Opinie

  1. Zofia M ★★★★★

    Gorąco polecam! Fachowa obsługa, ogromna wiedza i doświadczenie, co jest rzadko spotykane w tej branży, a sprzęt Eversolo t8 gra wyśmienicie

  2. Gusław ★☆☆☆☆

    Złożyłem zamówienie na Amplituner Onkyo w dniu 18 listopada, sprzedawca zażyczył sobie dodatkową opłatę za opakowanie i wysyłkę w kwocie 50 zł. Przelewu dokonałem, zgodnie z życzeniem, w ramach tego samego banku i potwierdzeniem zaksięgowania płatności, tego samego dnia. W dniu 19 listopada otrzymałem informacje o przyjęciu zamówienia do realizacji z informacją telefoniczną, że wysyłka będzie realizowana w dniach 21-24 listopada, ze względu na problem z opakowaniem. W dniu 26 listopada otrzymałem informacje telefoniczna, że muszę jeszcze czekać, nadal problem z opakowaniem, i że ewentualnie mogę anulować zamówienie. Anulowałem zamówienie w dniu 26 listopada, potwierdzone informacją mail. Do dnia 3 grudnia nie otrzymałem zwrotu gotówki. Po moim kontakcie telefonicznym w dniu 3 grudnia z zapytaniem o zwrot gotówki, pieniądze znalazły się na koncie tego samego dnia. Jednocześnie sprzedawca poinformował mnie, żebym nie pisał złych opinii, bo ma dobrego prawnika. Czy to jest zła opinia?

  3. Michał Berliński ★☆☆☆☆

    Dzwonię celem zakupu a tam informacja od przemiłego Pana, cytuję” w zasadzie to jestem na urlopie itd….…” zniechęcające podejście. Przecież nikogo nie zmuszam do pracy, taki numer kontaktowy oficjalnie widnieje na stronie. Nie ma przekierowania, nie ma informacji na stronie nieczynne z powodu urlopu, dzwonię w godzinach normalnej pracy sklepu. Zatem serdecznie przepraszam. Życzę wypoczynku i dobrego urlopu.

  1. Rafal YETI ★☆☆☆☆

    U PANA PORYSOWANE I W DODATKU BEZ FOLII - A KUPIŁEM W KRAKOWIE GDZIE INDZIEJ, BO BYŁ NOWY, BYŁY FOLIE OCHRONNE - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - JAK U PANA TO BYŁA NÓWKA TO POWODZENIA. Przed zakupem amplitunera Magnat MR 780 skontaktowałem się ze sklepem w celu potwierdzenia dostępności. Pomimo zapewnień sprzedawcy, że sprzęt jest „nówka sztuka” na miejscu okazało się, że TO NIEPRAWDA. Po potwierdzeniu telefonicznym, że towar przyjechał do sklepu i tylko karton jest „troszkę” uszkodzony, postanowiłem zaryzykować i podjechać po sprzęt. Na miejscu okazało się, że sprzęt NIE JEST NOWY, tylko prawdopodobnie pochodzi ze zwrotów a nie z hurtowni. Karton stan 3/10 (podziurawiony, na nim ślady z kilku oderwanych listów przewozowych) – co świadczy JAK bardzo często musiał „PODRÓŻOWAĆ”. Również w pilocie były już ZAINSTALOWANE BATERIE. Sam wzmacniacz nosił ślady użytkowania: nóżki porysowane, zadrapania na szkiełku (które oryginalnie jest zabezpieczone folią ochronną) i jedna ryska na panelu z aluminium na froncie. TŁUMACZENIE PANA – ŻE W CHINACH PRODUKOWANY. Szkoda czasu i nerwów. FINALNIE NIE ODEBRAŁEM TOWARU – DOPŁACIŁEM ZA NÓWKĘ SZTUKĘ W INNYM SKLEPIE W KRAKOWIE I JESTEM ZADOWOLONY. DLA MNIE NOWY TO NOWY, A NIE JAKIŚ ZWROT CZY COŚ PODOBNEGO.

  2. Grazyna Wojas ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta zakup sprzętu audio oraz do kina domowego soundbar Bose 900 pełne wsparcie pozakupowe oraz transport z podłączeniem w cenie bardzo atrakcyjnej. Polecam bardzo! Wymiana telewizora napewno tez w tym sklepie.

  3. Krzysztof Kaminski ★★★★★

    Byłem wymagającym klientem, a obsługa była bardzo pomocna i elastyczna. Teraz mogę też przyznać coś, czego nie chciałem w trakcie transakcji - mają bardzo konkurencyjne ceny. Wysyłka błyskawiczna, a cały proces zakupowy WZOROWY.

  1. Home OfBlack ★☆☆☆☆

    Prawdziwy biznes z podejściem rodem z PRLu, Panu właścicielowi ewidentnie przeszkadzają klienci, dlatego za pomocą wideofonu, zdalnie ich odsyła spod drzwi. Miałem 3 podejścia w godzinach otwarcia i za każdym razem wracam z kwitkiem, ponieważ do odwiedzin sklepu należy się umówić na prywatną audiencje, godną dawnych urzędów na prowincji. Merytoryki obsługi nie mogę ocenić, bo nie było mi dane. Proponuję przejście w całości na sprzedaż online i zwolnienie lokalu, być może w Niepołomicach otworzy się jakiś punkt usługowy z podejściem do klienta licującym z poziomem rozwoju naszego miasta, któremu klienci nie przeszkadzają. Ps Nagrywanie klientów przez wideofon bez informacji o tym, ze są nagrywani jest niezgodne z prawem.

  2. Tomcio Włodar ★☆☆☆☆

    Na przyszłość warto dać informacje w GoogleMaps o tym że sklep jest zamknięty, ponieważ nie każdy ma w socjal mediach Państwa firmę. Nie jestem mieszkańcem Niepołomic, przejazdem szukałem sklepu audio na GoogleMaps. Choć widać ze konkurencję macie słabą w Niepołomicach bo w innym sklepie RTV AGD nie znają się na podłączeniu głośników bezprzewodowych :D.

  3. Maciej Wróblewski ★☆☆☆☆

    Dosłownie przed chwilą dzwoniłem do sklepu aby dowiedzieć się czy jest dostępny Xaiomi Mi box S którego poszukuje. Do sklepu skierowało mnie CENEO. Pan po drugiej stronie turbo nieprzyjemny, jak by mi robił łaskę rozmawiając ze mną. Na pytanie czy jest poszukiwany sprzet odpowiedział " no jak jest na stronie to może jest" ...powiedziałem ze skierowało mnie ceneo i dlatego dzwonie, nie wiem co maja na stronie- dzwonie zeby sie dowiedzieć, po czym dodał "no moze mam coś takiego" ...ja Oczekuje konkretów; jest albo nie ma, albo proszę poczekać sprawdzę, a nie tonu łaski i zero konkretów. Rzadko trafiam na takich handlarzy ale jednak istnieją. Może Pan miał gorszy dzień - to życzę lepszego, ale ja nie polecam zakupów u takich ludzi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Art-Audio Salon audio-video?

Art-Audio Salon audio-video znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 9, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Art-Audio Salon audio-video?

Można skontaktować się z Art-Audio Salon audio-video pod numerem +48 123 963 790

Jak można dotrzeć do Art-Audio Salon audio-video?

Do Art-Audio Salon audio-video można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements