Opinie

  1. Szymon ★☆☆☆☆

    Niestety ceny są nieadekwatne do jakości produktu, a i kultura osobista właścicielki jest dość dyskusyjna. Stanowczo odradzam zakupy w tym miejscu biorąc pod uwagę jakość oferowaną przez konkurencję w okolicy.

  2. K ★★☆☆☆

    Zakupione róże , 18z za sztukę , po dwóch dniach zaczęły już opadać a w trzeci dzień już były zwiędłe. 2 gwiazdki bo obsługa była miła a róże same w sobie były ładne - do czasu. Za ponad 100z za 6 kwiatków spodziewałbym się że dłużej wytrzymają niż 3 dni. Teraz dziewczyna marudzi że chce drugie bo te zdechły i znowu pójdzie kolejne ponad 100z tylko gdzieś indziej. Nie polecam.

  3. Michał Cwynar ★★★★★

    Regularnie kupuje kwiaty w tej kwiaciarni. Zawsze są świeże i swietnie dobrane na każdą okazję czy zwyczajnie do domu na stół . Fantastyczna obsługa i wiedza Pani kwiaciarki sprawia że chętnie tutaj wracam i robię zakupy od kilku lat .

  1. Jakub Poznański ★☆☆☆☆

    Kupiłem bukiet róż, bardzo drogie, za 6 róż około 80 zł, po 2 dniach mimo podcięcia i wymiany wody róże zwiędły, ostrzegam przed kwiaciarnią!

  2. Agnieszka Maciek ★★★★★

    Kupuje tu od lat kwiaty. Piękne kompozycje, duży wybór kwiatów i dodatków. Polecam

  3. Przeprowadzki Transport ★☆☆☆☆

    Cena za jedną średniej wielkości różę to 28zł!!!! Odradzam wszystkim zakuou kwiatów w tej kwiaciarni właściciel jest osobą zwyczajnie pazerną żerująca na każdej możliwej okazji. Dla przykładu cena takiej samej róży kilaset metrów dalej to. 15zł. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!

  1. Kinga a ★☆☆☆☆

    Tak na prawdę dopiero w domu przy rozpakowywaniu kwiatów zauważyłam ich ilość i jakość. 3 kwiaty miały pleśń biała i są suche. Nigdy już nie zakupie nic w tej kwiaciarni. Ceny wysokie a jakoś tragiczna. Ładniejszy bukiet kupię w lidlu lub biedronce za dużo niższą cenę.

  2. Marcin K ★★☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowany jakością róż zakupionych w tej kwiaciarni na walentynki. Ja rozumiem że to jeden z najbardziej wymagający dni w roku dla takich placówek i że kwiaty idą "masowo" jak i absurdalna wręcz podwyżka cen bo można sobie odbić resztę złych dni w roku ale tego nie mogę zaakceptować. Z polecenia pojechałem do tej kwiaciarni, z uśmiechem na twarzy zapłaciłem 18 zł za różę myśląc, że może i dużo, ale chcę wesprzeć lokalny biznes oraz na pewno nie będę żałował zakupu. Zdjęcie przedstawia róże po 4 godzinach które po 20 min od zakupu zostały przycięte i wsadzone do wazonu. Jedynie obsługa trzyma bardzo wysoki standard obsługi (stąd 2 gwiazdki). Szkoda że jakoś produktów jest mierna. Raczej już nie skorzystam z usług tej kwiaciarni.

  3. Maria Bielak-Piwnicka ★★☆☆☆

    Ja wszystko rozumiem, że jest ciężko, że pandemia, ale za 4 skromne bukieciki ponad 340 zł? Mąż zrobił przyjemność, ale przepraszam, za taką kwotę bukiety powinny być bogato udekorowane. Zobaczymy jak będzie z trwałością. Może Pani ma jakieś mega odmiany, które postoją w wodzie dłuuugie tygodnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aga Flowers. Studio kwiatowe?

Aga Flowers. Studio kwiatowe znajduje się przy Bronowicka 12a, Bronowice, 30-084 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aga Flowers. Studio kwiatowe?

Można skontaktować się z Aga Flowers. Studio kwiatowe pod numerem +48 126 367 328

Jak można dotrzeć do Aga Flowers. Studio kwiatowe?

Do Aga Flowers. Studio kwiatowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements