Przegląd katalogu
- 1,049 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 1049 wyników
Przeglądaj klinika w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,049 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 99,465 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera klinika z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina, Bochnia i innych.
“Jestem ogromnym 70-letnim stomatologicznym tchórzem i jestem mega zadowolona, że spośród wielu gabinetów wybrałam Klinikę Dentystyczną - Kaleta Dentystyka. Trafiłam pod opiekuńcze skrzydła Pani Doktor Aleksandry Stępień. Jest to CUDOWNY CZŁOWIEK, który do swojej pracy podchodzi z misją. Profesjonalna i rzeczowa, a przy tym przemiła i empatyczna. Dba o komfort fizyczny i psychiczny pacjenta. Do tego jest bardzo delikatna, zawsze uprzedza co będzie następne i jakie będą odczucia. Nie boli nawet aplikacja znieczulenia. W ciągu 2 miesięcy odbyłam ok.20 wizyt i wracałam regularnie z poczuciem pełnego relaksu i spokoju bo czułam się naprawdę zaopiekowana. Również ogromne podziękowania składam Pani Karolinie - higienistce stomatologicznej, od której rozpoczęłam bój o moje zęby za dodanie otuchy i ciepłe słowa wsparcia, oraz wszystkim Paniom asystentkom, za uśmiech, życzliwość i stwarzanie ciepłego klimatu. Cały ZESPÓŁ KLINIKI zasługuje na słowa uznania , z całego serca i szczerze polecam Klinikę Dentystyczną - Kaleta Dentystyka.”
“Polecam z całego serca. Byłem u chirurga i pełny profesjonalizm. Niezwykle miły personel. Wnetrze gabinetu robi wrażenie i jest przytulnie. Bardzo sympatyczna Pani z recepcji znalazła dla mnie termin tego samego dnia.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty! Córka miała wykonany zabieg chirurgiczny usunięcia dwóch zębów stałych w sedacji. Cały zespół wykazał świetne podejście do dzieci — cierpliwi, uśmiechnięci, potrafiący rozładować gigantyczny stres dziecka. Gabinet jest przyjazny, kolorowy i dostosowany do najmłodszych pacjentów. Moje dziecko wyszło z uśmiechem, bez bólu oraz oczywiście z wyczekiwaną nagrodą czyli smacznym lodem i balonem- co w tym gabinecie jest standardem! Zdecydowanie polecam każdemu, kto rozpoczyna misję zadbania o uśmiech swojego dziecka lub po wielu perypetiach szuka miejsca w którym ta misja się powiedzie. Jeszcze raz polecam!”
“Super obsługa. Dziecko bardzo zaciekawione całym procesem robienia zdjęć. Wyszła bardzo pozytywnie zaskoczona.”
“Polecam serdecznie Panią Ewę Higienistkę , czułam się bardzo zaopiekowana i było mi bardzo miło ✨ Trafiłam przez przypadek i wiem że już zostaje ! Dziękuję Pani Ewo ❤️”
“Serdecznie polecam gabinet oraz Panią Dr Lis jest serdeczna i bardzo dokładna. Pani asystentka oraz Pani z recepcji również miłe i pomocne. Korzystam od kilku lat razem z Synkiem który chętnie odwiedza gabinet.”
“Gorąco polecam, jako jedyni przyjęli nas z pilnym przypadkiem, Panie doktor fachowe i bardzo mile. Będziemy polecać każdemu!”
“Wspaniały, mądry, profesjonalny. W ciągu 9 ciu lat opieki nad naszym pieskiem zawsze mogliśmy liczyć na właściwą pomoc. Pan doktor zawsze wydaje trafną diagnozę, leczenie zawsze przynosi efekt. Jeśli doktor ma jakieś wątpliwości odsyła do wskazanych specjalistów. Dużym plusem jest możliwość wykonania na miejscu badań z krwi i USG. Nasz piesek był 2 krotnie operowany przez Pana doktora i wielokrotnie znieczulany dla czyszczenia zębów i pobrania krwi - wszystko przebiegło z powodzeniem i bez powikłań. Pan Doktor zawsze wszystko tłumaczy, zawsze odpowiada na zadane pytania i z empatią poświęca dla pacjenta tyle czasu ile on wymaga. Byliśmy z naszym pieskiem w innych przychodniach- w Krakowie , Wieliczce, nigdy nie mieliśmy tak dobrej i profesjonalnej opieki jak u P. dr Kacpra. Z całego serca polecam!”
“Polecam serdecznie fizjoterapię u Pani Pauliny. Trafiłam tam z problemem przepukliny i juz od pierwszej wizyty dało się zauważyć duży profesjonalizm. Został szczegółowo przeprowadzony wywiad choroby, a następnie dobrano pod nią odpowiednią fizjoterapię. Dostałam również wskazówki co do codziennej postawy oraz ćwiczeń w domu. Widzę znaczną poprawę i jestem bardzo z tego zadowolona :)”
“Pan Thal od początku leczy moją już 17letnią suczkę Lusię, a teraz i drugiego adopciaka. To przemiły, profesjonalny i uczciwy weterynarz, każdemu polecam z całego serca jeśli szukacie miejsca gdzie lekarz rzetelnie i za adekwatne stawki zadba o Waszego przyjaciela! :) Pozdrawiamy!”
“Najlepszy gabinet w jakim byłam na przestrzeni lat z moimi zwierzakami. Duża wiedza, pomoc, życzliwość, miłość do zwierząt i miła atmosfera. Super.”
“Bardzo dobra opieka dla zwierząt podejście z sercem na plus telefon alarmowy który uratował już dwa razy mojego psiaka Pani Sylwia bardzo pomocna jak i Pani Natalia widać wielkie zaangażowanie oczywiście nie można pominąć Pani w recepcji która bardzo miła i uprzejma. Jedyna przychodnia na którą można liczyć w godzinach po zamknięciu i dni świąteczne jak trzeba zwierzaka ratować”
“Nasze zwierzaki jeśli już chorują to zawsze jest to weekend, gdzie kiedyś nie było gdzie szukać pomocy. Dzięki pani weterynarz głowa spokojna i co by się nie działo zawsze nas przyjmuje, profesjonalnie opiekuje i skutecznie leczy ❤️ my i nasi mali członkowie rodziny polecamy!”
“Dr.Podziorny wspaniały ortopeda,pelny profesjonalizm,umie słuchać pacjęta . Pomógł mnie mojemu synowi a teraz leczy męża .Polecam bez obaw.”
“Pan Gabriel pomimo dzisiejszego swieta, bez zawachania zdecydowal sie specjalnie przyjechac i zbadac naszego kota. Weterynarz rzeczowy i z miloscia do zwierząt. Gorąco polecam”
“Bardzo polecam, wiem, że moje futrzaki zawsze otrzymają tu profesjonalną pomoc. Pan Weterynarz ma ogromne serce do zwierząt jak i wiedzę. Jest to miejsce do którego warto przyjechać nawet z drugiej strony Krakowa.”
“Korzystałam z usług pani Natalii Bertsch. Pani Natalia jest przemiłą, kontaktową i rzeczową osobą, cechuje ją spokój, profesjonalizm i duża dbałość o szczegóły. Przy okazji pierwszej wizyty opracowała szczegółowy plan leczenia, z omówieniem koniecznych działań i kosztów. Skutecznie uchroniła dwa moje zęby przed leczeniem kanałowym. Pani Doktor przywiązuje dużą wagę do estetycznego aspektu swojej pracy, bardzo starannie i dokładnie opracowując wypełnienia ubytków. Serdecznie polecam jej usługi!”
“Od początku jesteśmy stałymi klientami u Pana Marka WYJĄTKOWEGO LEKARZA WETERYNARZA i jego WSPANIAŁEGO ZESPOŁU klinki WSPÓŁPRACOWNIKÓW, wszystkie nasze "dzieci" PIESKI BYŁY PROWADZONE PROFOSJONALNIE, były poważne zabiegi hirurgiczne, czyszczenia ząbków ba nawet odbiory porodów no i jak zawsze mnóstwo porad. Ostatnio mamy cudownego dżentelmen ze schroniska.ZAWSZE pamiętam , jak moje "dzieciaki" są rozpieszczane przez "wujka, ciocie " tej KLINIKI. Oczywiście ile klientów tyle opinii, wg.mnie NEGATYWNE OPINIE nie są ZGODNE z prawdą, czasami mamy za dużo negatywnych emocji co przedkłada się na niewłaściwe nasze zachowanie i opiniowanie. MOŻE TRZEBA WCZUĆ się rolę osoby pracującej w tym zawodzie i uświadomić sobie jaką WYSOKĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ma zawód LEKARZ WETERYNARII i jak my pukamy do drzwi gabinetu to nie zawsze MY JESTEŚMY PIERWSZYMI , lekarz też ma prawo do emocji, chociaż MY ze swoimi pociechami bez względu na dzień, godzinę ZAWSZE JESTEŚMY ZACHWYCENI PROFESJONALNĄ OBSŁUGĄ ..może po prostu trzeba być bardziej merytorycznym niż roszczeniowym.Wszystkiego Dobrego i po prostu więcej uśmiechu.”
“Odwiedziłem ze swoim kotem wielu weterynarzy w Krakowie. Nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalizmem i podejściem do zwierzęcia. Nie tylko otrzymałem trafną diagnozę(która różniła się od tej z innej przychodni), ale też mój kot spotkał się tam z ogromnym zaangażowaniem i empatia ze strony lekarzy jak i techników. Kiedy inni weterynarze rozkładali ręce, tu doszukują się problemu, analizują go, rozwiązują. Chciałbym szczególnie zarekomendować Panią Doktor Gromny, ale boję się, że zabraknie terminów. Oczywiście jak to z lekarzem, mam nadzieję, że będziemy tam bywać rzadziej. :)”
“Przyszłam do gabinetu dosłownie minute przed zamknięciem w sobotę i spotkałam Panią Doktor już za drzwiami. Nie odesłała mnie chociaż mogłam się tego spodziewać. Otrzymałam jak zwykle profesjonalną pomoc za co jestem niezwykle wdzięczna. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam!!!”
“Serdecznie polecam! Pan Adam , pełen profesjonalizm , odpowiedział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił , lekarz z powołaniem i zamiłowaniem do zwierząt. Nie jest mu obojętny los zwierzęcia. Mimo później pory i okoliczności nie zostawił mojego psa w potrzebie. Polecam to miejsce oraz ludzi którzy tam pracują”
“Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Mimo uprzedzeń i fatalnych wizyt u kilku dentystów, wizyta tutaj przebiegła szybko i wzorowo. Odrazu zarezerwowałem następną wizytę.”
“Jestem pozytywnie zaskoczona. Przeszlismy już z dzieckiem 3 przychodnie i dopiero w tej można umówić normalny termin wizyty dla chorego dziecka, nie czekając 3 dni. Opieka pediatryczna bez zastrzeżeń. Panie w recepcji odbierają telefon (co wcale nie jest oczywiste w innych placówkach) i do tego są bardzo pomocne.”
“Z całego serca polecam Dr. Zarotyńskiego! Tak miłego, ciepłego lekarza dawno nie widziałem z Narzeczoną, bardzo szczegółowo prowadził USG każdego trymestru. Lekarz naprawdę z gigantyczną wiedzą i zaangażowaniem. Super! Naprawdę szkoda że tylko trzy wizyty były bo pana doktora można słuchać i słuchać bez końca, tak fajnie opowiada i pokazuje :)”
“Szkolenie "brwi w pigułce" to na prawdę świetny wybór. Martyna swoją wiedzą i doświadczeniem przerosła moje oczekiwania o tym szkoleniu. Jako początkująca stylistka zyskałam przy Martynie pełen power do działania i wiedzę, która jest przede wszystkim rzetelna i zrozumiała, co jest konieczne w pracy stylistki. Szkolenie prowadzone było w przemiłej, przyjaznej i swobodnej atmosferze, co pozwoliło na spokojne wykonanie obszernej części praktycznej. Szkolenie było dopracowane na ostatni guzik, bardzo profesjonalne, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Polecam to szkolenie dla każdej początkującej stylistki, ale także dla doświadczonych stylistek, które chcą odświeżyć swoją wiedzę lub ją poszerzyć, na pewno znajdą odpowiedzi na każde pytanie. Dziękuję Martynie za trud włożony w to szkolenie, cieszę się, że trafiłam właśnie na Ciebie! ♥”
“Jestem po mastopeksji z implantami u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu jak również z efektu i atmosfery panującej przed jak i po zabiegu. Bardzo sympatyczna Pani pielęgniarka, która zawsze służyła pomocą i dobrym słowem oraz przemiły anestezjolog dzięki któremu cały etap usypiania nie był straszny. Nawet nie wiedziałam kiedy zasnęłam a już się obudziłam :) Piersi wyglądają pięknie, chociaż podczas pierwszej konsultacji Pan doktor szczerze powiedział, że nigdy po trzech karmieniach nie uzyskam takiego efektu jak dziewczyny nie rodzące i nie karmiące piersią także od samego początku nie obiecywał niemożliwego. Mimo wszystko uważam, że piersi są piękne i idealnie dobrane wielkością do mojej postury. Polecam każdej kobiecie Pana Doktora gdyż naprawdę czułam się zaopiekowana i spokojna o efekt finalny zabiegu”
“Wszystkie nasze 3 zwierzaki są pod opieką lekarzy alvetu. Mamy za sobą doświadczenia z kilkoma innymi miejscami i tutaj naprawdę spotkaliśmy się jedynie z profesjonalizmem i empatią wobec zwierząt oraz ludzi. Nigdy też nie było problemu jeśli potrzebowaliśmy pilnie umówić się na wizytę, dopytać o badania, kupić leki.”
“Dzisiaj nasza kolejna wizyta. Przyjęła nas Pani o blond włosach, nazwiska nie znam. Nie trzeba było czekać w kolejce. Na umówione spotkanie weszliśmy do gabinetu z marszu. Pani bardzo miła, o dużym doświadczeniu, z bardzo fachowym podejściem. Wykonała zabieg usunięcia osadu nazębnego u kotki. Wszystko odbyło się w spokojnej atmosferze. Kotka pomimo, że potrafi pokazać pazurki, siedziała spokojnie tak jak należało. Pani przeprowadzała zabieg dokładnie i z należytą delikatnością. Mogliśmy spokojnie oczekiwać, choć przyznam, że bałam się tej wizyty. Odbyło się bez usypiania, wszystko na spokojnie i fachowo. Jestem bardzo wdzięczna, że są w Krakowie dobrzy weterynarze, którzy wiedzą co i jak robią. Kolejna wizyta za pół roku. Na pewno przyjdziemy. Do zobaczenia!”
“Kolejny raz przekonałam się, że dr Małys jest bardzo mądry, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, kiedy był na urlopie , byłam w innym gabinecie zapłaciłam 600zł za zabieg i leki, które nie pomogły, po urlopie poszłam do dr Małysa, który obejrzał kota i od razu wiedział co mu jest.....i tak jest od wielu lat, jak trafię do innego lekarza, bo dr jest na urlopie, to płacę nie małe sumy, za nietrafioną diagnozę, bardzo dziękuję za opiekę nad moimi kotami. Dorota L”
“Bardzo dobrą opieką p.doktora.Uratowal z ciężkiego zatrucia kota.Opieka podejście do zwierząt na najwyższym poziomie.Polecam ten gabinet i dr.Klimasa.Dziekuje bardzo p.doktorze.Bialy kot Maciek”