Przegląd katalogu
- 1,315 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 1315 wyników
Przeglądaj dentysta w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,315 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 46,844 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentysta z miast takich jak Kraków, Bochnia, Wieliczka, Olkusz, Skawina i innych.
“Miałem wykonane leczenie kanałowe oraz odbudowę zęba w tej klinice stomatologicznej. Wszystko zostało zrobione bardzo profesjonalnie i całkowicie bez bólu. Szczególne podziękowania kieruję do Pani doktor Magdaleny Kamińskiej za jej ogromne zaangażowanie, dokładność i życzliwe podejście do pacjenta. Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę klinikę każdemu, kto szuka fachowej i bezbolesnej opieki stomatologicznej.”
“Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone, bez stresu i bólu. Zdecydowanie polecam!”
“Szczerze polecam Addent Stomatologię - profesjonalna opieka, miłe panie recepcjonistki. Wizyty umawiane na konkretną godzinę, brak opóźnień. Kapitalne podejście do dzieci -higienizacja zrobiona przez panią Basię u przedszkolaka ze skłonnością do osadu - mistrzostwo. Dzieci bez problemu idą na wizytę jak jest taka potrzeba.Polecam!”
“Wszystko OK. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalizm i podejście do pacjenta. Polecam.”
“Bardzo sympatyczny Pan Doktor, a w dodatku pełen profesjonalista. Zawsze wytłumaczy na czym stoimy i jak będzie przebiegało leczenie. Wartością dodaną będą często słyszane, naprawdę ciekawe anegdoty. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto szuka opieki stomatologicznej.”
“Fantastyczny dentysta Krzysztof Święch. Solidnie, profesjonalnie. Również fenomenalny chirurg, który usuwał mi zęba, sprawnie bezboleśnie, bez komplikacji.”
“Nie znam lepszego gabinetu stomatologicznego (i nie tylko…) w Krakowie i okolicach. Od 8 lat jesteśmy z rodziną pacjentami Pani Doktor. Mieliśmy różne przygody z dzieckiem. Syn był bardzo zniechęcony do wizyt u dentysty, dopiero odpowiednie podejście Pani Doktor oraz jej profesjonalizm sprawił, że nie jest to już problem. Nie są problemem również moje słabe zęby – zostały wyleczone i nie muszę ich „ciągle łatać” tak jak to było do chwili, gdy poznałam AGMARDENT BEAUTY - to chyba najlepsza rekomendacja. Dla kogo ten gabinet polecam? – dla wszystkich, małych i dużych. Obsługa, rewelacja, jakość gwarantowana a do tego klimat gabinetu, gdzie pacjent jest najważniejszy – pełne zaufanie. A co jeszcze fajnego? – od kilku lat uruchomione są dodatkowe usługi z zakresu medycyny estetycznej! Korzystam na chwilę obecną z bezinwazyjnych zabiegów, ale jestem bardzo zadowolona z ich efektów. Gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt a Pani Doktor dba o swoje ciągłe doskonalenie zawodowe. Tak trzymać Pani Doktor !!!”
“Wizyta w trybie pilnym z bólem zęba. Pan Doktor Bartosz bardzo miły i sympatyczny. Wszystko ładnie wytłumaczył, polecam :)”
“Najlepszy gabinet, do którego miałem okazję uczęszczać! Leczenie u doktora Grabowskiego to pełen profesjonalizm i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pacjent jest dokładnie informowany o każdym etapie leczenia, co buduje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Świetne podejście, spokojna atmosfera i nowoczesne metody leczenia.”
“Miałam wykonywane leczenie kanałowe u dr Tomasza i szczerze mogę powiedzieć, że był to najlepszy możliwy wybór. Wszystko przebiegło sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Lekarz dokładnie wyjaśnił każdy etap leczenia, był bardzo profesjonalny. Sprzęt w gabinecie nowoczesny, a atmosfera bardzo komfortowa. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo serdecznie polecam! Trafiłem tutaj bardzo przypadkowo ponieważ szukałem chirurga. W ten sam dzień pan chirurg Michał mnie przyjął zostając dłużej w pracy. Konkretnie wytłumaczył że czeka mnie zabieg. Fachowo, rzetelnie wszystko poszło zgodnie z planem. Fach w ręku, odpowiednie podejście do pacjenta i same konkrety. Pani asystentka także bardzo miła i pomocna. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam ten gabinet!”
“Byłem na sześciu wizytach w tej przychodni i z pewnością mogę polecić ją każdemu. Cena jest wyższa, niż w innych przychodniach w tej okolicy, ale moim zdaniem jest odpowiednia do jakości wykonywanych usług. Leczył mnie Pan Doktor Brzeziński wraz z Panią Siwek, higienizacja była wykonywana przez Pani Majdrę. Polecam tych specjalistów.”
“Bardzo polecam. Odbudowa zęba - pełny profesjonalizm. Ząb wygląda jak nowy. Panie bardzo miłe i pomocne. Myślę żę kolejne zęby będę leczył w tym gabinecie. Ceny przystępne.”
“Pani Doktor Monika to świetny specjalista, który poza analizą zgryzu stara się znaleźć przyczynę wady i ją wyeliminować, by cieszyć się nie tylko pięknym, ale także zdrowym uśmiechem na lata. Jestem wdzięczna, że Pani Doktor zauważyła moją wadę postawy oraz problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym, które rzutowały na wygląd moich zębów. Dzięki kompleksowemu leczeniu jestem teraz na końcu swojej przygody z aparatem ortodontycznym i nie mogę uwierzyć w to, jak teraz wygląda mój zgryz i jak szybko to leczenie trwało. Korzystałam także z usług higienizacji i wybielania, które również gorąco polecam. Panie higienistki są przemiłe, starannie wykonują zabiegi i potrafią dobrze doradzić w kwestii higieny jamy ustnej. Jeśli zależy wam na jakości leczenia w miłej, przyjaznej atmosferze to Ortoclinica jest najlepszym wyborem.”
“Polecam higienizacje u p.Patrycji, zabieg wykonany bardzo dokładnie i bezboleśnie :)”
“Jestem po 3 wizytach u p. Anny. Jestem bardzo zadowolony zarówno z usług jak i podejścia do pacjenta. Pani Anna za każdym razem szczegółowo omówiła na czym polega dolegliwość i co zamierza z tym zrobić. Następnie każdorazowo wykonala zabieg bardzo sprawnie i bez bólu. Zdecydowanie mogę polecić. Aktualnie leczenie jest zakończone ale jeżeli pojawi się taka konieczność to zdecydowanie wrócę kontynuowac leczenie u pani doktor.”
“Wspaniała obsługa zarówno ze strony Pani Moniki jak i Pani Ani. Obie Panie profesjonalne w swoim działaniu, czułe, delikatne i precyzyjne. Efekt Ich działania znaczne wpłynął na komfort mojego życia. Idealnie wykonana protetyka na implantach. Z całego serca polecam obie panie wszystkim potrzebującym w tym zakresie. Jest idealnie. Warto było dojeżdżać 200 km.”
“Byłem u pani doktor Iwony Tomaszewskiej na leczeniu kanałowym i muszę przyznać, że pełen profesjonalizm od początku do końca. Nawet kiedy nie rozumiałem jakichś słów czy pojęć medycznych, zawsze starała się spokojnie wytłumaczyć innymi słowami – co jest naprawdę ważne dla obcokrajowca. Sam zabieg przebiegł sprawnie i praktycznie bez bólu. Super podejście do pacjenta – czułem, że jestem w dobrych rękach. Polecam panią Iwonę Tomaszewską każdemu, kto szuka stomatologa z wiedzą, doświadczeniem i ludzkim podejściem.”
“Chciałabym wyrazić swoją ogromną wdzięczność i zadowolenie z usług Kliniki Janczukowicz. Dzięki doktorowi Igorowi mam teraz proste i piękne zęby! Każda konsultacja była profesjonalna, a doktor zawsze wykazywał się nie tylko ogromną wiedzą, ale również życzliwością i cierpliwością, odpowiadając na wszystkie pytania. Minął już ponad rok od ściągnięcia aparatu, a moje zęby wciąż są perfekcyjnie proste dzięki retainerowi i nakładkom na noc. Pani Iwona to prawdziwa mistrzyni w higienizacji – nigdy wcześniej moje zęby nie były tak idealnie czyste! Do tego personel na recepcji zawsze jest uprzejmy i pomocny, co sprawia, że wizyta w klinice to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalizmu, pasji i troski o pacjenta!”
“Polecam wszystkim ,profesjonalizm dbałość o pacjenta na najwyższym poziomie ! Z przyjemnością podziękowałem pani za higienizację która przebiegła niezwykle delikatnie i bardzo skutecznie.Dostałem jasne informacje jak prawidłowo dbać o zęby i jakiej pasty używać którą zresztą dostałem w prezencie :). Cały personel bardzo miły pozdrawiam wszystkich serdecznie.Jeśli będę miał jakiekolwiek problemy w przyszłości to tylko dentamax .”
“Dzień dobry bardzo polecam zakład dentystyczny państwa Wójcik pełen profesjonalizm pani doktor Ania jest miła delikatna wszystko dokładnie robi jestem bardzo zadowolona dziękuję”
“Profesionalna obsługa, nowoczesny sprzęt i świetna atmosfera. Pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam , nareszcie mogę uśmiechać się szeroko :)”
“Serdecznie polecam ten gabinet! Atmosfera jest niezwykle przyjazna, a cały zespół profesjonalny i zaangażowany. Moje zęby zostały perfekcyjnie wyleczone i teraz są w idealnym stanie. Każdy etap leczenia był szczegółowo wyjaśniony, co pozwalało czuć się komfortowo i w pełni zaufać specjalistom. Opieka jest na najwyższym poziomie – czułam się zaopiekowana od pierwszej wizyty aż do zakończenia leczenia. Mimo godzinnego dojazdu do gabinetu było warto. Polecam!!!!❤️”
“Zakończyłam 7 miesięcy leczenie nakładkami u Pana dr Pawła Kudlika. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.”
“Świetne miejsce z przemiłą obsługą. Bardzo dobre podejście do pacjenta i pełne zaangażowanie. Zdecydowanie polecam!”
“Po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolony! Pani Agnieszka Farbaniec (specjalista stomatologiczny centrum Medicover) dokładnie wyjaśniła mi, jak będzie wyglądał zabieg higienizacji jamy ustnej. Zabieg przebiegł bezboleśnie i sprawnie. Serdecznie polecam!”
“Obsługa na najwyższym poziomie. Korzystałem z wielu stomatologów zarówno osobiście jak i z dziećmi. Bywało taniej - ale zawsze trzeba było coś poprawiać nawet po kilku tygodniach, bywało też drożej. Ludzie nie zawsze doceniają profesjonalizm i doświadczenie - a to zawsze kosztuje. Dziwi mnie jak można nie zwracać uwagi na ceny ubrań w drogich sklepach, a porównywać o kilkadziesiąt złotych usługę dotyczącą własnych zębów, które powinny być na całe życie :) Podsumowując czuć za co się płaci! W razie potrzeby na pewno pojawię się ponownie!!!”
“Z całego serca polecam higienizację u Pani Karoliny. Pani była bardzo miła i uśmiechnięta. Na samym początku wytłumaczyła dokładnie co będzie robić i w jaki sposób, a w trakcie często pytała, czy wszystko jest okej. Naprawdę polecam, świetna atmosfera”
“Polecam! Super podejście do dzieci, miła i profesjonalna obsługa.”
“Polecam placówkę na Pawii. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu higienizacji u Pani Natalii Haidemskiej. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze, zabieg wykonany na wysokim poziomie, byłam dobrze zaopiekowana. Dodatkowo, placówka jest stylowo urządzona i dobrze wyposażona pod względem technicznym.”