Przegląd katalogu
- 295 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 295 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 295 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 19,585 opinii i ocen.
“Doskonała kwiaciarnia, duży wybór kwiatów, responsywna obsługa, pomoc w wyborze najlepszego bukietu, zebranie i pokazanie różnych kombinacji kwiatów, co świadczy o profesjonalizmie personelu, byłem bardzo zadowolony z miłej i responsywnej atmosfery, ceny są niesamowite i nie za wysokie”
“Spoko. Pomocna obsługa. Wymiana basenu- szybko i bez problemu”
“Absolutnie zachwycające, przytulne mieszkanie. Wyposażenie wybitne, przewyższyło nasze oczekiwania. Czysto, pachnąco, wygodnie; schludnie, ale z klasą. Okolica spokojna, lokalizacja idealna. Parking wzdłuż kamienicy (płatny pn-sob 10:00-20:00). Całość w 100% zgodna z opisem w ogłoszeniu.”
“Dziękuję za pięknie wykonany i dostarczony na czas bukiet. Świeże kwiaty i piękny bukiet. Polecam to miejsce każdemu”
“Ładne kwiaty i miła obsługa,serdecznie polecam”
“Duża hala z masą sprzętu i i innych akcesoriów. Miła uśmiechnięta obsługa przy kasach (chyba że ja dobrze trafiłem na dany dzień:) duży parking pod drzwiami. Polecam”
“Polecam serdecznie Panią Agatę do bukietów ślubnych. Przy komponowaniu bukietu była niezwykle uprzejma i cierpliwa. Bukiet wykonany pięknie, terminowo i w ustalonym budżecie.”
“Miła i sympatyczna obsługa, duży wybór świeżych kwiatów na wystawie,Pani profesjonalnie wykonała i dobrała kolory, świeży bukiet dla mojej dziewczyny. Moja dziewczyna była zachwycona, polecam to miejsce”
“Wianek i bukiet ślubny, które zrobiła Natalia, to po prostu magia. Naprawdę nigdy nie widziałam czegoś piękniejszego. Sama byłam zaskoczona jak bardzo ten wianek i bukiet pasował mojej karnacji i do moich włosów. Bardzo, bardzo polecam tą kwiaciarnię. Nie dość, że znajdziecie tam profesjonalizm, to jeszcze - a może przede wszystkim - prawdziwą miłość do kwiatów, widać, że bukiety, wiązanki tworzone są tam z pasją. Najlepsza kwiaciarnia pod słońcem! ❤️”
“Dostawa zgodnie z umową. kwiaty bardzo podobały się obdarowanej jubilatce. Pani w kwiaciarni bardzo miła. Polecam tę kwiaciarnię.”
“Gorąco polecam. Uratowali mi dzień i życie, dostarczając zamówienie w 1,5 godziny od momentu złożenia zamówienia, a to około 15:00 w sobotę. Bukiet jest świetny.”
“Serdecznie polecam. Jest tu ogromny wybor kwiatow I prezentow. RZECZY sa przepiekne. Idealne na randke, prezent , walentynki czy inne okazje. Bardzo Mila obsluga- Pani pracujaca z pasja.”
“Jestem bardzo wdzięczna Panie Hubercie za serce , respekt i piękny gest poczekania na przyjazd urny i dopiero wtedy złożenie wiązanki przeze mnie zamówionej . Zostało to bardzo docenione przez obecnych członków rodziny i pokazało jak dużo Pan wkłada serca w swoją pracę i jak wysoki poziom usług reprezentuje Pana firma . Dziękuję za szybkie przygotowanie pięknej wiązanki w tak krótkim czasie. Polecam z całego serca usługi Flowerexpress z pewnością skorzystam ponownie. Agnieszka K.”
“Dobre ceny, kwiatki świeże, długo wytrzymują, ładnje pachną. Polecam bardzo”
“Piękne bukiety w przystępnej cenie i w dodatku bardzo dobrze przystosowane do transportu.”
“Miła i żetelna obsługa oraz piękne kwiaty.”
“Serdecznie polecam , coś pięknego !!!!”
“Przepiękne zimowe bukiety w bardzo dobrych cenach”
“Bukiecik róże + goździki zamówiłam dzień wcześniej telefonicznie. Wszystko sprawnie i miło. Bukiecik idealny.”
“Kwiatomat przy najlepszej kwiaciarni w Krakowie! Od lat korzystam z usług florystki, Pani Moniki. Świetna jakość materiału, ale przede wszystkim wysoka estetyka wykonania.”
“Serdecznie polecam , coś pięknego !!!!”
“Polecam z całego serca! Świetna komunikacja - konsultacje i pomysły realizowaliśmy drogą e-mail oraz telefonicznie. Pani Monika świetnie odwzorowała moją koncepcje i inspirację, dekoracja sali na najwyższym poziomie! Dziękujemy jeszcze raz za przepiękny wystrój i dobór kwiatów do naszej leśnej aranżacji ❤️”
“Bukiet był cudowny! Kwiatomat to świetne rozwiązanie – kwiaty świeże, pięknie ułożone, a zakup szybki i intuicyjny. Na pewno skorzystam ponownie!”
“Piękny zdrowy bukiet, chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym jak o nie dbać. Jak długo można bukiet trzymać w tym plastikowym “wazoniku”? Czy w tym wazoniku są jakieś odżywki, żeby te kwiaty dłużej się trzymały?”
“Piękne kompozycje kwiatowe. Polecam”
“Od lat kupuje tam kwiaty, obsługa bardzo miła kwiaty w dobrej cenie. Polecam”
“Regularnie kupuje kwiaty w tej kwiaciarni. Zawsze są świeże i swietnie dobrane na każdą okazję czy zwyczajnie do domu na stół . Fantastyczna obsługa i wiedza Pani kwiaciarki sprawia że chętnie tutaj wracam i robię zakupy od kilku lat .”