Przegląd katalogu
- 789 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 789 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 789 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 445,689 opinii i ocen.
“Adamek ma najpyszniejsze serniki w Krakowie!!! Jestem sernikowym specjalistą, polecam. Dwie Panie oracujace sa serdecznymi osobami.”
“Nie ukrywam, że najbardziej zachwyciły nas w tym miejscu widoki, jakie możemy oglądać siedząc na zewnątrz i delektując się kawą :) Sam napój smaczny, ciasto poprawne - nie było złe, ale też nie powaliło smakiem (dla mnie serniczek przypominał jakościowo ten z Awiteksu czy innego Buczka). Ogółem polecam, bo miło spędziliśmy tutaj czas w klimatycznym miejscu z przyjemną obsługą. Na pewno wrócimy, by znowu nacieszyć oczy widokami!”
“Byłam ostatnio w costa coffee i jestem zachwycona jakością obsługi. Pozdrawiam baristkę Julkę w kolorowych włosach, która mnie obsługiwała. :)”
“Powiem tak b. dobra kawa, pijam tylko esspresso i mogę polecić. Jak na miejsce w galerii można wypocząć od zgiełku. Bardzo miła obsługa. Widać dbałość o szczegóły jak np. stoliki są sprzątane po gościach, co nie zawsze jest praktykowane w innych miejscach w których byłem. Polecam to miejsce :)”
“Miejsce z klimatem, dobra kawa, jedliśmy tort bezowy, mega porcje, można było wziąć 1 na 2 osoby.”
“Kawiarnia zrobiła na mnie ogromne wrażenie zarówno ze względu na piękny wystrój jak i miłą obsługę. Przy kasie Pani doradziła mi co wybrać bo pozycji śniadaniowych jest dużo. Zamówiłam brioszke z jajecznicą, porcja była duża i bardzo smaczna. Mają tu też świetną kawę, można ją zamówić w promocji do śniadania. Z pewnością wrócę z rodziną, zdecydowanie polecam!”
“Dawno chciałem tu wpaść ale nie miałem czasu. W końcu sprawdziłem to miejsce i powiem, że wewnątrz jest fajnie wystylizowane. Ogromne menu w którym można znaleźć wszystko i to z różnych końców świata. A oprócz tego przyjazna Pani o białych włosach, która naprawdę się zna na kawie i dowiedziała mi kilka ciekawostek oraz rozwinęła mity o kawie pod czas jej robienia. Przy okazji na pewno wybiorę to miejsce jeszcze raz właśnie przez tą atmosferę, co tam panuje.”
“Miła, profesjonalna i rzetelna obsługa. Duży wybór asortymentu. Na duży plus czystość w łazience. Pracownicy dzisiejszej zmiany Agnieszka, Sylwia i Grzegorz wykazali się wielką pomocą w doborze akcesoriów samochodowych. Aż chce się wracać do tak miłej obsługi i takiej jakości. Polecam w 100 procentach.”
“Najlepsza Stacja na jakiej miałem okazję tankować. Obsługa bardzo uprzejma uśmiechnięta i pomocna”
“Pani brunetka i Pani niska blondynka z długimi włosami są bardzo miłe i uprzejme :)”
“Cóż, byłem tylko klientem kupującym, a nie tak jak większość komentujących tutaj "przesiadującym". Ale jednak odniosłem już pierwsze dobre wrażenie właśnie dzięki obsłudze lokalu, możliwe że to mężczyzna który jest tak źle oceniany we większości opinii (ale nie wiem bo były to opinie wiele miesięcy temu). Od razu przedstawił mi możliwe produkty jakie mógłbym chcieć kupić, wyczuwając przy tym moje potrzeby. Przeszedł na "Ty" gdy otwierając gablotę i pokazując mi różne rodzaje produktów rozmawialiśmy i bardzo dobrze przy tym umilił rozmowę. Według mnie obsługa BARDZO zachęca do powrotu tam i już tego samego dnia, zdążyłem polecić ten lokal najbliższemu koledze. Świetna lokalizacja. Świetny wystrój.”
“Świetna obsługa zapewniona przez panią Karolinę. Kawomat zawsze czynny i lodówki uzupełnione.”
“Razem z żoną chodzimy do tej Żabki od ponad 3 lat i muszę przyznać, że ostatnie zmiany personalne wyszły na ogromny plus. Nowy zespół jest niesamowicie uprzejmy, szybki i zawsze uśmiechnięty, co rano od razu poprawia humor przy kawie. Widać, że franczyzobiorczyni bardzo dba o standardy i atmosferę. To bez dwóch zdań moja ulubiona Żabka w okolicy!”
“Czy pani kasjerka z plakietką ,,Nastka" Ma chłopaka?”
“Dziewczyna i chłopak w tym sklepie są mega sympatyczni! Zawsze wesoło, miło i młodo. Fajna atmosfera, aż chce się wracać po zakupy. Już nieraz wracałam i za każdym razem było super!”
“Moja ulubiona żabka, domowa atmosfera, pozdrawiam dziewczyny”
“Nie wiem o co chodzi ale bywam tu często i jest zawsze sympatycznie i konkretnie.”
“Super Żabka, duży wybór gotowych dań, obsługa zawsze miła, pozdrawiam”
“Jedna z mniejszych żabek w których byłem, mimo to łatwo znaleźć poszukiwany towar, sklep jest mocno zadbany, wysprzątany. Kulturalna, rozmowna obsługa. Warto dodać na uwadzę, że sklep jest również otwarty w niedziele. Bardzo dobry wybór na szybkie zakupy.”
“Jedna z najmilszych kasjerek z jaką miałam do czynienia. W samym sklepie byłam tylko raz, dlatego więcej się nie wypowiem, aczkolwiek jakość obsługi zachęca do skorzystania z usług tego sklepu ponownie.”
“Fantastyczna, pomocna obsługa. Pyszne desery. Pobudzająca kawa!”
“Bardzo fajna piekarnia:) duży wybór wypieków zarówno na słodko jak i słono. Dobre pieczywo i miła obsługa”
“Bardzo miła obsługa, wieczorem wciąż spory wybór ciast i pieczywa, ale na słono wege tylko 2 opcje. Wybrałam z opcją podgrzania, było pyszne. Kawa do samodzielnego przygotowania. Kilka miejsc siedzących, ale przy mikro stolikach”
“Desery bardzo smaczne i przygotowane estetycznie. Ciasta sezonowe to rewelacja. Co do pieczywa i kawy jeszcze nie próbowałem jednak da się zauważyć , że cieszą się dużą popularnością.”
“Jeżeli mam iść do sklepu na szybkie zakupy, wybór zawsze pada na żabkę. Picie zawsze w różnych i licznych smakach, których w innych sklepach ciężko znaleźć. Hot-dog albo jakaś inna przekonska, którą miła ekspedientka zawsze podgrzeje, jest idealna na szybką przerwę po drodze. Zbieranie zapowiada i możliwość kupowania za nie niektórych produktów tym bardziej zachęca do robienia zakupów w tym sklepie.”
“Najlepsza obsługa sklepu jaka w życiu spotkałam. Z każdą osobą (z właścicielami włącznie) można zawsze porozmawiać. Każdy jest uprzejmy i chętny do pomocy, a Pan Edek zawsze podpowie o atrakcyjnej promocji w aplikacji Żabki :) Życzę serdeczniejszych klientów ♥️”
“Kojarzę sytuację o której mowa i ponieważ sama byłam pewna że owi Państwo napiszą coś na ten temat, śledziłam Państwa stronę by można było napisać małe sprostowanie do całej sytuacji jeśli będzie taka potrzeba . Pani od niesfornego dziecka zdecydowanie podkolorowała owe zdarzenie, akurat na Pani nieszczęście byłam na zakupach i to widziałam miła Pani ... Ekspedientka grzecznie zwróciła uwagę aby chłopczyk nie wietrzył sklepu , ponieważ nieustannie się nimi bawił. Nikt absolutnie nie dotknął dziecka, sama jestem matką i nie potrafiła bym przejść obojętnie jeśli coś takiego by się wydarzyło na moich oczach. Niestety rodzice nie reagowali na zachowanie dziecka a po zwróceniu uwagi przez Panią która była ubrana w coś zielonego , zaczęli być opryskliwi i się wysławiać w sposób który pozostawia wiele do życzenia. Życzę Panią które tam pracują duzo wytrwałości mimo iż ludzie zachowują się jak potwory. Pozdrawiam”
“Super żabka nowa i z piekarnikiem więc można zjeść coś na ciepło ale lepszego niż hot doga.”
“Moja ulubiona żabką w okolicy, szkoda, że czynna tylko do 21:00.csysto, schludnie i znany asortyment.”