe – serdecznie polecam Malinową Łąkę każdemu, kto szuka nie tylko pięknych kwiatów, ale też dawki dobrego humoru!”
“Wspaniałe miejsce, w którym pracują przemiłe Panie. Tworzą z kwiatów prawdziwe arcydzieła. Dysponują bardzo bogatym wyborem kwiatów, jakich nigdzie indziej nie widziałam. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i dziękuję za stworzenie tej cudnej kompozycji kwiatowej.”
“Naprawdę piękne bukiety w bardzo przystępnych cenach, jestem mega zadowolona i na pewno jeszcze wrócę :) Bardzo miła Pani kwiaciarka, chętnie doradza :) Zamówiłam 3 takie same bukiety i zostały zrobione sprawnie ma miejscu!”
“To moja ulubiona kwiaciarnia, zawsze można tu znaleźć duży wybór świeżych, pięknych kwiatów aż trudno się zdecydować! Każda wizyta to czysta przyjemność, a Pani florystka jest niezwykle życzliwa, pomocna i ma niesamowity zmysł estetyczny. Bukiety, które przygotowuje, są zawsze śliczne, starannie skomponowane i robią ogromne wrażenie. Z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto szuka kwiatów na wyjątkowe okazje lub po prostu chce sprawić komuś trochę radości!”
“Pani florystka z talentem i przemiła w kontakcie, zrobiła dokładnie taką kompozycję o jaką poprosiłam.”
“Dziewczyny tworzą przepiękne kompozycje – wyważone, z klasą, bez przesady, zawsze z wyczuciem. Organizowały dekoracje na ślub mojej przyjaciółki i wszystko było dopieszczone i dokładnie tak jak sobie wyobrażałyśmy! Mają też mnóstwo ozdób vintage, które kocham – unikatowe skarby, jak wazoniki i świeczniki wyszukiwane przez Melanię na pchlich targach. Takie detale sprawiają, że każde wydarzenie staje się naprawdę wyjątkowe!!”
“Razem z przemiłą Panią dobrałyśmy kwiaty do prześlicznego bukietu na dzień mamy w przystępnej cenie, dodatkowo był duży wybór kwiatów w przeróżnych kolorach i rodzajach. Polecam!”
“Agata przygotowywała dekoracje kwiatowe na nasz ślub i wesele w Pałacu Żeleńskich. W trakcie ustaleń nie było żadnego problemu z dogadaniem się w kwestii oczekiwań, a efekt był przepiękny i zrobił duże wrażenie na wszystkich. Jeszcze raz dziękuję i polecam!”
“Bardzo fajna kwiaciarnia. Panie Bardzo miłe, kompetentne. Pomagają w doborze kwiatów do okoliczności, ceny przystępne. Polecam”
“Wspaniały warsztat - kompozycja z dyni! Bardzo polecam! Właścicielka jest przemiłą osobą. Podczas warsztatu wszystko dokładnie wytłumaczyła i dbała o każdy szczegół, aby uczestnik mógł wyjść z warsztatu z małym "arcydziełem":)”
“Cudowne miejsce z przemila obsluga. Mozna kupic wiele przepieknych rzeczy. Zdecydowanie polecam.”