Opinie

  1. Gordon ★★☆☆☆

    Kino wymaga remontu, wszędzie widać upływa czasu, a Imax to imitacja a nie prawdziwa sala Imax, malutki ekran, standarowy układ sali, bardzo słabe i nie wygodne fotele, nie ma żadnego sensu dopłacać. Na plus można wyjść przez lobby, miła obsługa, nie ma problemu z parkowaniem chociaż większość miejsc zajmują ludzie nie korzytsający z kina i nikt tego nie kontroluje.

  2. Fobik ★☆☆☆☆

    Siedzenia na sali były bardzo blisko ekranu, fotele bardzo niewygodne, nie ma się o co oprzeć. Dodatkowo uchwyty na napój bardzo nisko ustawione. Za popcorn została naliczona nieprawidłowa cena, dodatkowo był on bardzo słony i miał dużo twardych ziaren więc radzę uważać na zęby. Generalnie poza dojazdem to żadnych plusów tego miejsca nie widzę.

  3. Magda Walów ★☆☆☆☆

    Niestety podejście do klientów pozostawia wiele do życzenia. Osoba, która jako gość kupuje bilet nie ma żadnego prawa do tego, żeby dokonać wymiany biletów (ten sam seans, ta sama kwota za bilet, jedynie zmiana kina). Nie ma kontaktu żadnego z biurem obsługi. Zero elastyczności. Jedynie podpieranie się warunkami. Jeśli jednak posiadasz konto i nie kupujesz jako gość, wówczas prawa juz ci się należą.

  1. Jakub W ★★★★★

    Dogodny dojazd tramwajem lub autobusem z centrum. Mają laserowy IMAX (jedno z dwóch kin w Polsce) gdzie jakość obrazu jest lepsza (ostra!!) od standardowego formatu co się sprawdziło w przypadku filmu Tron 3 i to w 3D. Ceny biletów max 43zl no ale w końcu to za laserowe IMAX które my mamy w Polsce, bo nie w każdym kraju jest. Toalety czyste, ładne wiec pracownicy dbają tam o porządek.

  2. Ewa Zontek ★★☆☆☆

    Niestety 2 gwiazdki po dzisiejszej wizycie w kinie. Kino, jak kino, nic nadzwyczajnego, ale niestety moja opinia dotyczy obsługi. Córka zabrała sobie 30zl z kieszonkowego do kina na popcorn (nie mieliśmy pojęcia z jakimi cenami się spotkamy). Stoimy kilka minut i czekamy, aż na ekranach wyświetli się cennik popcornu, ale niestety NIGDZIE go nie było. Zrezygnowani podchodzimy do kasy. Córka pyta po ile popcorn. Pan pokazuje pudełka i mówi: 28 mały, 30 średni, 32 duży i 34 pudełko zamykane. No więc mając równo 30zl w portfelu wybrała średni. A pan mówi: 30,90zl. Córka patrzy na mnie, ja na pana. Mówię, że to jest różnica czy popcorn kosztuje 30zl czy 30,90, bo dla kogoś, kto ma odliczoną kwotę jest to bardzo istotna różnica. Jasne, że mogę jej dołożyć. Ale następnym razem pójdzie do kina z koleżankami i będzie postawiona w bardzo niekomfortowej sytuacji. Druga córka pyta, po ile jest woda do picia. Pan mówi kwotę ponad 12zl!!! za małą butelkę wody!! To nie jest nic innego jak zwykłe złodziejstwo. Nie dziwi mnie fakt, że na sali w każdym rzędzie były osoby, które miały ze sobą własny prowiant…

  3. Tadeusz ★★★★★

    Jak tylko przekroczyłem próg kina poczułem super atmosferę i zapach świeżo robionego popcornu. Kino w zakopiance to przede wszystkim wykwalifikowana kadra pracownicza, zawsze pomocna doradzi przy zakupie przekąsek i przede wszystkim pyszny sos do nachosów, a nawet oferują go do popcornu. Byłem na Szybkich i Wściekłych na IMAXIE i było super, na pewno będę was jeszcze odwiedzał. Bardzo uczynna pani sprzątająca uśmiechnięta. Przede wszystkim bardzo miłe panie z biura od razu udało się wyjaśnić problematyczną sytuację. W porównaniu z innymi kinami w Krakowie to kino to lider jakości nie zmieniajcie się bo jest super.

  1. Paweł S ★★☆☆☆

    Aby skorzystać z toalety po seansie należy: a) wyjść razem ze wszystkimi widzami wyjściem bocznym i wrócić do toalety przed kasami, co wiąże się z wychodzeniem z budynku i staniem w ogromnej kolejce b) poczekać aż wszyscy widzowie opuszczą sale kinową, wtedy obsługa łaskawie wpuszcza z powrotem na hol. Oba rozwiązania są kiepskie. Najlepiej korzystać w trakcie :)

  2. M T ★☆☆☆☆

    IMAX to SCAM Nie wierzę że ktokolwiek naprawdę chwali tutaj w opiniach to co w Zakopiance nazwali IMAXem. Mam unlimited od 2018 roku i od tego czasu byłem na wszystkich filmach które były puszczane w Imaxie w Plazie, zdecydowanie była to moja ulubiona sala i miejsce w którym wrażenia z oglądania filmu były na zupełnie innym poziomie. Nowy IMAX to po prostu dawna sala nr 10 z prawdopodobnie wstawionym innym projektorem i naklejką z logiem IMAX. Wielkość ekranu to żart Dźwięk podkręcony na maksa ale sprzęt nie ma podejścia do tego który był w Plazie więc to co wydobywa się z głośników boli w uszy. Sala nie ma nic wspólnego z IMAXem. Zrezygnowali nawet z puszczania "demo" na którym można usłyszeć dźwięk spadającej szpilki i poczuć startujący samolot. Pewnie dlatego że nie usłyszysz szpilki i nie poczujesz samolotu. Bardzo mocno nie polecam. Sala powinna nazywać się IMAX light a nazywanie jej IMAXem to SCAM.

  3. Kamil Słowik ★★★★☆

    Byłem tam że względu tylko na IMAX ale albo się zestarzałem i już takie "bajery" aż takiego wrażenia nie robią albo faktycznie ekran jest mniejszy lub inaczej zamontowany niż był wcześniej w Plazie przed jej zamknięciem bo tylko z tą salą IMAX mam porównanie. W każdym razem dźwięk jest doskonały, zwiastuny i reklamy są trochę za głośno ale sam film już ok. Polecam miejsca centralnie na środku. Rząd 5 miejsce 6 na 3 godziny film to nie do końca udany wybór. Plecy trochę czuć bo fotele mało wygodne oraz przez zakrzywienie ekranu trzeba się obrócić. Po 3 godzinach miło w końcu wstać. Ale ogólnie polecam.

  1. Królewna Śnieżka ★★★★★

    Dobra lokalizacja, zawsze są jakieś wolne miejsca parkingowe nawet w godzinach gdzie jest najwięcej ludzi w kinie. Kino i sale kinowe ładnie się prezentuja. Sale kinowe i toalety są czyste. Jest automat biletowy przy wejściu do kina. Możliwość zakupu biletów na stronie internetowej oraz w aplikacji. Pracownicy kina są zwykle bardzo mili, pomocni i uśmiechnięci. Na minus to, że czasami tuż przed seansem przy wejściu na daną salę kinową wyświetlane są na monitorach błędnie tytuły filmów (te z poprzednich seansów prawdopodobnie). Na minus również to, że bilety u kasjera kupuje się przy barze z jedzeniem, zamiast tak jak dawniej w osobnych kasach. Ocena: 4,5 na 5 gwiazdek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cinema City Zakopianka?

Cinema City Zakopianka znajduje się przy Zakopiańska 62, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Cinema City Zakopianka?

Do Cinema City Zakopianka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements