Przegląd katalogu
- 121 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 121 wyników
Przeglądaj kino w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 121 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 117,880 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kino z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Zator i innych.
“Fajne małe kino. Może dźwięk nie zachwyca, ale mnie się podobało w kinie. Nie było tłumów.”
“Cudowne miejsce o każdej porze. Wspaniały personel, uśmiechnięty i pomocny.”
“Wszystkim polecam jest co oglądać”
“Coś pięknego z tak historycznej kopalni zrobić tak piękną klimatyczną podróż byłem w 7 osób w tym dzieci w wieku 7, 8 ,11, 15 i każde chłoneło wiedzę i bawiło się super spędziliśmy tam łacznie 4,5 godziny zwiedzanie 2,5 godz z przewodnikiem, posiłek i około 45min muzeum. Polecam na końcu wycieczki wjechać winda ( opcja płatna 10zł ) piekny widok. Wejście praktycznie bez kolejki o ile przyjdziecie na godzinę która jest na bilecie ja kupiłem przez internet ale jest kasa na miejscu, parking pod komalnią ja płaciłem 30zł za cały dzień.”
“Serdecznie polecam firme Eventor. Wypozyczylam budke Vogue na wesele, wspolpraca z p.Markiem odbyla sie plynnie i w milej atmosferze. Wszystkie nasze prosby o spersonalizowanie zostaly zrealizowane. Budka prezentowala sie swietnie, montaz i demontaz odbyly sie sprawnie, wszyscy goscie byli pod wrazeniem. Bedziemy miec piekne wspomnienia, dziekujemy!”
“Miejsce bardzo fajne dla wszystkich, którzy lubią takie zwierzęta. Alpaki cudowne, mięciutkie i niezwykle fotogeniczne. Minusem jest to, że trafiliśmy na kolejkę i trzeba było czekać pół godziny, bo niestety ktoś wepchał się przed nami. Mogłyby się drukować numerki, wtedy każdy wchodziłby w swoim czasie. Na miejscu jest bar, w którym można kupić pamiątki oraz przekąski, które alpaki uwielbiają. Polecam.”
“Bardzo polecam ta sale zabaw. Przemiła obsługa, przemyślane rozwiązania. Jedyna w swoim rodzaju. Dużo rzeczy robione samodzielnie nie kupowanych. Dziecko mimo wielu sal zwiedzonych Bardzo lubi tu wracać. A ja sam wracam tu od 30 lat...”
“Świetne miejsce i bardzo miła i pomocna obsługa na kasie. Proszę dać Pani Izie jakąś podwyżkę lub bonus!”
“Czuć wielkie zaangażowanie i delicje w restauracji Mimoza”
“Czysto, cicho (pokój od strony podwórza, w części B), aneks kuchenny z kawą i herbatą, żelazko. Przyjemny pobyt. Polecam”
“Dogodny dojazd tramwajem lub autobusem z centrum. Mają laserowy IMAX (jedno z dwóch kin w Polsce) gdzie jakość obrazu jest lepsza (ostra!!) od standardowego formatu co się sprawdziło w przypadku filmu Tron 3 i to w 3D. Ceny biletów max 43zl no ale w końcu to za laserowe IMAX które my mamy w Polsce, bo nie w każdym kraju jest. Toalety czyste, ładne wiec pracownicy dbają tam o porządek.”
“Bardzo popularna szkoła w powiecie i nie tylko. Jest ok.”
“Piekne miejsce. Szlak pokonany z 6 latkiem. Dobrze oznaczony.”
“Wszystko czyste, schludne i wygodne. Obsługa pierwsza klasa, dostęp do kuchni, czyste łazienki. W pokojach cisza i spokój dzięki braku telewizji. Jedyny minus brak gniazdek w pokoju ale da się przeżyć. Polecamy miejsce - wszędzie blisko... 5/5”
“Świetne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Są foodtrucki z różnorodnym jedzeniem i piciem. Również wege. Dodatkowo teren jest naprawdę duży i można zażyć ciszy na leżakach. A gdyby pogoda się zepsuła tuż obok jest restauracja Bistro Błonia.”
“Świetny punkt ( AB Foto Bonarka Kraków) :) Pani Pamela jest profesjonalistką – szczególnie polecam jej usługi w zakresie aplikacji folii ochronnych! Dodatkowo oferuje doskonałe zdjęcia i retusz!”
“Multikino w Krakowie to może nie Hollywood, ale i tak czujemy się tu jak gwiazdy na premierze. Kino ma swoje plusy i minusy, czasem coś można by poprawić, ale i tak właśnie tu chodzimy najchętniej. Ekrany duże, dźwięk daje kopa, fotele wygodne – czasem aż za bardzo, bo człowiek boi się, że zaśnie zamiast oglądać film. To nasze ulubione kino w Krakowie!”
“Super repertuar był 24.01.25, kobietki byłyście świetne.”
“Sporo miejsca chociaż w deszczową niedzielę może zabraknąć. Na szczęście blisko wielki parking galerii.”
“Polecam ten hostel w Krakowie. Korzystałam kilka razy z pokoju wieloosobowego. Sympatycznie i przytulnie- duża stołówka z wieloma potrzebnymi gadżetami- fajna tablica pamiątkowa odwiedzających ze zdjęciami. Łazienki ok. Możliwość wizyty naprawdę sporymi grupami, bo jest wiele poziomów i pokoi. Przystępna lokalizacja w bliskiej odległości do najważniejszych punktów turystycznych Krakowa. Pralnia, suszarnia, lodówka itd.- dobrze wyposażone miejsce. Duża mapa Krakowa na ścianie korytarza- można sprawdzić lokalizacje. Minusem są niskie łóżka piętrowe, gdy śpi się na dole- na górze już ok. I na dole budynku nie ma zasiegu zazwyczaj- jedynie siedząc blisko okien. Generalnie nazwa adekwatna do charakteru tego miejsca. :) Można zgłosić się na cito i skorzystać ekspresowo w przystępnej cenie. Warto!”
“Bardzo dobry i tani hotel dla pracowników”
“Polecam Panią Roksanę. Szybka i fachowa pomoc. Rozwiązanie problemu z zakupami od ręki. Widać ze kompetentna osoba która wie co robi. Gorąco polecam ten punkt i do zobaczenia !”
“Naprawdę miło spędziliśmy tu czas, gospodarz jest naprawdę szczerym i życzliwym człowiekiem. Mówi płynnie po polsku i angielsku, nie wiem, jak w innych językach. Mieliśmy szczęście, że nie dostaliśmy współlokatorów, ale hostel był czysty i cichy podczas naszego pobytu. Bardzo blisko przystanków autobusowych, restauracji itp.”
“Rewelacyjna lokalizacja, śniadania w formie kuponu 25zł do McDonalda na dole w kamienicy. Pokoje czyste, brak sus,arek do włosów. Czysta pościel, wygodne materace, czyste ręczniki. Sala konferencyjna.”
“Gorąco polecam! Fachowa obsługa, ogromna wiedza i doświadczenie, co jest rzadko spotykane w tej branży, a sprzęt Eversolo t8 gra wyśmienicie”
“Więcej historii małych ludzi jest super ekscytujących i wywołuje niesamowite uśmiechy”
“2023 niemal koniec- zawsze wyjątkowe filmy. Jesli nie mieliście szansy tu być można to nadrobic, zaplanowac na w kolejny rok. Moje polecalki" polskie Strzepy i norweski Storm”