Gorąco polecam! Fachowa obsługa, ogromna wiedza i doświadczenie, co jest rzadko spotykane w tej branży, a sprzęt Eversolo t8 gra wyśmienicie
Zdjęcia
Opinie
-
Zofia M ★★★★★
-
Gusław ★☆☆☆☆
Złożyłem zamówienie na Amplituner Onkyo w dniu 18 listopada, sprzedawca zażyczył sobie dodatkową opłatę za opakowanie i wysyłkę w kwocie 50 zł. Przelewu dokonałem, zgodnie z życzeniem, w ramach tego samego banku i potwierdzeniem zaksięgowania płatności, tego samego dnia. W dniu 19 listopada otrzymałem informacje o przyjęciu zamówienia do realizacji z informacją telefoniczną, że wysyłka będzie realizowana w dniach 21-24 listopada, ze względu na problem z opakowaniem. W dniu 26 listopada otrzymałem informacje telefoniczna, że muszę jeszcze czekać, nadal problem z opakowaniem, i że ewentualnie mogę anulować zamówienie. Anulowałem zamówienie w dniu 26 listopada, potwierdzone informacją mail. Do dnia 3 grudnia nie otrzymałem zwrotu gotówki. Po moim kontakcie telefonicznym w dniu 3 grudnia z zapytaniem o zwrot gotówki, pieniądze znalazły się na koncie tego samego dnia. Jednocześnie sprzedawca poinformował mnie, żebym nie pisał złych opinii, bo ma dobrego prawnika. Czy to jest zła opinia?
-
Michał Berliński ★☆☆☆☆
Dzwonię celem zakupu a tam informacja od przemiłego Pana, cytuję” w zasadzie to jestem na urlopie itd….…” zniechęcające podejście. Przecież nikogo nie zmuszam do pracy, taki numer kontaktowy oficjalnie widnieje na stronie. Nie ma przekierowania, nie ma informacji na stronie nieczynne z powodu urlopu, dzwonię w godzinach normalnej pracy sklepu. Zatem serdecznie przepraszam. Życzę wypoczynku i dobrego urlopu.
-
Rafal YETI ★☆☆☆☆
U PANA PORYSOWANE I W DODATKU BEZ FOLII - A KUPIŁEM W KRAKOWIE GDZIE INDZIEJ, BO BYŁ NOWY, BYŁY FOLIE OCHRONNE - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - JAK U PANA TO BYŁA NÓWKA TO POWODZENIA. Przed zakupem amplitunera Magnat MR 780 skontaktowałem się ze sklepem w celu potwierdzenia dostępności. Pomimo zapewnień sprzedawcy, że sprzęt jest „nówka sztuka” na miejscu okazało się, że TO NIEPRAWDA. Po potwierdzeniu telefonicznym, że towar przyjechał do sklepu i tylko karton jest „troszkę” uszkodzony, postanowiłem zaryzykować i podjechać po sprzęt. Na miejscu okazało się, że sprzęt NIE JEST NOWY, tylko prawdopodobnie pochodzi ze zwrotów a nie z hurtowni. Karton stan 3/10 (podziurawiony, na nim ślady z kilku oderwanych listów przewozowych) – co świadczy JAK bardzo często musiał „PODRÓŻOWAĆ”. Również w pilocie były już ZAINSTALOWANE BATERIE. Sam wzmacniacz nosił ślady użytkowania: nóżki porysowane, zadrapania na szkiełku (które oryginalnie jest zabezpieczone folią ochronną) i jedna ryska na panelu z aluminium na froncie. TŁUMACZENIE PANA – ŻE W CHINACH PRODUKOWANY. Szkoda czasu i nerwów. FINALNIE NIE ODEBRAŁEM TOWARU – DOPŁACIŁEM ZA NÓWKĘ SZTUKĘ W INNYM SKLEPIE W KRAKOWIE I JESTEM ZADOWOLONY. DLA MNIE NOWY TO NOWY, A NIE JAKIŚ ZWROT CZY COŚ PODOBNEGO.
-
Grazyna Wojas ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do klienta zakup sprzętu audio oraz do kina domowego soundbar Bose 900 pełne wsparcie pozakupowe oraz transport z podłączeniem w cenie bardzo atrakcyjnej. Polecam bardzo! Wymiana telewizora napewno tez w tym sklepie.
-
Krzysztof Kaminski ★★★★★
Byłem wymagającym klientem, a obsługa była bardzo pomocna i elastyczna. Teraz mogę też przyznać coś, czego nie chciałem w trakcie transakcji - mają bardzo konkurencyjne ceny. Wysyłka błyskawiczna, a cały proces zakupowy WZOROWY.
-
Home OfBlack ★☆☆☆☆
Prawdziwy biznes z podejściem rodem z PRLu, Panu właścicielowi ewidentnie przeszkadzają klienci, dlatego za pomocą wideofonu, zdalnie ich odsyła spod drzwi. Miałem 3 podejścia w godzinach otwarcia i za każdym razem wracam z kwitkiem, ponieważ do odwiedzin sklepu należy się umówić na prywatną audiencje, godną dawnych urzędów na prowincji. Merytoryki obsługi nie mogę ocenić, bo nie było mi dane. Proponuję przejście w całości na sprzedaż online i zwolnienie lokalu, być może w Niepołomicach otworzy się jakiś punkt usługowy z podejściem do klienta licującym z poziomem rozwoju naszego miasta, któremu klienci nie przeszkadzają. Ps Nagrywanie klientów przez wideofon bez informacji o tym, ze są nagrywani jest niezgodne z prawem.
-
Tomcio Włodar ★☆☆☆☆
Na przyszłość warto dać informacje w GoogleMaps o tym że sklep jest zamknięty, ponieważ nie każdy ma w socjal mediach Państwa firmę. Nie jestem mieszkańcem Niepołomic, przejazdem szukałem sklepu audio na GoogleMaps. Choć widać ze konkurencję macie słabą w Niepołomicach bo w innym sklepie RTV AGD nie znają się na podłączeniu głośników bezprzewodowych :D.
-
Maciej Wróblewski ★☆☆☆☆
Dosłownie przed chwilą dzwoniłem do sklepu aby dowiedzieć się czy jest dostępny Xaiomi Mi box S którego poszukuje. Do sklepu skierowało mnie CENEO. Pan po drugiej stronie turbo nieprzyjemny, jak by mi robił łaskę rozmawiając ze mną. Na pytanie czy jest poszukiwany sprzet odpowiedział " no jak jest na stronie to może jest" ...powiedziałem ze skierowało mnie ceneo i dlatego dzwonie, nie wiem co maja na stronie- dzwonie zeby sie dowiedzieć, po czym dodał "no moze mam coś takiego" ...ja Oczekuje konkretów; jest albo nie ma, albo proszę poczekać sprawdzę, a nie tonu łaski i zero konkretów. Rzadko trafiam na takich handlarzy ale jednak istnieją. Może Pan miał gorszy dzień - to życzę lepszego, ale ja nie polecam zakupów u takich ludzi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Art-Audio Salon audio-video?
Art-Audio Salon audio-video znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 9, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Art-Audio Salon audio-video?
Można skontaktować się z Art-Audio Salon audio-video pod numerem +48 123 963 790
Jak można dotrzeć do Art-Audio Salon audio-video?
Do Art-Audio Salon audio-video można dotrzeć, korzystając z poniższego linku