Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj kino w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 60,815 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kino z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Świecie, Solec Kujawski, Włocławek i innych.
“Klimatycznie, fajny wystrój, kameralna sala kinowa.”
“Bardzo przyjemna atmosfera i bardzo miła obsługa polecam kino”
“Czekam na Oszukać przeznaczenie,film już wyświetlają w Poznaniu”
“Zawsze miła obsługa. Ekran mógłby być większy, ale od niedawna jest nowy i to na plus. Fotele wygodne.”
“Jestem zachwycony maratonem Władcy Pierścienia w wersji reżyserskiej. Za pomysł rozłożenia Trylogii na trzy osodbne dni (wieczory) przyznał bym Oskara osobie, która na to wpadła :) Jakże to świetne rozwiązanie w porównaniu do maratonów filmowych w sieciówkach jednej nocy... Czekam na kolejne wielkie kino w Waszym wydaniu. Nieśmiało zasugeruję serię starych Star Wars, Harrego Pottera oraz Matrixa. Minimalny minus to po 3h fotele stają się niewygodne. Oparcie jest trochę za nisko i nie można oprzeć głowy.”
“Dobre oswietlenie i akustyka. Dobra widocznosc sceny. I przepiekny koncert przygotowany przez uczniów i nauczycieli z okazji 100-lecia Zespołu Szkoły Handlowej Bydgoszczy.”
“Klimatyzowana z wygodnymi fotelami na 82 osób i wysokiej klasy projektorem i sprzętem audio ośmiokanałowym systemem surround. Seanse dla dorosłych w czwartki. Bilety w cenie : normalny 10zł, ulgowy 6 zł. W soboty bezpłatne bajki dla dzieci”
“Dobre niszowe kino z częstymi imprezami , bar z kawiarnią na miejscu ! Miła atmosfera ! Mankament brak parkingu dla klienteli wyłącznie jest przy ulicy gdzie najczęściej wszystko już mocno zajęte między innymi z powodu umiejscowienia na przeciwko Izby Skarbowej ! Polecam ten pięknie odremontowany przybytek bydgoskiej kultury !”
“Bardzo fajne kino które polecam każdemu. Prezentowane są w nim wybrane filmy których poszczególny dobór trafi w gusta każdego kinomana. Ekran oraz sala daje radę. Oglądanie tu filmów to sama przyjemność. Ceny biletów bardzo tanie. Sense odbywają się w konkretne dni.”
“Bardzo fajne kino, bilety w atrakcyjnej cenie. Dobry repertuar (premiery ale tez filmy, których już brak w regularnym repertuarze innych kin). Przed lub po filmie można wypić kawę w przytulnej kawiarence oraz zaopatrzyć się w plakat filmowy - dla pasjonatów :) Polecam!”
“Bardzo gustowne miejsce. Robi wrażenie. Sala i scena w sam raz na każdy dobry występ. Repertuar doskonaly. Polecam to miejsce. Oczywiście bardzo miła obsługa.”
“Świetne kino, rzetelna obsługa i zgraną kadra. Kino z chyba najlepszym udźwiękowieniem w Bydgoszczy, serdecznie polecam”
“Dobre kino na obejrzenie filmu. Bardzo miły personel zasługuje na te gwiazdki polecam”
“Niestety w dniu które byliśmy nie grali nic co chcieliśmy obejrzeć ale budynek bardzo ładny i plac wokół niego. Kasy sa otwarte godzinę przed filmem. Repertuar mozna znaleźć na drzwiach.”
“Smaczne jedzenie, bardzo szybko podane, miła obsługa. Polecam.”
“Bardzo przyjemne miejsce na mapie Bydgoszczy. Można usiąść blisko siebie, na cudownie miękkich i niskich kanapach. Można również przy stole na krzesłach, jest wtedy domowo. W trakcie moich odwiedzin były dwie rodziny, jedna para oraz jeden singiel. Czuło się domową atmosferę, a przy tym to takie kameralne miejsce. Towar dobrze wyeksponowany, zachęca do jedzenia. Ceny dużo lepsze niż w wielu bydgoskich miejscach. Skorzystałam ze śniadania (menu do godz. 12.00). Jajecznica z dwóch jajek, sałatka, bułka, pyszna herbata rooibos. Jedyna rzecz, którą można poprawić to dobrze ścięta jajecznica. Lubię jeść wióry… dostałam idealnie przyrządzoną w lokalu, ale nie idealnie zrobioną pode mnie. Zamówienie do stolika przynosi obsługa. Daję pięć gwiazdek, bo na pewno wrócę w ciszy i spokoju zjeść. Lokal jest ładnie urządzony. Na ścianach plakatowa fototapeta, typowo kinowa. Polecam”
“Kino polecam rodzinom z małymi dziećmi, przedpremierowe seanse bajek, ceny biletow przyciągają.”
“Klimatyczne małe kino. Coraz mniej takich można spotkać.”
“Sceptycznie podchodziłam do pomysłu powstania kina w mieście ale z perspektywy czasu wiem że był to dobry pomysł. Filmy nie są najnowsze ale repertuar jest w miarę na bieżąco. No i pan Tomek S robi dobrą robotę jako żywa legenda tego miejsca. Polecam zdecydowanie.”
“Super, że kino wróciło do naszej mieściny. Jak na małomiasteczkowy obiekt - jest super. Co weekend (pt-ndz) są dwa lub trzy seanse tych filmów, które aktualnie lecą na dużych ekranach. Ceny biletów standardowe ☺”
“Byłem przejazdem w Bydgoszczy i szukałem jakieś pizzeri pozytywnie zaskoczyło mnie to miejsce bardzo małe i równie dobrze bardzo pysznie można szczerze nazwać to miejsce "osiedlowa pizza" po pierwszym gryzie czułem że mam doczynienia z prawdziwą naturalna pizza w której nie ma żadnej chemii a osoby które to przyrządzają robią to z pasji a nie z przymusu jak w niektórych restauracjach bardzo pozytywne miejsce i polecam każdemu na spróbowanie czegoś nowego z pewnością jak kiedyś będę w okolicy to za każdym razem będę was odwiedzać ☺️”
“Jestem tu po raz drugi i podoba mi się jeszcze bardziej niż za pierwszym. Apartament Układ Słoneczny to przestronny pokój z balkonem i widokiem na główny deptak Starego Miasta. Jest schludnie, łóżko duże i wygodne, łazienka z podstawowym wyposażeniem, ale i tu widać dużą dbałość o czystość. Kontakt z właścicielem bardzo dobry. Na pewno jeszcze kiedyś tu wrócę.”
“Profesjonalna obsługa, zawsze doradztwo i wykonanie na najwyższym poziomi. Gorąco polecam.”
“Fantastyczne miejsce. Często zaglądam do kina.”
“kort do squash obok kortu tenisowego jest rzadkością w naszym mieście a zdjęcia nie oddają tego parku jest bardzo przytulny sporo miejsca do spacerowania plac zabaw dla dzieci i mały skatepark to daje świetne miejsce na spędzenie czasu”
“O NIE. jechaliśmy do ciotki stasi i odziwo tym razem nie wylądowaliśmy w niemczech, ale to już inna historia. okazało się że mieszkała pod mostem a wcześniej zapraszała nas na tydzień do jej domu. oczywiście rozumiem sami mieszkamy z małżonką pod mostem ale my przynajmniej mamy zamontowane kaloryfery . co prawda te nasze też nie działają no ale zawsze coś. no i przenocowaliśmy się w hotelu. Tragedia! trzeba było płacić a jak dobrze wiadomo nie mamy złamanego grosza na koncie ech... już wolałem te Niemce”
“Bardzo pomocna obsługa, elastyczne godziny odsłuchu i świetne promocje. Zakupiony sprzęt Nad + kolumny Elac grają pierwszorzędnie, oszczędność 2 tyś względem ceny rynkowej Polecam przyjść z otwartą głową na propozycje”
“Przeuroczy Hotel w centrum Torunia,śniadania obfite,smaczne. Blisko do pięknych, zadbanych miejsc k8scioly,pomniki,muzea,urocze restauracje,knajpki,mili ludzie.Miejsce godne polecenia.”