Przegląd katalogu
- 789 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 789 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 789 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 445,689 opinii i ocen.
“Dobra piekarnia. Jak widać na zdjęciach polecam też wypieki. Można złożyć zamówienie na święta”
“Już otwarte! Jak na Żabkę bardzo przestronny sklep i ładnie rozłożony towar.”
“Fajna miejscówka, kilka budek z różnorodnym jedzeniem. Polecam”
“Śniadanie bardzo smaczne, składniki świeże, świetny humus, cena do jakości na bardzo dobrym poziomie, wrócę spróbować kolejnych pozycji z menu”
“Smaczne jedzenie, domowe ciasta, bardzo miła obsługa”
“Bardzo przytulne i smaczne miejsce! Kawa na wysokim poziomie, przyjemna atmosfera i świetna obsługa — od razu czuć, że naprawdę jesteś tu mile widziany. Wszędzie czysto i schludnie. Na śniadanie trzeba było poczekać około 30 minut, ale warto było. Ceny przystępne, polecamy to miejsce!”
“Większości żabek zawsze spoko , zawsze na trasie przejazdu rowerowego. Dość dobrze doposażona , personel kumaty. Wizyta sztywną”
“Żabka to mój ulubiony sklep na szybkie zakupy! Zawsze znajdę tam wszystko, czego potrzebuję, od świeżych produktów spożywczych po artykuły codziennego użytku. Obsługa jest zawsze miła i pomocna, a ceny są przystępne. Sklep jest czysty i dobrze zorganizowany, co sprawia, że zakupy są szybkie i wygodne. Doceniam szeroki wybór produktów i częste promocje, które pozwalają mi zaoszczędzić. Długie godziny otwarcia są dodatkowym atutem, zwłaszcza gdy potrzebuję coś kupić późnym wieczorem. Polecam każdemu!”
“Zabka jedna z wielu ale... Jest przestronnie,jasno i dużo towaru. Pamiętajcie kupując w parze jest taniej!”
“Żabka bardzo przyjazna dla ludzi. Cały czas pełen asortyment. Ponadto obsługa bardzo miła.”
“Bardzo miła obsługa, czysty sklep. Jestem zadowolona:)”
“Wszystko jest dobrze, jestem bardzo zadowolony.”
“Super miejsce w centrum Krakowa, miła obsługa fajnie pomyślane jeśli chodzi o miejsce dla kotków. Kawa i milkshake bardzo pyszne. Jednynie to mieliśmy pecha bo kotków było tylko 3 i chyba były już zmęczone tymi tlumami ludzi ale odwiedzimy jeszcze z nadzieją, że będzie więcej kotków i troszkę spokojniej. Polecam”
“Wspaniała kawa i gorąca czekolada, a szarlotka z lodami zabierze Was w kosmos. Gorąco polecam”
“Spędziliśmy tam wczesne popołudnie ( dzień powszedni około 14). Po zakupie biletu czekaliśmy 10 minut aż grupa przed nami skończy wycieczkę po części kawiarni z królikami. Przed wejściem na w.w. należy ubrać obuwie ochronne i zdezynfekować ręce. Przy wejściu czeka opiekun który wyjaśnia zasady oraz rozdaje uczestnikom kubeczki z karmą dla królików ( trawa i jakieś mlecze). Króliki są w boksach do których można wejść. Na drzwiach do każdego boksu jest informacja o maksymalnej ilości osób która może przebywać w tym samym momencie w danym boksie. Główną zasadą to nie głaskany królików które są w swoich domkach. Generalnie króliki są całkiem spore. Można dowiedzieć się o rasie i pochodzeniu pytając obsługę. Dziecko lat 7 zachwycone. Tura trwa 20 minut i jest to wystarczający czas. Po zwiedzaniu warto wypić kawę. Polecam”
“Pyszne pieczywo i słodkości. Obsługa miła i sprawna. Polecam.”
“Piekarnia całkiem sporych rozmiarów, przestronna, z bardzo dużym wyborem przeróżnego smacznego pieczywa i słodkich wypieków. W środku lokalu jest bardzo czysto, obsługa miła. Na miejscu dostępne jest również strefa ze stolikami i krzesłami dla klientów, gdzie można usiąść, zjeść i wypić coś ciepłego.”
“Fantastyczne desery. Pomimo upływu czasu nadal mają duży wybór i wspaniałe smaki. Panie są na tyle miłe, że podzielą przysmak na miejscu.”
“Obsługa super Pani Ola i Pani Żaneta bardzo miłe i sympatyczne polecam to miejsce, widać dużo dobrych zmian”
“Super obsługa :) Poprosiliśmy o kawę z zimną pianką, która nie jest dostępna w menu. Barista stanął na wysokości zadania ❤️”
“Byłam tu pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie jest to luksusowa kawiarnia a raczej klimatyczne miejsce z tarasem, leżakami i drewnianymi skrzyniami. Pyszna kawa oraz rogalik, obsługa ok. Na bank wrócę ponownie.”
“Croissant i kakao pierwsza klasa! Lokal przytulny. Na szczególną pochwałę zasługuje Pan, który obsługiwał mnie 10.12 około godziny 16:00. Dawno nie doświadczyłem tak dobrej obsługi!”
“Polecam Żabkę, zawsze dobrze zaopatrzona i z miłą obsługą - jestem codziennie i jeszcze nigdy nie miałam niemiłej sytuacji :)”
“Czekając na mające się odbyć w pobliżu warsztaty wstąpiłam z ciekawości. Wypiłam sok i zjadłam bajgla mini pizzę. Bardzo mi smakowało. Przyjemny lokal. Wszystkie stoliki zajęte co świadczy że warto tu zaglądnąć;)”
“Świetne soki oraz kanapki na ciepło!”
“Drobne zakupy bez kolejek, ceny wysokie jak w sklepach tej sieci, ale można się natknąć na dobre promocje, np. wyprzedaże. Asortyment skąpy: głównie przekąski”
“Chodzę na tą stację od samego początku. Najpierw po dyskotece w Atomicu(dawno temu koło castoramy) kupowało sie w nocy coś do jedzenia i piwo ma drogę. To było koło roku 2000. Teraz tankuję tylko tutaj ale tylko paliwo bo alko już nie piję. Zawsze Super miła obsługa, dla mnie najlepsza stacja.”
“Pani na nocce z 12 na 13 listopada jest najmilsza na świecie! Myślę że pracodawca powinien docenić tak serdecznego pracownika, dzięki któremu chętnie bym wróciła na tą konkretną stację!”