Opinie

  1. Julia ★★★★★

    najlepsza kwiaciarnia! kupowałam bukiety wielokrotnie i kwiaty były zawsze świeże, a panie w kwiaciarni są przecudowne i można liczyć na ich pomoc :) dodatkowo, bardzo konkurencyjne ceny

  2. Paul Carpievsky ★★★★★

    Bardzo polecam. Zamawiałem dwie wiązanki na pogrzeb z dostawą na cmentarz. 1. Przepiękne kompozycje. Wiązanki można modyfikować po uprzednim ustaleniu, duży wybór kolorów szarf. Kompozycje naprawdę robią wrażenie, wiązanki są duże, starannie przygotowane (wszystko przy tak dobrej cenie). 2. Osoba dostarczająca (była przed czasem, otrzymałem telefon z odpowiednim wyprzedzeniem) miła, uczynna i empatyczna. 3. Bezproblemowy kontakt z kwiaciarnią (rozmowa, podczas której można ustalić szczegóły). Wszystko odbyło się bez przeszkód. Bardzo dziękuje KWIATOSTACJI. Paweł z Bronowic.

  3. Daniel Nowak ★★★★★

    KWIATOSTACJA to bez wątpienia najlepsza kwiaciarnia, jaką znam! Moja żona od lat zamawia tam bukiety na różne okazje i zawsze zachwycają – piękne, oryginalne i dopracowane w każdym detalu. Tym razem to ja zostałem obdarowany, więc czuję się zobowiązany, aby wystawić opinię – oczywiście jak najlepszą. Przygotowanie bukietu dla mężczyzny to nie lada wyzwanie, ale Panie florystki poradziły sobie znakomicie. Bukiet okazał się niezwykły – elegancki, gustowny i jednocześnie bardzo osobisty. Widać, że został starannie dopasowany nie tylko estetyką, ale i symboliką, ponieważ zawierał elementy związane z życzeniami od mojej żony. Za cierpliwość wobec mojej „gadatliwej” małżonki również ogromny ukłon – taka troska o klienta zasługuje na najwyższe uznanie! W bukiecie znalazły się m.in.: róże – symbol miłości, niebieskie akcenty – w moim ulubionym kolorze, bogata zieleń – odzwierciedlająca moją miłość do natury, gałązki przypominające rozmaryn – nasz ulubiony dodatek do focaccii, oset – piękny i symboliczny, przypominający, że nawet miłość czasem potrafi „ukłuć”. Efekt końcowy? Prawdziwe dzieło sztuki z żywych kwiatów i roślin – bukiet jednocześnie męski, gustowny i absolutnie niepowtarzalny. Na każdą kolejną okazją kwiaty będziemy zamawiać tylko w KWIATOSTACJI. Gdyby można było, dałbym 100 gwiazdek – tak wyjątkową ocenę wystawiam naprawdę rzadko.

  1. Ewa K. ★★★★★

    Złożyłam zamówienie na wianek komunijny - otrzymałam małe arcydzieło zgodne z moimi oczekiwaniami. Szybka, sprawna, miła i kompetentna obsługa przez Messengera. Wycena wianka o 100 zł niższa, niż w kwiaciarni przy Placu Centralnym (sic!). Warto inwestować w takie miejsca i utalentowanych lokalnych przedsiębiorców. Polecam niezdecydowanym!

  2. Dominika Lazarska ★★★★★

    Korzystam z usług Kwiatostacji od lat. Dostawy są zawsze na czas, kwiaty piękne i świeże. Strona internetowa przejrzysta, proces zamówienia i płatności szybki i wygodny. Właściciel dokłada wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni. Bardzo polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Kwiatostacja?

Kwiaciarnia Kwiatostacja znajduje się przy Kapelanka 15, Dębniki, 30-347 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Kwiatostacja?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Kwiatostacja pod numerem +48 606 119 445

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Kwiatostacja?

Do Kwiaciarnia Kwiatostacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements